Kodėl moteris James Bond įrašys 007 franšizę į žemę

Anonim

"Bondas. Jane Bond. "

Skamba šiek tiek naff ar ne? Tai paprastai atsitinka, kai žaidžiate suklastotu, o ne kuriate Holivude. Ir šiandien mes turime spręsti šią nepakankamą idėją, nes ji susijusi su vienu iš labiausiai mėgstamų filmų šnipų pasaulyje.

"Kodėl moteriai reikia rūšiuoti nepatogus sekundes?" - Rosamundas Pike

Per metus daugėja triukšmo, kad 007 moteriai galų gale taptų šio pasaulio širdis. Toks buvo internetinio judėjimo svarba, netgi pritariant Idris Elbai, netgi pritraukė tokių talentų kaip Gillian Anderson, Priyanka Chopra ir Emilija Clarke susidomėjimą.

Su visais pagarba, šiems muzikantams reikia uždaryti ir išmokti šaltinį prieš aklai prisijungiant prie feministinio lyncho mob.

"Badass" moterys, vedančios didelius biudžetinius veiksmus, yra kietos, bet jūs ne tik gąsdinsite tradiciją ir pagrindines žmogaus charakterio vertybes, kurios atsiranda daugiau nei pusę amžiaus, kad padarytumėte greitą paskolą. Bet kaip apie moterų teisių suteikimo epochą? Na, jei jūsų mintis apie moterų teisių suteikimą eina pėdsakais, kai yra ginkluotojas, kuris turi blogą įprotį gerti ir azartinius lošimus, tada šis pokalbis baigėsi. Tai nėra įgaliojimas, tai tiesiog tingus rašymas iš gamintojų, kurie nori gauti pinigų, kad yra tendencija, naudojant esamą formulę, kuri buvo įrodyta kasoje.

"Kodėl gi ne sukurti savo istoriją, o ne šokinėti ant pečių ir būti lyginama su visais kitais vyriškųjų pirmtakų?" - Rachel Weisz

Nesename interviu " The Telegraph" akademijos apdovanojimai Rachel Weisz ir tikroji žmona Danieliui Craigui nustatė rekordą.

"(Ian Flemingas) labai daug laiko skiria tam tikram asmeniui rašyti, kuris yra ypač vyras ir ypač susijęs su moterimis."

"Kodėl gi ne sukurti savo istoriją, o ne šokinėti ant pečių ir būti lyginama su visais kitais vyriškųjų pirmtakų? Moterys yra tikrai įdomios ir įdomios, ir turėtų gauti savo istorijas. "

Weisz yra ne vienintelis Holivudo moterų balsas, kuris prieštarauja minčiai. Gone Girl Rosamund Pike neseniai interviu su Uproxx paaiškino, kad 007 moterys yra pigus žingsnis kovoje, kad moterys užimtų pagrindinius vaidmenis.

"Džeimsas Bondas yra simbolis, kurį sukūrė Ianas Flemingas. Žinoma, prekės ženklas tapo vis didesnis ir viskas, bet pasiimkite vieną iš "Bond Girls" ir pateikite jai savo istoriją. Manau, kad Džeimso Bondo personažas yra žmogus. "

"Kad tokio pobūdžio būtų visiškai nepriklausomoje serijoje, kodėl moteriai reikia rūpesčių, kurios gali būti nepakankamos sekundės?"

"Kodėl ji kartą buvusi vyru ir dabar ją turi vaidinti moteris? Kodėl gi neatsitiktinai užsiimti moteriškuoju agentu? "

Pike priduria, kad "007" lyties keitimas iš tikrųjų "visiškai nepakankamai įvertins moterį".

Ir čia yra problema. Kai Holivudas nusprendžia kurti filmo kopiją, kuri tariamai nugalės naują lygybę, ji iš tiesų sukurs didžiulę karštą krūvą. Įrodymas yra per pastaruosius dvejus metus išryškusius filmus, kuriuose dalyvavo visos moterys, kurias kažkada vedė vyriški aktoriai.

Pavyzdys A, naujausios " Ghostbusters" pakrovimo priekaba.

Bokso ekspozicija, " Ocean's 8" priekaba, 2001 m. " Ocean's Eleven " perkrovimas, kuris daugiau atrodo " Sex & the City" 3 .

Su lytimi susiję ar ne, nauji pramonės pavadinimai perkraunami paprasčiausiai nesumažina jo, ir jei jums reikia naujausių įrodymų, tiesiog pažiūrėkite į 2017 m. " Baywatch", kuriame žvaigždės "The Rock", "Zac Efron" ir "Alexandra Daddario". Visi bankable vardai yra savaime ir dar, filmas turi tik 18% patvirtinimo reitingą "Rotten pomidorai" su vidutinišku kasos grąžinimo.

Jei Džeimso Bondo gamintojai nori sustiprinti moterišką charakterį, tai turi būti padaryta savarankiškai. Sigourney Weaver ALIENS pradėjo ją ir Uma Thurman " Kill Bill" pažodžiui tai nužudė, kaip padarė Chloë Grace Moretz Kick-Ass ir Charlize Theron atominėje blondoje.

007 ateitis ir ekrano lygybė vis dar išlieka tam tikros vilties - tik smulkesniais būdais, kurie tikrai moka realius dividendus.

Praėjusiais metais "James Bond" gamintojas Barbara Broccoli patvirtino " Hollywood Reporter", kad "Eon Productions" sudarė susitarimą su "IM Global" ir "Paramount", kad pritaikytų "Marko Burnelio" šnipo romaną " The Rhythm Section". Blake Lively staruos šio šnipinėjimo veiksmo trilerio, filmo "Brokoliai", kuris per pastaruosius septynerius metus bando žalia šviesą su studijomis.

Tai jau atrodo daug žadantis ir jei tai yra kažkas panašaus į aukščiausias pastangas, kurias Charlize Theron įdėjo į savo šnipinėjimo trilerį (žr. Aukščiau), galite tikėtis, kad bus mažiau šmeižikiškumo ir daug daugiau pagarbos.

Neleidžiant moterims Jameso Bondo ne apie tai, kad yra seksistinė, tai apie filmų kūrimą, kuris nėra šūdas.

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės