Jūs galite gauti stipresnę ir atpalaiduojančią, šokdama jūsų kūną, pasak asmeninio trenerio

Anonim

Jie sako, kad įprastas yra pagrindinis kaltininkas prieš pažangą. Tą patį galima pasakyti ir apie savo fitneso kelionę. Padaryk kažką pakankamai laiko, o tavo kūnas susistemins elementus.

Sporto salėje tai reiškia, kad paliksite švaistomą laiką, energiją ir pinigus kartu su mažais rezultatais, kuriuos galėtumėte parodyti. Pelnas nereikia būti toks sunkus.

Šiandien mes kalbame apie būtinybę šoktelėti jūsų kūną, kad pasiektų realią jėgą, tuo pat metu pasilenkant - intensyvios intensyviosios treniruotės (HIIT).

Ekspertai teigia, kad HIIT turi būti jūsų programos dalis, jei norite būti tinkama, o ne paprasta. Pagalba sunkiais faktais yra asmeninis treneris Sam Woodas iš Samo Woodo, kuris yra 17 metų, turintis septyniolikos metų patirtį fitneso žaidime.

Kodėl turėtumėte šokti savo kūną dėl pranašumų

Trumpas atsakymas: kūnas yra protingas, jis išsiaiškina, kas vyksta greitai ir prisitaiko.

Įrodyta teorija yra tai, kad jei nesusižeisite kūno ir nesudarysite atsakymo, nebus jokios adaptacijos (pažangos, naudos ir kt.). HIIT taip pat paspartina metabolinį poveikį po to, kai treniruotės baigėsi, ir tai yra geras dalykas.

"Jei eisi vaikščiojimui ar vaikščiojimui ar vaikščiojimui, tuo metu atliksite treniruotę, padidins apykaitą".

"Esant stabiliai veikiančiai būsenai, santykinai greitai, kai baigiate širdies ritmą, grįžta atgal, ir taip yra ir jūsų medžiagų apykaitos greitis. Tai tiesiog reiškia, kad kalorijas ir riebalus degate įprastoje būklėje, o jei atliekate intensyvų mokymąsi, tikrai esate iš savo komforto zonos ir pasireiškia pagreitėjęs metabolinis poveikis ".

Medis sako, kad jei atliksite HIIT treniruotę ryte, padidės medžiagų apykaitos greitis daugumai, jei ne visą dieną. Tai priešingai nei važiavimas ar vaikščiojimas, kai jūsų organizmo metabolizmo greitis grįš į stabilią būseną.

Ar tai reiškia, jog bėgimas yra nenaudingas?

Pasak Woodo, žemo intensyvumo pratimai vis dar yra šiame pasaulyje.

"Mes gyvename šiame sparčiai besivystančiame pasaulyje, kuriame žmonės nori sprogti už savo pinigus. HIIT ketina duoti jums geresnių sprogimų už savo pinigus. "

Ką jums reikia apsvarstyti, yra tai, kaip sunku jūs norėtumėte stumti savo kūną, kad pamatytumėte rezultatus tam tikru laikotarpiu. Reguliariai stumdami save iš savo komforto zonos, reikia daugelio žmonių psichinių gebėjimų ir fizinių galimybių.

"Jūs turite būti pakankamai ilgalaikis, kad HIIT veikla jus nepažeidžia ar blogiau, grąžina jus", - paaiškina Medis.

"HIIT gąsdina žmones, nes žmonės galvoja, kad tai labai tinka žmonėms, mėgėjams, kuriems yra raumenys, tokie mokymai".

Labai intensyvus mokymas turi būti lygus tau. Dar svarbiau, kad jūsų didelis intensyvumas skiriasi nuo kito aukšto intensyvumo ir tai yra ta, į kurią reikia atsižvelgti.

"Didelis intensyvumas neturi būti didelio poveikio"

Štai Vudo pasiūlymai pagrindinei HIIT sesijai:

  • Sprints
  • alpinistai
  • Kariniai push-ups
  • Dviratis su vis dažniau
  • Burpės
  • Squat šokinėja
  • Mūšio lynai

Sėkmingo intensyvaus treniruočių treniruočių raktas - tobulinti trumpą laiką. Pradedant, svarbu, kad "HIIT" nenusileistų į šokinėjimą ir sunkų nusileidimą.

