Ką reikia žinoti prieš perkant turtą Australijoje

Anonim

Paskolų ekspertas Lukas Laretiveas neseniai susitiko su turto savininku Julianu Muldonu iš "Property Way", kad aptarė viską, ką žmogus turi žinoti apie nekilnojamojo turto pirkimą Sidnėjuje, Melburne ir didžiuosiuose Australijos sostinėse, nesulaužant.

Štai svarbūs patarimai, kurių jums reikia, prieš pradėdami didžiulį indėlį, kuris gali sukelti ar sulaužyti ateitį.

Lukas Laretive: ar tai tinkamas laikas nusipirkti dabar?

Julianas Muldonas: Geresnis klausimas yra, ar tai geras laikas jums pirkti? Visada yra geras laikas kažkur nusipirkti, todėl atidarykite savo pasirinkimus visuose sostinėse, kad suteiktumėte geriausią progą sėkmingai dirbti. Tiesiog nenaudokite bandos!

LL: Koks pirmasis žingsnis ieškant investicinio turto?

JM: suprasti savo gebėjimus ne tik skolintis, bet ir finansuoti mėnesio grąžinimus dabar ir ateityje. Kai tik jūs pasirūpinsite, sėdėsite kontroliuojamoje aplinkoje ir pateiksite planą vietoj to, ko bandysite pasiekti, prieš pradėdami naudotis internetu arba dalyvaudami aukcionuose.

Tai vienas didžiausių investavimo sprendimų, kuriuos dauguma žmonių daro, tačiau daugelis savo naujojo automobilio tyrinėjo daugiau negu jų įsigijo nekilnojamojo turto. Svarbu suprasti žaidimą, kol nuspręsite žaisti.

"Daugelis investuotojų patenka į hype ir isteriją, kuri gali supa sritį".

LL: Kaip galėčiau rasti kitą "strėlės" plotą?

JM: Daugelis investuotojų patenka į hype ir isteriją, kuri gali supa sritį. Prisiminkite, kad tai radaras dėl to, kad jau įvyko augimas, ar spekuliacija to, kas ateityje, o tai gali neatsitikti. Būkite atsargūs, daugelis investicijų į nekilnojamąjį turtą "gurus" pasakys, kad jie turi slaptą formą, skirtą surengti kitą karštąją vietą.

Geriausias būdas sėkmingai pasinaudoti savo patirtimi yra taikyti pagrindinius patikimo investicijų į nuosavybę principus. Aš visada sutelksiu dėmesį į klientų veiksnių rinkinį - žemės dydį, vietą, demografinius poreikius, būsto kokybę, mokyklų zonas, investicijas į infrastruktūrą ir kainą, tik norėčiau paminėti keletą.

Neapsiribokite vietų, kuriose trūksta diversifikuotos ekonomikos ar savybių, turinčių tik vieną perpardavimo rinką ir būsimą nuomininką.

LL: Ar galima rinktis nekilnojamojo turto rinkas?

JM: Daugelis galvoja, kad gali tai padaryti, bet būkime sąžiningi, nes daugybė balsų ir nuomonių iš ten kažkas ketina tai padaryti, o daugelis kitų sužinos apie tai neteisingai.

Mes žinome, kad nekilnojamojo turto rinkoms reikia stipraus darbo vietų augimo ir konkurencingos rinkos augimo. Taigi, ieškokite sričių, kuriose yra stipri ekonomika, parduodamų ir nuomojamų namų, mažo aprūpinimo būstu ir augančio gyventojų skaičiaus.

LL: Bet kokie siūlymai aukcione?

JM: Turi planą. Laikykis savo plano. Per daug moka daugiau nei jie turėtų aukcionuose ir dėl geros priežasties, tai, ką jie turėtų daryti, skatina emocinį supirkimą, ir jie dirba. Vykdyti savo numerius, žinoti, ką galite sau leisti ir žinoti nuosavybės vertę.

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą