Kokie vyrai gali dėvėti pirmą dieną, kad padarytų reikiamą įspūdį

Anonim

Žinant, ką dėvėti pirmą dieną, vaikinai gali būti sunku. Norite, kad jūsų data paliktų pasimatymą, manydami, kad jums nieko nereikia keisti - įskaitant drabužius. Iki trečiosios dienos, tai yra, kai kas tikrai slypi už tobulų plaukų, išmatuotas veidas ir nepriekaištingas stilius tikrai atsiras. Ir tada tai gerai, per vėlu.

"Kai kalbama apie ką nors įspūdį pirmą dieną, labai sunku išsiaiškinti, ką dėvėti, " teigia Daltonas Grahamas, mados tinklaraštis ir "Tailored Man" įkūrėjas. "Yra dvi galimos klaidos, kurias galite padaryti; vienas nepakankamai puošia, o kitas yra pervertus ".

Konsensusas? Laikykitės protingo atsitiktinumo. "Tada pridėkite ne pernelyg galingą odą, o jūs einate savo keliu", - sako Grahamas.

Atsižvelgdami į jus visą kelią, čia yra pagrindinių elementų ir patarimų, kaip dėvėti pirmąją datą. Gaukite tai neteisingai ir jūs būsite atsidūręs kaip atsiprašęs varžovas kitame "The Bachelorette" sezone.

Never Suit - & - Tie It.Banker Wanker

Taip, vyrai atrodo ryškiai kostiumai. Tačiau, kostiumas ir kaklaraištis, ypač jei tai yra biuro marškinėliai ir kaklaraiščiai, gali jaustis slaptu ir sudaryti įspūdį, kad jūs ką tik atėjote iš darbo (o jūs esate karjera apsėstas?), O ne imtis laiko suknelė kaip jums patinka, kaip jūsų asmeninio stiliaus atspindys. Galų gale, nakties tikslas yra būti laisvalaikiu arba bent jau atrodyti kaip linksmas, sako Daltonas Grahamas, mados tinklaraštis ir "Tailored Man" įkūrėjas.

"Pasirinkite švarų ir paprastą, " sako Graham. "Ir nepadarykite per didelio kirtimo klaidos."

Taigi, jei data yra išgalvotame restorane ar teatre, ieškokite atskyrimo - aštrus šilkinis ir pritaikytas kelnais - atleidžiantis naktį nuo marškinių laikymo iki pirmadienio ryto. Data yra kitokia verslo rūšis.

Marškinėlis flirtas

Žmogus, galintis supjaustyti įspūdingą siluetą mygtuko apatinėje marškinėlėje - vienas paprastų, tačiau ryškių mados elementų - vertas antrosios datos. Nuo kameros iki pazlio iki paprasto balto, tikrai galite žaisti spalvas, tekstūras ir spaudinius. Tačiau svarbiausi dalykai yra du dalykai: tinkamumas ir išradimas.

Užtikrinkite, kad tai plonas (niekada liesas) marškinėliai, kad sustiprintumėte savo kūno sudėjimą, sėdėdami ant pečių ir natūraliai nusileiskite link klubų (paliekant pakankamai vietos tai dadbod plyšiui, kurį galbūt sukūrėte esančiame pavienyje). Tada ji turi būti medvilnė: kvėpuojanti, kad būtų apribotas nervų prakaitavimas.

"Button" apatinė marškinėlė taip pat išsprendžia nepakankamumo dilemą, sako Grahamas. Jis tvirtinamas ir praleidžia diržą - švarus ir paprastas. "Švelnus, baltas marškinėliai yra privaloma. Už kažką papildomai pridėkite džemperį. "Arba bombonešio striukė, atitinkamai pritaikydama spalvų paletę. Šviesos tonai dienos, tamsūs atspalviai nakties datas.

Laikyk "Em Keen, džinsus

Kitas gabalas pirmą dieną apranga galvosūkį? "Gera pora džinsų ar chino kelnių, " sako Graham. Arba šių dviejų derinys. Pasirinkite džinsinio džinso pora, bet kelnių tinka. Pažiūrėkite į tiesią pjūvį: erdvūs šlaunyse kaip kelnaitės, bet su kojine kojelė nuo kelio žemyn. Apipjaustytas kulkšnis yra šiuolaikinis išvaizda arba paprasčiausiai suvyniokite manžetą, kuri suteikia gražų spalvų kontrastą, kurį jūs gilėjote, tamsus džinsas su baltąja sąsaja.

10-12 oz. džinsas yra idealus audinys: pakankamai svoris drabuziu šviesą kelniu, bet ne toks sunkus, kad jis yra didelis ir standus. Lengvas, senovinis prabangus žanras yra šviežios šešėlinės vasaros ir dienos datas, nesvarbu, kokia džinsinio spalva jums pasirinkti, su medvilnine marškiniais - tee ar ilgomis rankovėmis. Tada užlenkite rankoves. Sprezzy, padaryta teisingai.

Sutarta

Ką tu padėjai ant kojų niekada nebuvo taip svarbu. "Tai, žinoma, priklauso nuo to, kur yra pirmoji data", - sako Graham. "Arti gražaus švaraus balto kailio arba batų klasikinio stiliaus kaip RM Williams chelsea".

Iš esmės, jūsų batų gali suteikti ir pašalinti iš savo apranga. Slibinas suknelė atskyrimo formalumus arba marškinių ir kelnių kombinaciją, o odiniai batai ar suknelė - nuo vienuolio iki derbio brošiūros - pakels nešvarią jean, marškinėlių ir megztinių drabužių prigimtį.

Renkantis batus, pirmiausia privalote laikytis drabužių kodų, kurie yra susiję su datos vieta. Sekite bendrą estetiką - atitinkančiu savo kelnes į savo batus - tada eikite patogiai. Nenaudokite naujų odinių batų savo pirmąją datą. Lieknėjimas, dėl lizdinių plokštelių, nėra patrauklus.

Kelnų smackeralas

Ar norite būti prisimenamas dėl teisingų priežasčių, ar ne? Na, nebūk tas vaikinas, kuris maudosi "Aqua Di Gio" prieš jo datą, ir stebuklai, kodėl jis niekada neprasideda nuo datos. Pasirenkamas šiuolaikiškas ir tinkamai unikalus odos kvapas, kuris sukurs susidomėjimą, bet ne į nosį.

Įdomios Straipsniai

12 Moterys Jūsų mergina nepatvirtins, kad laikotės Instagram - 7 dalis

Kaip suknelė jūsų kūno tipui, kai turite milžiniškus raumenis

Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

10 paprastų ir stilingų laikrodžių iki 100 USD