Ką reikia valgyti dėl geresnio stiprumo ir ištvermės

Anonim

Mityba yra viena iš labiausiai pernelyg sudėtingų, klaidinančių ir net bijojančių sričių, su kuria žmonės gali kreiptis, siekdami pagerinti savo fizinę ir psichinę būklę, ir visiškai sąžiningai suprantu.

Kai kasdien blogai išbluko šimtai skirtingų raminamųjų dietų, sunku žinoti, kas yra gera informacija ir kas ne. Yra daug "ekspertų" iš ten - kurie visi tatu savo "sėkmės formulės".

Nepaisant to, leiskite man ką nors išaiškinti prieš pradėdamas eiti į priekį - aš nesu dietologas, taip pat nelaikau eksperto, bet tai, ką aš galiu tvirtinti vienareikšmiškai, yra tas, kad turiu ilgametę patirtį tarp įvairių skirtingų disciplinų, kurios turi reikia atsižvelgti į visus reikiamus specifinius poreikius.

Per daugelį metų siekiau kuo daugiau sužinoti ir per bandymus ir klaidas surasti, kas geriausiai tinka man, kad pasiektų maksimalią fizinę savybę, nesvarbu, kokia ji yra.

Kas aš galiu valgyti patarimus?

Šiek tiek intro

Tiems, kurie nežino, aš turėjau mokytis atitinkamai valgyti šias disciplinas per metus:

  • Profesionalus sportas (futbolas / futbolas)
  • Gimnastika
  • Commando
  • Funkcinis sportininkas
  • Ir neseniai, Ninja Warrior

Kaip matote, kiekviena disciplina reikalauja labai skirtingo požiūrio į mitybą, nes tikslai kiekvienam yra labai skirtingos.

Ką aš darau, gali kilti konfliktas su tuo, ką jūs darote, arba ką kiti jums nurodė daryti - ir jei taip yra, nėra jokių problemų. Mes visi esame skirtingi, ir mes visi turime rasti tai, kas geriausiai mums, kaip asmenims.

Bet jei yra kažkas kitokio, aš raginu jus daugiau sužinoti apie tai. Mano mama visada sakė: "Tu niekada nesigailėsi mokykis".

Čia yra mano mitybos "paslaptys", kad būtų pasiektas didžiausias fizinis veikimas.

"Stay Nutrient-Dense"

Laikykite jį švarus, natūralus ir paprastas

Aš sutelkiu dėmesį į maistinių medžiagų tankius maisto produktus. Aš užtikrinu, kad kiekvieną valgį sudaro angliavandeniai, riebalai ir baltymai (ty "pagrindai"), todėl turiu pakankamai energijos mokymui. Paskutinis dalykas, kurį noriu daryti, yra kovos su įkalčiais mūšis, nes aš nesu sunaudojęs pakankamai maisto.

Carb It Up

Nėra spag-bol čia

Prieš mokymą turiu šiek tiek daugiau angliavandenių, todėl mano glikogeno parduotuvės nėra išeikvotos. Šis paprastas "gym hack" leis man treniruotis ilgiau ir sunkiau.

Jei kada nors jaučiate "išsekusią" treniruotę, tai yra vienas iš būdų tai išspręsti. Geri angliavandeniai yra maisto produktai, tokie kaip daržovės, vaisiai, obuoliai, bananai ir riešutai (migdolai, graikiniai riešutai), sėklos (chia, moliūgų sėklos) ir sveiki grūdai (rudieji ryžiai, avižos).

Atkurti teisę

Žinokite savo miltelius

Aš tikiu, kad girdėjote tai keletą kartų. Tiesą sakant, šis principas yra ilgalaikio raktas sėkmė ir tikslų pasiekimas. Po kiekvieno seanso aš pirmiausia norėčiau suvartoti kai kuriuos Performix proteinas, kad padėtų atkurti. Tai labai paprasta - bet jei neužpildote degalų, nesiimate jokių pranašumų.

Mišinys naudai

Tinkamas riebalų rūšis

Aš visada maišydamas avokadą ar natūralų žemės riešutų sviestą su mano purtyklėmis. Tai padeda man suteikti svarbių riebalų po treniruočių. Nors riebalai yra lėtai suvirškinami, jie kaip pagrindinis kuro šaltinis susideda iš angliavandenių, skirti intensyviems ir (arba) ilgiau ištvermingiems treniruočiams.

Būkite nuoseklūs

Išlaikyti discipliną

Pamirškite pavargusius "dietos" ir "sveikuosius" įpročius. Didžiausias fizinis našumas siekia, pasiekiamas ir pasiekiamas ilguoju laikotarpiu. Jei norite valgyti, kad palaikytumėte tai, turite pakeisti gyvenimo būdą .

Aš atsisako įsitikinti, kad įsipareigoja taikyti metodus, kurie, žinoma, pagerina jūsų gyvenimo kokybę, yra "per sunku" arba "anksčiau neveikė". Aš kasdien bendraudavau su savo darbo grupės nariais, kurie atlieka sudėtingas klases ir puikiai žiūri į sėkmę. Tai viskas įmanoma.

Teisingas mintis

Surask tą vidinės valios galią ir toliau vairuok ją

Mano "paslaptis" yra tai, kad nėra paslapties. Laikykite dalykus paprastus ir veiksmingus. Nėra jokių stebuklingų tablečių ar neatrastų dietų, kurias turiu. Viskas, ko jums reikia, yra tinkami principai ir valios galios jį įgyvendinti, kol jis tampa norma.

Scott Evennett yra sveikatos, fitneso ir mąstymo ekspertas, kuris tarnavo Australijos specialiųjų operacijų vadavietėje (SOCOMD) kaip Australijos kariuomenė

Įdomios Straipsniai

12 Moterys Jūsų mergina nepatvirtins, kad laikotės Instagram - 7 dalis

Kaip suknelė jūsų kūno tipui, kai turite milžiniškus raumenis

Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

10 paprastų ir stilingų laikrodžių iki 100 USD