Kodėl jums reikia valgyti riebalų, kad prarasti svorį

Anonim

Mūsų gyvenimo kokybę lemia mūsų minčių kokybė, kaip mes pasirenkame kurą mūsų kūnus ir kaip mes judame. Vis dėlto mes esame visuomenė, užpildyta negatyvumu, greito maisto ir apatišku požiūriu.

Būdamas buvęs specialiųjų pajėgų kareivis ir dabar sporto patarėjas, nuolat stengiuosi šviesti žmones, kaip teisingai prižiūrėti jų fizinę ir psichinę sveikatą, bet vienas klausimas, kurį gaunu daugiausiai, yra "Scott, ką aš valgau?"

Debunkingo mitai

Pasakyti ką dabar

Pusryčiams kiekvieną dieną aš turiu 4 kiaušinius, 2 rašeras bekoną, 1/2 avokadą ir puodelį klevo - o, o žinoma, espreso.

Jau daugelį metų maisto pramonė nenorėjo valgyti bet kokios rūšies riebalų, skatindama mažai riebalų dietą mūsų veidus. Mes valgėme be riebalų turinčių angliavandenių, o tai savo ruožtu mus išdegė ir tada sunkesni nei bet kada. Kaip tautą, mes šiuo metu yra riebiausi, kada nors buvome ir mirę nuo su maistu susijusių ligų. Baikite klausydamiesi milijardų dolerių maisto pramonės ir klausykitės faktų, apie kuriuos norėčiau suvokti, kaip valgyti didelę riebalinę dietą svorio netekimui, bendrai sveikatai ir gerovei.

Jei norite atlikti savo smailę, turite susmulkintą kūno sudėjimą ir turite pakankamai energijos, kad galėtumėte namuose treniruotis, tada laikas jums pakeisti kūną nuo angliavandenių naudojimo kaip kuras į riebalų deginimo mašiną.

Riebalai pagerina insulino jautrumą ir pagreitina riebalų deginimą

Kova su geru riebalu

Jūsų kūnas reikalauja tinkamo kiekio riebalų, kad jis liktų liesas. Sumažėjęs angliavandenių vartojimas ir pakeitimas sveikais riebalais gali pagerinti jūsų jautrumą insulinui, mažina uždegimą ir palaiko jūsų medžiagų apykaitą.

Pagrindinis insulino vaidmuo - reguliuoti kraujo cukraus koncentraciją. Insulinas veikia kaip perjungiklis, valgant per pirmas kelias valandas, jūs sunaudojote angliavandenius energijai ir laikykite papildomas kalorijas riebalais. Kai jungiklis yra išjungtas ir insulinas išeikvotas, riebalai pradeda degti kaip degalai.

Paprasčiau tariant, jei mažinsite insulino lygį, tu sudeginsi savo kūno riebalus. Taigi aukštųjų krakmolingų angliavandenių išjungimas riebalų pakaitalu reiškia greitesnį riebalų deginimą. Mūsų kūnai niekada nebuvo skirti valgyti daug krakmolo ar cukraus. Grūdiniai produktai ir koncentruoti cukrūs, kurie anksčiau nebuvo žmogaus mityba.

Riebalai sutraukia maisto cravings ir užpildo jus ilgiau

Buvimas pilnas ilgiau

Nieko blogiau nei valgyti mažesnę kalorijų dietą, kuri visą laiką palieka jus alkaną. Restoranai, kurių sudėtyje yra labai daug sveikų riebalų, užtruks ilgiau. Suporuokite jas su gerąja baltymų doze ir sumažinsite jūsų alkį ir potraukį.

Insulinas labai paveikia alkį, kurį jaučiate; jis sukelia alkį mažindamas cukraus kiekį kraujyje. Kai gausite per daug insulino, gliukozės kiekis kraujyje sumažės, o gausiai alkanas. Tai gali priversti jus vartoti daug maisto ir svorio.

