Ką dėvėti vestuvių Bet kokia Aprangos kodas gali būti

Anonim

Nesvarbu, ar esate vestuvių svajonėname Prancūzijos pilyje, šiek tiek angliškoje koplytėlėje ar vasarnamio sode ", atlikite pagrindinį vyrų vestuvių drabužių tipą. Svarbu suprasti, kokie kvietimai yra prašymai, o ne pereiti per viršuje, nei pernelyg neišdildyti. Tai puikus menas. Kaip mylėti.

Vykdykite šias taisykles, o jūs pažvelgsite į tašką (ir laikysitės drabužių kodo), nesukeldami jauniklio ar atkreipdami dėmesį nuo blizniosios nuotakos.

Juodosios tvoros vestuvės

Tuxedo balai yra aukščiausi taškai rafinuotumui ir klasei. Nors vestuvių suknelių kodai ilgainiui minkštėja, juodas kaklas yra formalaus drabužio stuburas. Šiomis dienomis oficialių vestuvių įvyks standartinis smokingas. Štai kaip tai padaryti:

Vakarienės striukė

Standartinis smokingas yra juodos vakarienės apvalkalas, pagamintas iš aukštos kokybės vidutinio svorio vilnos. Striukė ateis su viršutine ar skaros lenta, be ventiliacinių angų, su satine arba grosgrain apdaila, švelniu blizgesiu kontrastas prie matinio apvalkalo. Vidutiniškai mėlyna yra graži alternatyva, o drąsesnės spalvos ir "blizgesio" spaudiniai gali būti įtraukti į mišinį, ypač su medžiagų variantais, tokiais kaip aksomas. Visada sumokėkite drąsią striukę su juodu kelnaisu.

Smokingas kelnės

Tradiciškai, kelnės turi grosgrain juostelę kojos išpjovoje, kad atitiktų atlapus. Venkite diržo kilpų ant kelnių ir pasirenkate plokščią priekinio stiliaus, aukštai ant liemens.

Vakarienė marškinėliai

Marškinėlių priekinė pusė gali būti paprasta, jei norite švaresnio išvaizdos, jei norite kažko daugiau išgalvoto ar pagaminti iš klasikinio Marcella audinio, kad jis būtų tekstūruotas, kad neapsunkintų jūsų išvaizdos. Bazinės taisyklės dėka, apversti apykaklės yra geresnės juodai kaklaraiščiai šiuolaikiniais laikais, nebent tai yra labai formalus. Galiausiai mygtukai gali būti paslėpti (skristi priekyje) arba parodoje (prancūziško rašiklio).

Tuxedo tinkami batai

Juodosios kaklaraišties batų spalvos nėra daug, o juoda - geriausia. Puristams siurbliai su satino arba šilko lanku viršuje yra klasikiniai batai, tačiau šiais laikais yra gana reti. Vietoj to, pasirinkti juodos odos nėrinius-ups (patentas, už pareiškimą blizgesys). Čia yra paprastumas, taigi, venkite šliaužiančių plyšių skylių ir odos batų tendencijų, pvz., Kontrastinių pėdų ir dygliuotų kulnais. Dėvėti aksomo? Eikite auksinius šlepetes.

Priedai

"Self tie" (be užrašų) "bow tie" yra puikus pasirinkimas klasikinei juodai kaklaraiščiai. Vėlgi puristrai atitraukia liemenėlės atlaso, aksomo ar šilko medžiagą prie striukės atlošo. Kai dėvėjote liemenę ar kumšteliuką, įsitikinkite, kad pleištai yra nukreipti į viršų. Užbaigti išvaizdą su kokybiškomis rankogalių rankomis ir, jei norite išsiskirti, yra kišeninė kvadratėlė, atlošo smeigtukas arba šilko skara, pastaroji graži žiemos spalva.

Pusiau formalios vestuvės

Pusiau formalus aprangos kodas yra labiau populiarus prašymas dėl vestuvių kvietimų šiandien. Ir yra jūsų saugiausias statymas, jei kodas nenurodytas apskritai. Tai labiau atsipalaidavęs nei juodos kaktos, bet toli gražu nėra atsitiktinis. Bet būkite įspėti: "stiliaus" vaizdas neturi atrodyti kaip atviras biure ar teismo posėdyje. Ši klaida pernelyg dažnai būna vyrų, kurie nori rafinuotumo, bet išsiskiria kaip patyrusi ir mandagūs. Ir neoriginalus.

