Dabar galite atsisiųsti Kurt Cobaino savižudybių raidę rašydami kaip šriftą

Anonim

Kalbant apie projektavimo ir technologijų pažangą, nėra socialinių sienų. Jei jums reikalingas įrodymas, tiesiog pažvelkite į tokių technologijų bendrovių, kaip "Facebook" ar "Grindr", praktiką.

Kartais net ir labiausiai sergantys veiksmai gali atsirasti kaip šiuolaikinis pagarbos vėlai puikus. Štai ką dizaineriai Nicolas Damiens ir Julien Sens norėjo pasiekti, kai jie paėmė vėlių atlikėjų, tokių kaip Kurt Cobain, David Bowie, John Lennon, Leonard Cohen ir Serge Gainsbourg, rankraštį ir pavers juos į atsisiųsti skaitmenines šriftas.

Tai sunkus dalykas, ypač Cobain'o atveju, kai jo niuansai ranka yra tragiškai ir gražiai užfiksuoti jo paskutiniuose tinginiuose ir mažuose aš iš jo savižudybės laiško. Kaip pastebėjo " Designboom", Cobaino rašyste dažnai būna plonas ir neryškus, tuo tarpu yra neginčijamai nelygus. Tai apima paryškintuosius žodžius, kurie buvo subraižyti ir pakeisti daugiau sąžiningų simbolių. Rezultatas - tai šriftas, kankinamas ir poetiškas šriftas vienu metu.

Tai ryškus kontrastas su Joh Lennono rankraščiu, kuris, atrodo, yra labiau struktūrizuotas ir nuoseklus, o Davidas Bowie yra švaresnis grafinis požiūris.

Šrifto sąraše taip pat yra dainų autorius ir poetas Leonardas Cohenas bei prancūzų dailininkas Sergeas Gainsbūras.

Galite atsisiųsti juos visus nemokamai dabar per Nicolas Damiens ir Julien Sens "Songwritersfonts.

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės