WTF eina su Sam Worthingtono plauku

Anonim

Ar dirbtinis vanagas tikrai atgal? Tai atrodytų taip, jei Sam Worthingtonas su tuo ką nors padarytų. Neseniai pasirodė talentingas 40 metų Australijos aktorius ir reklamavo savo naujausias televizijos serialas " Mahunt: Unabomber", kuris pasirodė esantis stoikas kaip ir anksčiau.

Tai ne ten, kur atkreipiamas dėmesys. Atidžiai pažvelgus į Avataro aktoriaus naujausią šukuoseną, daugelis galvoja apie tai, kas buvo ketinama. Dalintis įgulos pjovimas, dalis našlės pikas, dalis mohawk ir dalis šiuolaikinės pompadour, kirpimas yra tiesiog nepakartojamas 2017 metais. Tai tikriausiai nepadeda, kad Worthingtonas retai plyšęs šypseną, bet mes atsitraukia. Niekas niekada neturėtų dėvėti tokio skittiško stiliaus, nebent jūs mokate už vaidmenį. kaip Vertingtonas (tikimės).

Manote, kad mes esame pernelyg reaguoja? Pabandykite iki paskutinio galerijos paveikslo, kuriame pamatysite sugedusius kraštus, atsiveriančius iki apipjaustytos galinės dalies. Rezultatas yra pseudo kefta, kuri iš tikrųjų nėra kepta. Kai kurie gali vadinti šį meną. Kiti tiesiog vadina tai vyrišku šukuosenu, su kuria niekada nevajau.

Reikia žudikų šukuosena idėja? Išbandykite daugiau nei 500 šukuosenų mūsų plaukų segmente.

1/8

2/8

3/8

Įdomios Straipsniai

Ryan Reynolds įrodo, kodėl jis yra lydymo karalius

Kaip rausvai spalvoti kelnės dirbti ir žaisti be pamokos

Susipažinkite su "Pininfarina" sukurtu anglies pluošto dviračiu

50 būdų, kaip roko gėlių atspaudai neieško kaip senelės sofos