Kostiumai

Tamsus kostiumas yra pusiau formalus išvaizdos pagrindas. Dvi ar trys gabalėliai, tai tavo pasirinkimas. Juoda, karalienė ir juodoji anglis yra visos priimtinos galimybės, ypač žiemą. Dienos ir vasaros metu gali būti dėvimi lengvesni kostiumai, jei nenorite išmesti kojinių ir kaklaraiščių.

Marškiniai

Laikykitės tvirtos neutralios spalvos (baltos, juodos, pilkos, mėlynos spalvos), švelniu piešiniu (juodos spalvos ar liesos lango plokštės patikrinimu) arba nenuosekliu žakardo (audiniu, išplautu į modelio motyvą). Įsitikinkite, kad marškinėliai yra trapūs, švarūs ir paspaudžiami - apykaklės staigios, niekada neleistinos.

Avalynė

"Oxfords" yra pasirenkamas pusiau formalus ansamblis, o vienuolių dirželio batus galima dėvėti kažkam šiek tiek drąsesniam, prilimpa prie rudos ar juodos spalvos. Galiausiai įsitikinkite, kad jūsų batai yra švarūs, gerai poliruoti ir atrodyti geriausiai.

Priedai

Laikantis aukščiau paminėtų pusiau formalių dalių, dabar yra keletas asmeninio stiliaus įpurškimo vietų (nepamirškite, jokio verslo kostiumo stiliaus). Kūrybingi žvilgsniai kviečiami, per kojines, kaklaraiščius ir kišenes. Jei kyla abejonių, įjunkite medžiagos kontrastą, pavyzdžiui, megztą kaklą arba užuominą vienuolį, o ne raštuotus kaklaraiščius ar spalvotus batus. Tekstūra yra subtilus, bet puikus.

Kokteilių suknelių kodekso vestuvės

Nestled tarp protingų atsitiktinių ir pusiau formalių yra kokteilio drabužis. Vestuvėms pritaikykite sezoną ir dienos laiką. Žiemos tinkamumas sunkesnės vilnos ir tvydo medžiagoms yra tinkamesnis, o vasarą galima dėvėti medvilnę, linas ir netgi seersuckerius. Naktinio vestuvių metu laikykitės tamsių spalvų. Dienos metu žiūrėkite į šviesias spalvas, tokias kaip smėlio spalvos, rudos spalvos, balta arba grietinė.

SUSIJĘS : Kaip dėvėti baltą
SUSIJUSIOS : vadovas, tinkamas audiniams

Kostiumai

Laikykitės dviejų dalių, esančių viršutinėje arba pėdų griovelio dalyje, ir laikykite pjūvį aštriu ir plonu. Spalvotas, tamsus ir medžio anglis yra tvirtas, bet šiek tiek per lengvas. Alternatyva ieškokite miško žalia, bordo ir molio odos, pavyzdžiui, kupranugario, rudos ir labiau prisotinto bliuzo. Arba skoningas kostiumo raštas: pledas, langinės ar pinti juostos yra labai priimtinos kokteilių nuotraukos.

Marškiniai

Dėka drąsesni ant kostiumo, laikykitės spalvoto marškinėlio ar nedrąsios atspaudų, tačiau tik tuo atveju, jei kostiumas yra raštuotas. Ieškokite momentų, kad būtumėte originalūs, bet niekada nepastebite.

Avalynė

Vėlgi, tamsiosios odos batai žiemą arba įdegę vasarą. Apsvarstykite protingus loaferius, jei tai yra ir dienos metu, be kontrasto dygsnių ir puošmenų.

Priedai

Čia vis dar turi būti tvirtas ryšys. Spalva ar raštas yra leidžiamas, tačiau laikykite jį elegantišku. Negalima eiti didelis su kostiumu, marškinėliai ir kaklaraištis - pasirinkti vieną vietą drąsiai ir klijuoti su ja. Aksesuarai su mansardinėmis, laikrodžiu ar kišenėmis.

Vasaros, atogrąžų ar salų vestuvės

Pavasario ir vasaros vestuvėms, dienos vestuvėms ir vestuvėms, vykstančioms drėgnose klimatyrose, reikalaujama daugybė atsitiktinių vestuvių kodų. Tačiau didžioji dalis pokyčių vyksta kostiumo medžiagoje ir struktūroje, o ne pačiame stiliui:

Kostiumai

Atsitiktinis kostiumas bus pagamintas iš audinio su atviresniu pynimu ir daugiau tekstūros. Pagalvokite apie medvilnę ir lininį audinį. Labiausiai atsitiktinis siuvimas įkūnija nestruktūruotą striukę, be pečių blokų ir be pamušalo ir drapuotų siluetų. Sumaišykite ir suderinkite striukę su kelnais dar labiau atsitiktinai.

