Dėvėkite šiuos Kelnas, jei norite paversti datą meilužio

Anonim

Jei jūsų "Tinder" pikapas buvo absoliučiai populiarus, o knygų laikas ir data yra knygoje, tai yra priežastis, dėl to, kad jūsų pasirengimo darbui pradžia reikalauja tokio paties dėmesio, dėmesio ir malonumo kaip ir jūsų internetinis fasadas. Pabaigos prisilietimas - po to, kai jūs sukūrėte drabužių spintą ir pakėlė manbuną - tai puikus kvapas.

Mokslas mus palaiko dėl jo svarbos. Tyrimai parodė, kad vaikinai, kurie savo odos purškimą įgauna, elgiasi su didesniu pasitikėjimu nei jų natūraliai aromatiniai kaimynai. Tačiau duomenys taip pat parodo, kad uoslė yra galingas traukos filtras. Gyvenimas netinkamai kvapas, visiškai palikęs jį ir kvapantis, kaip gerai pribloškianti autobuso sėdynė, ketina pateikti staigių mirties taisykles karštoje datoje, kurią planuojate visą savaitę.

Štai kodėl mes pasirinkome aštuonias kvepalus, kurie taps atgal, ar jūs einate į ledą ar sėsite tris kursus geriausioje miesto vietoje. Mūsų kirtikliai yra lengvesni ir sunkesni kvapai ir sezoniniai pasirinkimai, kad jus nuo kvapo kaip naktinis klubo šokių grindys tris ryte.

Richardas Jamesas

"Saville Row" vaikinai turėtų laikytis savo kostiumų ir ryšių? Pagalvok dar kartą. Richardas Jamesas nori, kad jo klientai jaustųsi taip gerai, kaip atrodytų savo siuvinėjimuose, ir šis 50 ml tualetinis vanduo yra jo pirmasis įžengimas į vilnonių vyrų pasaulį.

Šios kvepalų pagrindinės sudedamosios dalys yra tuberozė ir oda, neįprasta derinys, užtikrinantis malonią balansą tarp turtingų, gėlių tonų ir tradicinių vyriškų savybių.

Šis kvapas yra gana turtingas, taigi keletas švelnų purkštuvų už ausų ir riešo yra daug. Tai yra mažiau nei šimtas dolerių už 50 ml, todėl tai nebrangi ir pageidaujama dovana (jei pirmą kartą nesijaudinote).

PIRKTI 82 USD

Bamford Grooming Department - 1st Edition, Kelnas

Šis motinėlių sūnus duetas iš "Bamford Grooming" departamento, šis 1 leidimas, Kelnas, yra visų žvaigždžių visais sezonas. Šis aromatas sujungia citrusinių bergamočių ir raminančio vetiverio turtingumą su tradiciškai vyriško tamsaus gintaro ir agaru medumi.

Šis subalansuotas sunkesnių ir lengvesnių ingredientų derinys tampa idealiu variantu vaikams, kurie pasiprieškia pralaidiems, muskuso kvapams, bet vasaros kvapus pernelyg mažai. Tai galima įsigyti 50 ml buteliuose, bet norint pasiekti pageidaujamą efektą nereikės daug jo.

PIRKTI 122 USD

Comme Des Garcons Parfums - Wonderwood

Jei jo pavadinimas nesuteiks užuominos, "Comme Des Garcons" "Wonderwood" sukurtas taip, kad jums primintų aromato patirtį sėdint prie židinio (geriausiai įmanoma), o jo stiprios medienos kedro ir sandalmedžio pastabos be ramino žiemos kvapo.

Jis subalansuotas su zestieriniais ingredientais, pvz., Bergamočiu, vetiveriu ir pipirais, kad kompensuotų medienos komponentų svorį. Šis Kelnas yra gana sunkus, artėja prie muskuso skalės galo.

Išankstinis šėrimas užmuša jūsų žaidimą. Eik lengviau ant purkštukų, o jūsų data nebus jaustis kaip įkvėpimo cinderblocks su savo stikline vyno.

PIRKTI $ 131

Tomas Fordas - Noir Extreme

Tom Ford pristatė "Noir Extreme" 2015 m. Nuo originalaus Noir populiarumo. Nepaisant jo pavadinimo, "Noir Extreme" nėra kvapas, kuris prailgins jūsų dienos kvapą ir atvers langus.

Šis kvepalas yra pagamintas iš gintaro ir medžio drožlių, du sunkesni ingredientai, kuriuos papildo bergamotis, juodieji pipirai ir muskato riešutai. Šis mišinys sukuria turtingą, vyrišką kvapą, tinkamą tamsoms progoms.

Tai yra baigta su vaniliumi, kad subalansuotų ir minkštintų bendrą aromato profilį. Bet atsiminkite, kad mažiau yra daugiau - net jei tai yra Tomasas Fordas (prisimink šią šūdą, būk pigiai).

PIRKTI 125 USD

DR Harris - Arlingtonas Kelnas

DR Harris turi pavydėtiną privilegiją turėti karališkąjį orderį ir toliau tradiciškai rūpinasi Britanijos honorarų ir kitų nesąžiningai turtingų žmonių globos reikalavimais.

Šis Arlingtono Kelnas mišinys citrusų ir paparčio, ​​turtingas ir švarus derinys, kuris gali būti tiek šilta, vasariška aplinka, tiek intymiausių baro ar valgyklos ribų. Tai nėra sunkus, muskusinis kvapas, tačiau jis stipriai atsidaro ir todėl reikia šiek tiek daugiau nei purslų ar dviejų su kiekvienu nusidėvėjimu.

Jis taip pat yra apsistojęs vėsioje, vintage žvilgančiame butelyje, kuris padarys tavo senelį didžiuotis.

PIRKTI 41 USD

"Penhaligon" - "Endymion Eau De Cologne"

"Endymion" Kelnas yra dar vienas populiarus kvapas, sukurtas pagal "Penhaligon" karališkąjį orderį ir įspūdingą amžių amžių tradiciją, pavadintą graikų mitologijos dovana (nors tai ir nėra priežastis, dėl kurios ją pasirinkome).

"Endymion" pasižymi citrusinių ir gėlių pažymi, derinant saldesnius bergamočių, mandarinų, levandų ir šalavijų požymius. Oda, muskato sultinys ir sandalmedis sustiprina šį šiltą ir vasarišką derinį.

Jis skirtas kaip lengvesnis, šiltos oras kvapas ir būtų puikus kontrastas jūsų sunkesniam odos odai vasarą.

PIRKTI 132 USD

Odinas Niujorkas - "Sunda Formula One" degustacija

Manheteno pagrindu pagaminta "Odin's Black Line" sukuria įkvėpimą iš egzotinių paskirties vietų esančių skonių, o šis "Sunda Formula One" kvapas skirtas pasikviesti istorinių prieskonių prekybinių maršrutų kvapus.

Šis parfum yra pagamintas iš tonkos pupelių, suteikiant jai aštrus ir vaisių elementus, papildomus mišinius iš kedro, kadagio ir pipirų. Kaip parfumerija, tai švelnesnis kvapas, kuris neapsunkins vakarienės stalo žvakių ar paliks muskuso po drabužių po plovimo.

PIRKTI $ 156

Reikia daugiau pagalbos.

Kaip teisingai taikyti ir rūpintis vyriškomis odontologinėmis priemonėmis
30 geriausių odos odelių, kvepalų ir kvepalų

Įdomios Straipsniai

"Louis Vuitton" kanalai "Luxe Streetwear" su aukščiausiuoju bendradarbiavimu

Karakojos apartamentų palėpė iš Ofisto

Sneakerologija: "Nike Air Max 95" anatomija

Ellen DeGeneres atsitiktinai atskleidžia savo 175 000 dolerių vertės "Rolex" paskutinėje interviu "Seinfeld"