"Tai viskas apie daugiau raumenų, kuriuos dirbate viename judėjime. Didesnės raumenų grupės generuoja daugiau kraujo tėkmės, o tai reiškia, kad širdies susitraukimų dažnis tampa aukštesnis - didesnis intensyvumas lygus didesniam sprogimui jūsų spardytis. "

"Jūs gausite daugiau naudos iš burpee, pritūpęs šuolis ar push-up į kažką daugiau nei bicep curl, kuris yra gana izoliuotas."

"Svarbu treniruoti viršutinę kūno dalį, apatinę kūno dalį ir šerdį".

Kardio požiūriu, Medis rekomenduoja naudoti "Concept 2" gaterį arba ginklo dviračius. Šios mašinos leis jūsų viršutinę ir apatinę kūno dalis dirbti kartu.

HIIT Stiprumo mokymas: tai teisinga

Visada tai matote sporto salėje ir dažnai palieka jus klausimą. Kaip žinote, kad pakeliate pakankamai sunkiai ar sutrikdote savo formą?

"Svorio mokymo kursas, kurį reikia žinoti, yra laipsniškas perkrovimas", - sako Vudas.

"Jūs racionaliai perpildote, kad sukurtumėte prisitaikymą. Kaip žinote, ar esate tinkamoje zonoje ar svorio kategorijoje, yra pagrįstas šiuo vienu tašku - geros formos per visą spektrą judesio, kuriame rep atstumas jums pateks į sieną. "

Mokant stiprią:

  • Tai gerai, kad pasiektų sieną 3-5 kartų diapazone

Rengiant raumenų hipertrofiją ar augimą:

  • Tai gerai, kad įveiktų sieną bet kur nuo 10 iki 20 kartų, priklausomai nuo pratybų

Kai treniruojate ištvermę:

  • Jūs norite įveikti sieną 30-40 pakartojimų metu (push-ups ar kūno svorio pratybos)

Medis sako, kad jei turite tinkamą nuoseklumą ir intensyvumą, galite gauti neįtikėtinų rezultatų mažiau nei 30 minučių per dieną.

"Jei keliaujate į sporto salę du kartus per savaitę, atlikite šiuos seansus ilgiau. Jei esate 4, 5 ar 6 kartus per savaitę žmogus, galite gauti puikių rezultatų, jei stumiate save mažiau nei 30 minučių per dieną.

Kaip visada, tokia praktika veikia tik gera mityba. Jei taip nepavyks, jūsų sunkus darbas bus paneigtas.

Ar jūs turėtumėte daryti HIIT kasdien?

Trumpas atsakymas yra tas, kad tai priklauso nuo to, ko jūs bandote pasiekti.

"Jei bandysite įdėti daug raumenų, HIIT mokymai to nedarys", - sako Vudas.

"HIIT mokymas puikiai tinka išlaikyti tvirtą, liesos ir išlaikyti kai kurių raumenų masę, o puikiai tinka širdies sveikatai".

"Bet jei esate liesas vaikinas, kuris nori įdėti 20 kg raumens, vis tiek turėsite atlikti sunkesnius svorio sesijas, kol pateksite į tą tašką, kuriame jūsų kūnas suranda šaukštą vietą, kiek liesos raumenis, kurį galite išlaikyti. "

Taigi idėja yra paprasta. Jei esate kasdieninis vaikinas, kuris tiesiog nori būti šiek tiek stipresnis, šiek tiek mažesnis ir plonesnis, tada HIIT mokymas yra tinkama alternatyva.

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Will Arnett, Rami Malek ir Justin Bieber

Kaip apsipirkti "Business Casual" ir turėti savo "Smart Office" stilių

Chadwick Boseman pavogs tavo žmoną savo raudonu kilimu drabuziu

Jaredas Letas, Lewisas Hamiltonas ir Jasonas Derulas yra šios savaitės geriausiai apsirengęs vyrai