Kas MET Gala 2018 vyrų feat. Donaldas Gloveris, Michaelas B. Jordanas ir Jaredas Letas

Anonim

Sveiki atvykę į labiausiai išsivysčiusių pasaulyje įžymybių žaidimo kampą su vienodai išsamia tema. "MET Gala 2018" atvyko, o šiais metais tema - "Dangaus kūnai: mados ir katalikų vaizduotė".

Koks iš tikrųjų pragaras. Nepaisant to, kasmetinis renginys leidžia lengvai susivienyti karščiausias įžymybes ir kūrybinės industrijos elitą, nes tai dažnai laikoma didžiausiu mados pasaulyje. "MET Gala 2018" vyrukai, be abejo, neatsilaikė, vilkdami savo geriausius siūlus, dėmesį skleidžiančius ir kartais konservatyvius (Gary Oldman ir Colin Firth).

Paketo lyderiai buvo ne kas kita, kaip Donaldas Gloveris ir Michaelas B. Jordanas, du iš karščiausi vyrai pramogų pasaulyje šiuo metu, nes buvęs išleido naują dainą vakar ir pastarąją filmavo " Creed 2". Jie taip pat puikiai suknelė į renginį su Jordanija, juodos spalvos kostiumas su karinėmis detalėmis ir Gloveris violetiniame smokis su aukso detaliais atgal.

Kiti žymūs vyrai dalyvavo Chadwicko Bosemano, Virgilio Abloho, Anselio Elgorto, Andrewo Garfieldio, Shauno Whiteo, Kolino Farto ir Jaredo Leto vardo, kai tik.

Pasiekite galeriją, kad pamatytumėte visus geriausius apsirengusius vyrus iš "MET Gala 2018" arba iš "MET Gala 2017" pamatysite keletą absurdiškiausių išvaizdų.

1/15

Donaldas Gloveris

Gloveris violetines Gucci smokingu su baltu lanku ir atitinkančiais baltus pakabukus. Ant nugaros taip pat išsamiai išdėstyti dideli auksiniai siuvinėjimai

2/15

Michael B. Jordan

Jordanija nuėjo karinį maršrutą su prabangos gatvės aprangos užuominomis, nes "Off-White"

3/15

Lewis Hamiltonas

Lewisas Hamiltonas nuvalkdavo savo išsamų trijų dalių kostiumą, kuris vėliau buvo deimantų ir silpnų baltų karinių batų - taip pat deimantais žinoma

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės