Darbo viršvalandžiai gali sugadinti jūsų galimybes gauti reklamą

Anonim

Mes visi žinome, kad viršvalandžiai dažnai yra labai svarbūs norint išlaikyti jūsų darbą, bet spėti, ką? Tai taip pat gali sustabdyti jus nuo laipiojimo į korporacines kopijas.

Žiauriai tariant likimo, kai kurie viršininkai, vadovai ir karjeros konsultantai sakė, kad vėluojantis darbas iš tikrųjų gali atsitikti dėl jūsų, kai eidamas į reklamą, nes tai yra blogo laiko valdymo požymis.

Be to, Australijoje ši problema blogėja. Nors mes vadiname "laimingą" šalį, "ABC" tyrimas nustatė, kad turime "vieną iš blogiausių darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyros išsivysčiusiose šalyse".

"Nors oficiali linija yra tas, kad įmonės gali užsidirbti tik 38 valandas (per savaitę) ir pratęstą" pagrįstą "papildomą laiką, statistiniai duomenys daugeliui darbuotojų yra" labai gerai susipažinę "( ABC ).

Remiantis tyrimo duomenimis, "Australijoje kiekvieną savaitę uždirba vidutiniškai 5, 1 valandos neapmokamo darbo pertraukiamų pietų, vėlyvųjų apdailos, ankstyvo paleidimo ir pan. Formoje."

Ir net kai mes siūlome atleidimą iš darbo, tai ne visada veikia, nes vienas absolventas sakė ABC . "Neseniai mano draugas man pranešė, kad" savaitgalis "buvo išjungtas, nes jos spektaklis paslydo, bet neatsižvelgė į darbą, kurią ji turėjo tikėtis anksčiau nei pirmadienį kitiems valdytojams."

Blogiau, kaip nurodė įvykių vadybininkas Emily, lankstumas ne visada vyksta abiem būdais. "Aš turiu pomėgius ne darbe, ir aš prašiau palikti anksti keturiomis konkrečiomis dienomis", - sakė Emily ABC .

"Nors tai leido, tai buvo susierzinę. Tai vyksta per daugybę savaičių viršvalandžių, kuriuos aš padariau užsiėmęs laikotarpiu. "

Jei tai skamba kaip jūs, galbūt norėsite iš naujo apsvarstyti savo sunkiai dirbančius būdus, nes "Kai kuriose darbo vietose, likusiems darbe vėlai iš tikrųjų reiškia, kad jūsų laiko valdymo įgūdžiai nėra nulupti" ( ABC ).

"Aš nemanau, kad tai kažkas didžiuojasi, kad yra paskutinis biure" (karjeros ekspertas Sally-Anne Blanshard).

Alwyn Lau, mokymosi ir plėtros specialistas, išreiškė panašią nuomonę, sakydamas, kad nors daugiau nei 40 valandų darbo savaitės yra "naujos normos", "tai nebūtinai reiškia didesnį našumą".

Kitas šaltinis, Ana, dirbantis teisiniame sektoriuje, sakė ABC, kad ne tik galite "Tikrai pritraukti į darbą, dirbdami lygiai 9 arba 9:30 iki 5", bet ir darbdaviai: "Labiau tikėtina, kad jaunesnieji darbuotojai kurie likti vėlai, turi dirbti savo laiko valdymo įgūdžius. "

Jei tai skamba kaip jūs, peržiūrėkite mūsų patarimus apie streso valdymą, parinktus iš geriausių Australijos verslininkų.

Įdomios Straipsniai

"Edition Designer" atspausdina juodąjį sąrašą

David Jones atskleidžia, kas vyksta vyrų madoje šią žiemą

12 labiausiai stilingų savaitgalio garsenybių vyrų [17.04.15]

Levono Muradano fotografija [NSFW]