Kai valgysite maisto produktus, pvz., Baltą duoną ir bulves, per keletą minučių padidės cukraus kiekis kraujyje, padidės insulino bangos, todėl susidaręs insulino skubėjimas išgelbės cukraus kiekį kraujyje valandas, todėl cukraus kiekis kraujyje bus mažesnis nei prieš valgydamas.

Tai yra tada, kai jūsų kūnas pradeda manyti, kad jis baigė kurą, tačiau insulino vis dar yra pakankamai, kad neuždegtų savo riebalų. Galutinis rezultatas yra badas ir troškimas daugiau angliavandenių.

Riebalų balansas hormonai

Subalansuotas riebalų kiekis gali daryti stebuklus

Estrogenai, testosteronas, adrenalinas ir insulinas yra labai svarbūs cheminiai masažai, kurie veikia daugelį jūsų bendros sveikatos būklės aspektų. Endokrininė sistema veikia kartu, kad būtų kontroliuojamas jūsų kūno pernešamų hormonų kiekis. Galvijams išlaikyti savo hormonus labai svarbu valgyti daugybę maisto produktų, kurių didžiulė trumpa, vidutinė ir ilgos grandinės riebalų rūgštis.

Jūsų organizmui reikia įvairių rūšių riebalų, kad būtų sukurta hormonų, įskaitant sočiųjų riebalų ir cholesterolio kiekį. Ne tik šie esminiai riebalai yra pagrindiniai hormonų gamybos elementai, tačiau jie mažina uždegimo lygį, skatina medžiagų apykaitą, skatina svorį ir padidina bendrą raumenų augimą.

Pasibaigus dienai, organizmas prisitaikys prie to, kokio degalo šaltinio jis yra, o jo efektyvumas nesumažėja, jei esate dietos su dideliu riebalų kiekiu, palyginti su didelio angliavandenių dietos. Ką galėtumėte manyti, kad praeityje perskaityk, atlikite dar daugiau tyrimų ir sužinokite faktų. Aš nusprendžiau valgyti didesnę kalorijų dalį iš riebalų, kad padėtų man pasiekti optimalią kūno sudėtį ir teigiamą medžiagų apykaitą.

Ne tik tai padės jums išlikti liesos, jis pagerins jūsų imuninę sistemą, išlaikys jūsų kaulus sveiką, užtikrins energiją ir struktūrinį ląstelių vientisumą, apsaugo kepenis ir pagerina pagrindinių riebalų rūgščių naudojimą organizme. "Ferrari" nenaudosite šiek tiek kuro, todėl kodėl negalėsite pradėti kūno valymo tokiu pat būdu?

Sveiki riebalai, kuriuos reikia valgyti

ką reikia žinoti apie riebalų vartojimą

Su šiais maisto produktais, kurie skirti dirbti su jūsų kūnu, vartokite tinkamą riebalų kiekį.

 • Lašiša
 • Avokadas
 • Kokosų aliejus
 • Riešutų sviestas
 • Kiaušiniai
 • Bekonas
 • Tunai alyvuogių aliejuje
 • Sviestas
 • Be cukraus kakava ir šokoladas
 • Bulletproof Coffee
 • Linų sėmenys
 • Kokoso pienas
 • Kremas
 • Alyvuogės
 • Vištienos šlaunų
 • Ėriena

Įspėjimo žodis.

Būkite atsargūs, nes padidinsite riebalus nesumažindami angliavandenių suvartojimo arba jūsų kūnas naudos du kuro šaltinius, o tai leis jums priaugti svorio.

Scott Evennett yra buvęs Australijos komandos ir sveikatos, fitneso ir mąstymo ekspertas. Savo tinkintą mitybos programas galite rasti savo svetainėje

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Will Arnett, Rami Malek ir Justin Bieber

Kaip apsipirkti "Business Casual" ir turėti savo "Smart Office" stilių

Chadwick Boseman pavogs tavo žmoną savo raudonu kilimu drabuziu

Jaredas Letas, Lewisas Hamiltonas ir Jasonas Derulas yra šios savaitės geriausiai apsirengęs vyrai