Marškiniai

Pasinaudokite galimybe eiti šiek tiek garsiau. Chambray mėlyna ir kieta pastelinė atspalviai yra puikus vasaros atspalviai, lengvas ir kvėpuojantis yra medvilnė. Tamsios spalvos yra vis dar taikomos, bet pakabos į paisley arba plytelės, ypač jei norite sudrausti - stilingai, kremo ar smėlio kostiumas.

Avalynė

Galiausiai galite gerai panaudoti batų kolekciją. Šiuo metu dauguma dalykų bus priimtini tol, kol jie vis dar bus akivaizdūs: "oxfords", "derbis", "brogues", "wingtips", "monk'ų dirželiai", "leafers". Tai ne "kedute". Ir sandalus, nebent tai yra paplūdimio vestuvės.

Priedai

Jei norite, kad jūsų vasaros kostiumui būtų reikalingas sudėtingas liftas, dėvėkite kaklą. Priešingu atveju anuliuoti viršutinį arba du (ne daugiau, Fabio) savo marškinius. Vasaros vestuvės, kai eksperimentuoja su aksesuarais, ištraukia pareiškimą, kišeninę kvadratą, žibintuvą žiūrintį žvilgsnį ir netgi tuos žvaigždinius raištelių atspalvius - tiesiog nuimkite nuotraukas.

(Protingi) kasdieniniai vestuviai

"Smart casual" vestuvėse pritraukia daugiau rafinuotų prasmių. Sartorially, tai reiškia, kad jūs galite kuo labiau atsipalaiduoti pakoreguoti, tuo pačiu metu atrodydami rūpestingai. Pasirinkite kažką patogaus ir stilingo, nesvarbu.

Kostiumai

Laikas išsklaidyti spalvas. "Think Pitti Uomo", be povaičių. Galite laikytis pagrindinių dalykų, jei norite, bet protingos atsitiktinės vestuvės taip pat yra drąsios spalvos siuvimo malonumo galimybė, taip pat labiau pastebimi modeliai. Vėlgi, tyliai struktūruotas ar nestruktūruotas yra geriausias. Atskiras gali dirbti ir šiame neformaliojo lygio lygyje, ir tai turėtų būti vienintelis tikrai sočiųjų spalvų (už mėlynos ir žalios spalvos) spalvos, o atspalviai atskleidžia drąsūs atspaudai. Pvz., Geltonasis žvilgesys arba kalkės žalia geometrinė spauda, ​​kaip striukė, o ne pilnas, švarus dviejų dalių. Visada pervardykite paryškintuvą ne taip; grietinėlės, juodos ar blykstės žaliuzės - tai tikrai protingas atsitiktinis laimėjimas. Venkite džinsinio audinio.

Marškiniai

Gauk kūrybos. Paprastas marškinėliai tau gerai tarnauja, bet kažkas šiek tiek daugiau svetimų yra gaivus būdas sujungti įprastą vestuvių aprangą. Jei jūs einate niūrus kelią, laikykite savo reikmenis minimalius ir skoningus, kad galėtumėte jį subalansuoti.

Avalynė

Jūsų batai turėtų likti neutralūs, tačiau jiems nereikia būti pribloškiančiais. Viskas, ką jūs galite padaryti iš protingo slenksčio ir aukštyn, yra tinkamas pasirinkimas tol, kol jums patogus. Jausmas super žaismingas? Pasirinkite bordo, tamsiai raudona, garstyčių arba alyvuogių žalia spalva.

Priedai

Reikia išlaikyti pusiausvyrą. Individualumas yra skatinamas - taip atsikratykite vėsių rankogalių, taškų atlošo kaiščių ir kramtančių kojinių. Patikrinkite, ar vienoje zonoje atskyrimo atspalvis ar modelis yra subalansuotas, kai apribojama kita. Ir praraskite kaklą, jei kišenės kvadratas atrodo. Nėriniai yra stilingas pakaitalas, ir jūs tikrai būsite tokiu asmeniu.

1/10

Pusiau formalus / kokteilis

2/10

Juodas kaklaraištis

3/10

Vasaros vestuvės

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Will Arnett, Rami Malek ir Justin Bieber

Kaip apsipirkti "Business Casual" ir turėti savo "Smart Office" stilių

Chadwick Boseman pavogs tavo žmoną savo raudonu kilimu drabuziu

Jaredas Letas, Lewisas Hamiltonas ir Jasonas Derulas yra šios savaitės geriausiai apsirengęs vyrai