Pasaulinė premjera "Coworking" erdvėje atidarė savo pirmąjį sporto salę

Anonim

"HotWorks" karšto stalo aksesuarai "WeWork" oficialiai atidarė savo pirmąją sporto salę, kurioje išdidžiai atsispindi "holistinė sveikatingumo erdvė".

"WeWork" sporto salė "Rise by We" įsikūrusi Žemutiniame Manhetene esamoje "WeWork" filiale, kuriai priklauso 2500 narių.

Ši erdvė buvo sukurta taip, kad pastaraisiais metais galėtume konkuruoti su kai kuriomis superkiausiomis sporto salėmis iš viso pasaulio, įskaitant šią bokso treniruoklę ir šią bokso treniruoklę.

"WeWork" interjero dizaino vadovas Brittnas Hartas rūpinosi naujos sporto salės išdėstymu ir dizainu, o " Wallpaper " teigė, kad "prieš dvejus metus departamentas buvo 100 žmonių, o visas dizainas buvo atliktas Niujorke".

"Dabar 400 žmonių ir regioniniai, su projektavimo departamentais Niujorke, Londone, Buenos Airėse, Bengalore ir Šanchajuje".

Sporto centro idėja - padėti savo nariams susigrąžinti ir sustiprinti bendruomenės aplinką. Norėdami tai pasiekti, treniruoklių salėje yra trys studijos - "Flight covers", važiavimas ir gretimas sportas, "Fight do boxing" ir "MMA", o "Flow" rūpinasi jogos ir meditacijos. Čia taip pat yra SPA, kavinė ir parduotuvė, nes šios priemonės, atrodo, yra privalomos sporto salėse šiomis dienomis.

Apskritai centras išsiskiria neapdorotu industriniu jausmu kartu su šiuolaikišku akmens, marmuro ir medžio. Šiek tiek meno darbas taip pat papildo vietos asmenybę, atitraukdamas žmones nuo numatyto tikslo, prapūsti prakaitą.

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens