Pasaulio aukščiausio apmokestinimo modeliai suteiks jūsų akis vandeniui

Anonim

Pereiti prie ponia Bundcheno. Po neįtikėtinų 15 metų pirmajame vietoje, "Gisele" oficialiai buvo panaikinta kaip didžiausia pasaulyje uždirbta modelis. Ir realybės žvaigždė, ne mažiau.

"Kendall Jenner" šiuo metu užima " Forbes " karūną metiniame aukščiausiųjų užmokesčio modelių reitinge, kurį 2017 m. Surengė didžiulė 22 mln. JAV dolerių suma. "Jenner" išaugo iš geriausių karjeros, nes " Keeping Up the Kardashians " drabužių linija su seserimi, daugybė socialinės žiniasklaidos patvirtinimų ir didelės sutartys su "Estée Lauder", "Adidas" ir "La Perla".

"Bundchen" nugalėjo garbingą antrą vietą su 17, 5 milijonais dolerių. Nepaisant to, kad šiek tiek metų, nei ji buvo naudojama savo "Viktorijos paslapties" klestinime, Brazilijos bombonešis vis dar buvo skirtas kelioms akcijoms, kuriose mokama daug, įskaitant "Carolina Herrera" kvepalus ir "Vivara" papuošalus.

Apskritai trys yra trys Chrissy Teigen - " Sports Illustrated" viršelio modelis, pažymėjo "Foodie", "John Legend" žmona, ir padarė Donald Trumpą "Twitter" trolį - kuris pirmą kartą prisijungia prie sąrašo, kurio metų pabaigoje pasirodė 13, 5 milijonų dolerių.

Kartu 10 pasaulio aukščiausių mokamų modelių nuo 2016 m. Birželio iki 2017 m. Birželio mėn. Sukaupė 109, 5 milijonus dolerių. Žiūrėkite, kas padarė pjūvį aukščiau pateiktoje galerijoje.

1/10

# 10 Ashley Graham

5, 5 milijono JAV dolerių

2/10

# 9 Bella Hadid

6 milijonai JAV dolerių

3/10

# 8 Liu Wen

6, 5 milijono JAV dolerių

Įdomios Straipsniai

2018 m. Gegužės mėn. "Coolest" vyrų šukuosenos feat. David Beckham, Pierce Brosnan & Miguel

Kate Moss gana daug nakos žurnale Lui [NSFW]

"Deus Ex Machina" atskleidžia specialųjį elektrinį motociklą su išstumtuoju atgal

Paprastas gudrybės iki gurkšnojimo paplūdimio plaukų visame pasaulyje