Laiminga barzda gali būti atsakymas į gyvenimą

Anonim

Šis straipsnis pateikiamas "Just For Men"

Šiuolaikinis žmogus susiduria su daugybe kasdienių dilemų. Išlaikyti reikšmingą kitą laimingą. Padaryti įspūdį tiems, kas svarbu. Užmokesčio pagarba tiems, su kuriais kerta kelius. Tai gali visi susiklostyti vienoje vyriškoje charakteringoje savybėje: jūsų barzda.

Atsižvelgiant į tai, kad daugiau nei pusė Australijos vyrų, kurių amžius nuo 21 iki 34 metų yra akmens veido plaukai, yra svarbiausia išsamesnė, švaresnė ir sveikesnė barzda.

Ar esate patikimas kompanionas, kuris padės jums šioje kelionėje? Tai labai paprasta, nes "Just For Men" įtikinamų barzdos priežiūros sprendimų asortimentas.

Išskirkite savo lažybų pakopą su "Just For Men" teptuku spalva, kuri yra sukurta siekiant pašalinti pilką, o paliekant storesnį ir išsamesnį išvaizdą.

Tai užtruks tik penkias minutes, bet dar svarbiau, ji taip pat gali sudaryti daugybę užduočių, kad jūsų barzdos pojūtis taptų sklandesnis ir minkštesnis. Kitas žmogus, kurį jūs šašai, bus vienas laimingas homo sapienas.

Kai užkariajate mirtingumo išvaizdą, eikite į " Just For Men" geriausius berebų priežiūros sprendimus, kurie yra šventi trinity išlaikyti tobulą barzdą.

"Veido ir barzdos plovimas", "Beard" kondicionierius ir barzdos aliejus - jūs jį vadinate ir šie trys vyrų grooming pasaulio amigos gali jį įveikti įrodytais rezultatais.

Mažiau barzdos niežulys reiškia, kad turite daugiau laiko bendrauti su priešais esančiomis talpyklėmis, unclogged poros reiškia sveiką odą ir malonią avižų dribsnį, alavijo, ramunėlių ir jojobos aliejaus esmę reiškia, kad jūs neturėsite jokių problemų, kurių sunku su savo hottie.

Galutinis nugalėtojas iš šio? Jūsų seksualus puodelis.

Atraskite naują žmogų naujoje barzdoje su "Just For Men" pagalba.

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens