Koks jūsų pasirinkimas kostiumu tikrai sako apie jus

Anonim

Vyrų vertinimas pagal drabužius yra blogas, tačiau mes negalime nepamiršti, kad kartais mūsų drabužių pasirinkimas (ypač mūsų siuvimas) atskleidžia istorijas apie tai, kas mes esame, dar prieš tai, kai turime galimybę pristatyti save.

Ir nors mes nesame tikri, ar šis kostiumas padaro šį žmogų, mes esame įsitikinę, kad šis kostiumas sako daug apie žmogaus asmenybę, jo svajones ir jo tamsiausias polinkius.

Ar jūs kada nors žvelgiate į veidrodį ir įdomu, koks tavo mėgstamiausias siuvimo darbas apie tave? Perskaitykite mūsų išsamią, recenzuojamą analizę, kurią galėtumėte tiesiog sužinoti.

Plain Navy Suit

Patikimas, kaip jūs, bet ne tas įdomus (kaip jūs)

Paprastas tvirtas kostiumas yra patikimas, kaip jūs, bet ne toks įdomus (kaip jūs).

Tavo viršininkas vertina tave, nes atsibunda laiku, sugeba atlikti darbą, nors jis vis tiek negali pasakyti tave atskirai nuo kitų trijų nervų ieškančių internų. Jūsų "LinkedIn" yra gana poliruotos, bet atrodo, kad dinamiškas skirtumas tarp jūsų atrodo.

Berniukai manote, kad esi pakankamai padorus, bet jūs niekada nebesite pirmas, kurį jie paskambins, kai pasieksite plyteles.

Ir šis sausas rašybos neveikia, bet tai nekeičia fakto, kad esate tikrai malonus vaikinas, kurio blogiausias nusikaltimas yra tik šiek tiek nuobodus.

Dvigubos drobinės langinės

Jūs sprezzatura kelią per daug rimtai

Gavęs dvigubą skaitmenį "Instagram" mėgsta spontaniškai #OOTD įrašui, jūs pakeitėte save kaip "vyrams" "influencer" ir "stiliaus žmogų".

Jūs renkatės sprezzatura per daug rimtai ir manote, kad išeikite į kavą - tai šešiolikos stilizuotų nuotraukų, kurias jūs nugalate "Persoles" ir "no-sock".

Kartą, nors jūs buvote žemiškas, jei šiek tiek drovus, amžinai. Dabar jūs suplanuosite žmones, priklausomai nuo to, ar jų kostiumai turi rankomis pagamintus lentynos, ar jei jie mano, kad anglų avalynė plaka itališkai (žinoma, negalėjo). Kitaip tariant, jūs tikriausiai tampa labai sunku.

Vis dėlto visa ši naujovė yra blogai paslėpta dėl to, kad jūs vis dar negalite įveikti mergaičių rimtai ir, galbūt, vis dar atsispirti nuomos mokesčiams savo drabužių spintai finansuoti.

Pinstripe kostiumas

Jūs buvote auginamos sveika sportine vandens polo, regbio ir teniso dieta

Jums buvo suteikta / prakeikta tokiu vardu kaip Hugh, Lawrence arba Alastair, ir nuvyko į gerą mokyklą su kitais gerais vaikais.

Jūs buvote užaugę sveikai sportinei vandens polo, regbio ir teniso dietai, nors niekada nebuvo pakankamai gerai, kad bet kuris iš jų galėtų eiti visą kelią.

Jūsų prekybos ir (arba) teisės dvigubas laipsnis atvedė jus į vieną iš trijų vietų - dirbdamas kaip vertybinių popierių makleris, vadybos konsultantas ar teisininkas - darosi dar lengvesnis dėl to, kad tavo tėvas priklauso firmai, arba yra pietų su tuo, kas daro.

Jūs visada atrodo, kad pasimatymų moterys vadinamos Emily, Prudence ar Abigail iš kitų priemiesčių mergaičių mokyklų.

Tačiau jūsų mama jau įsikūrė tinkamame santuokos partneryje.

Nuoma

Jūs neturite kostiumo, o jūs didžiuojasi ja

Jūs neturite kostiumo, o jūs didžiuojasi ja. Jūs ką tik buvo valomas kartu, nes jūsų geriausias draugas susieja mazgą (prastas bugger, tarkim, tyliai).

Tai buvo armija ar prekyba, ir jūs pasirinkote pastarąją (mes nekaltiname). Tu esi tolimiausias dalykas nuo metro - niekada nevalgysi skutimosi, drėkina pussies, o Ralph Lauren marškinėlius, kuriuos turėjote parduoti prieš šešerius metus, vis dar gerai eiti - bet atrodo, kad tai tinka tau.

Dauguma (ar visos) jūsų veiklos yra su "The Boys". Jūs vis dar susiduriate su pėdomis, nors esate nešioti pora papildomų kegų, kad būsite tikri, kad atsikratysite iki vasaros.

Sekmadienio sesijos yra šventos įvykiai, ir jūs turite didžiulį sugebėjimą dirbti per darbo savaitę su pagiriuoju, kuris niekada neišnyksta.

"Tweed" kostiumas / "Retro Op" parduotuvė Rasti

Jūs išleidžiate daugiau pinigų už barzdos aliejų negu jūsų bendraamžiai

Jūs esate #dapper ir #gentleman nors jūsų senelis tikriausiai manys, kad jūsų nesugebėjimas sureguliuoti daiktų aplink namą daro jums šiek tiek pansy.

Jūs manote save vyro vyras: stora barzda, ūsai, Sailor Jerry tats, ir keista retrograde dėkingi už stuff guys padarė 50-aisiais. Donas Draperis yra tavo stabas, nes jis buvo gailestingas gėris ir gėrė kaip žmogus.

Jūs išleidžiate daugiau pinigų už barzdos aliejų, nei jūsų bendraamžiai galvoja, kad tai priimtina, ir reguliariai egzistencinės krizės, nes niekas gerbia jūsų aistra vaisių alui.

Jūsų apgaulingas, senovinis motociklas yra vyriškos motyvacijos patvirtinimo šaltinis, bet tik mato dienos šviesą socialinėje žiniasklaidoje ir geriausio džentelmeno važiavimui.

"Blazer", "V kaklas" ir "Džiunglių trijulė grėsmė"

Jūs reguliariai spyruokitės tinklų renginiuose, kuriuose žmonės mėgsta sekso vizitines korteles

Tu esi trakcininkas, vizionierius ir motyvacinis garsiakalbis tarp savo draugų - ar jie jiems patinka, ar ne.

Jūsų socialinė žiniasklaida "Bio" teigia, kad esate verslininkas arba pradedančiojo įmonės generalinis direktorius, nors niekas nėra įsitikinęs, ar šiuo metu tai yra programa, mėsainių juosta ar neakivaizdinė "kūrybinga įmonė".

Sąvoka "disruptorius" per daug dažnai veikia jūsų kalboje, ir jūs reguliariai žiūrėkite į tinklų renginius, kurdami žmones su seksualiais vizitinėmis kortelėmis ir didelėmis idėjomis.

Pasibaigus dienai, tikriausiai turėtumėte šiek tiek žemesnio lygio darbo "tinklo rinkodaros" srityje, kuriuose naudojamos šiukšlių mitybos papildai ar turto valdymo paketai, kad nieko neįtaria, patikimi žmonės, kurie yra beveik tokia pat pralaimėjusi kaip ir jūs.

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą