Mes sukūrėme kraują, kad įrodytų "Montblanc" naujojo "Smart Watch" stiprumą

Anonim

Vaikams, norintiems įsitvirtinti nuotykių kategorijoje, paprastai yra vienas iš dviejų maršrutų.

Pasiimkite "activewear" įtaką kai kuriems nereikalingiems maišytuvams arba nusiųskite savo naujausią "smart-watch" hurtlingą į krūvą dygiuotų uolų su pritvirtintomis kalnų dviračiais. Tai ypač kalnų dviratininkas.

Atskleisti paslėptą pranešimą

Prieš šitą saldus santuoką tarp mano veido, žvyro, kraujo ir nesantaikos, Montblancas - prabangos prekių tiekėjas su tikrais šaknimis, suplaktais tyrinėjimo dvasia.

Paimkite jų unikalų logotipą, pavyzdžiui. Daugelis nežinotų, kad "Montblanc" parašas su šešiakampiu baltos spalvos snowcap logotipu iš tiesų yra viršutinis vaizdas į Mont Blanc kalną, aukščiausio kalno Europos Alpėse titulinį.

Šis simbolis kartu su pasikartojančiu "4810" numeriu "Montblanc" kūriniuose yra tapatumas, kuris atspindi meistriškumo viršūnę, kurią palaiko siekis pasiekti naujus naujovių aukštus. Tai taip pat yra paslėptas ketvirtas kalnų 4810 metrų aukščio.

Nors Australijoje neturime penkių kilometrų kalnų kruizinių kelionių, mes turime sraigtasparnius ir slaptą kurortą, kuris sėdi 1100 metrų virš jūros lygio. Pakankamai arti

Mūsų nedidelė ekskursija į Kvinslando dykumą mums suteikė puikią progą pakilti arti ir patys su naujais Montblanc laikrodžiais. Bet prieš tai pasieksime.

Prabangus tarp debesų

"Spicers Peak Lodge" skamba kaip puiki vieta, kur mėgėjiški kempingai eina į kepsnines pušies spurgus ir užpultas lokiais. Tai nėra. Čia čia nėra šieno spygliuočių, o lokiai yra apsirengę, kaip didingos karvės, išstumiančios savo geriausias dienas Pasaulio paveldo sąraše esančio nacionalinio parko fone.

"Montblanc" su savo iškilusiais rūpesčiais sutriuškino nedidelę mūsų grupę kartu su naujausiu laikrodžių kolekcija, kuri buvo nutolusi nuo civilizacijos spaudimo (ir akivaizdžiai yra bet koks gyvybingas cigarečių šaltinis).

Tai buvo nuotykis rodyti vardą, kurį 112 metų sukėlė smalsumas ir naujovės. Ryšys tarp Montblanc ir Spicers Peak Lodge? Prabangos, dėmesio detalėms, inovacijoms ir naujiems aukštams tarp dviejų pavadinimų sinergija.

Nereikia nė sakyti, kad apgyvendinimo suteiktas paslaugų lygis, kuris atitiktų daugelį didmiesčių prabangių boutique viešbučių - nėra mažo feat, atsižvelgiant į tai, kad darbuotojai turi apsistoti vietoje tik norėdami išlaikyti vietą. Tai, ką reiškia jums ir jūsų svečiams, yra poilsis, žvalgyba, žygiai pėsčiomis, kalnų dviračiais, puiki pietūs, viskio skonio ir asmeninės paslaugos, pavyzdžiui, masažai.

Tai yra viena iš mažiausiai tikėtinų vietų, kuriose rasite tokį paslaugų lygį, tačiau jei jūs galite rasti prekybos automatą paslaptyje esančiame kalne, tai neturėtų jus nustebinti.

"Spicers Peak Lodge" natūralus peizažas sukurtas dėl unikalios fono, kad būtų galima įsigyti senovinių laikrodžių iš Vokietijos prabangos pavadinimo.

"Montblanc" aukščiausiojo lygio susitikimas: nepertraukiamas "Smart Watch"

Sakydamas, kad mes ėmėmės šį laikrodį, yra nenuoseklumas - tai buvo daugiau smurtinio susidūrimo kurso. Su "Montblanc" pirmuoju protinguoju laikrodžiu, apvynioti riešą tinkamai kalnų dviračiais, jis greitai buvo pritaikytas įvairiausioms sąlygoms, kai mechaninis laikrodis susmulkintų.

Šaltas oras, insane šokas, purvas, vanduo, prakaitavimas. Jis paėmė visa tai, laimingai sužavėtas ir supratau, kad šį laiką lengva priprasti prie savo ryškių 1, 39 colių AMOLED ekrano. Skaidrumas apskritai nebuvo problema ir mes vargu ar pastebėjome riešo svorį, neatsižvelgiant į jo 46 mm dydžio dėžutę.

Ir tada mes davėme "Montblanc" aukščiausiojo lygio susitikimui savo didžiausią bandymų eigą. Mažoji pastaba pradedantiesiems kalnų dviratininkams: važiuodami stačiu kalva greičiui, užkimštuose žvyru ir išsikišusiais rieduliais, dvigubai virš galvos, nesupaininkite galinių stabdžių su savo priekinėmis dalimis. Kairysis sankaba - priekinė. Dešinė sankaba - užpakalinė.

Šis 90-ųjų BMX vaikas pasirinko neteisingai ir pasidarė nelygus šuolis. Suspaudimo kelnaitės buvo sunaikintos, keliai buvo kraujingi, veido veidas buvo kraujingas, lūpos šiek tiek sulūžo.

"Aš kraujauju?" Buvo pirmieji žodžiai, kuriuos paminėjo mūsų gidui. Jo atsakymas buvo "Oi. um, gerk tai, išspirti ".

Pasigailintis vaikinas jis buvo. Mes ir toliau užpildėme kelionę su laikrodžiu, stebėtinai nepraktišku ir visiškai veikiančiu. Tai buvo nepilnametis ekskursija, demonstruojanti "Montblanc" sugebėjimą ne tik kurti puikius prabangos produktus, bet ir šiuolaikiškus įrankius, skirtus imtis jūsų didžiausių (ne) nuotykių.

Pagrindinė tema - "Android Wear 2.0", sukurta pažangiems laikrodžiams. Tai leidžia naudoti daugybę funkcijų, tokių kaip pasaulio laikmatis su 24 laiko juostomis, įmontuotu širdies ritmo monitoriumi, veikiančia stebėjimo programa ir puikiais kelionių problemų sprendėjais, tokiais kaip "Google Assistant", "Foursquare", "Uber" ir balsu aktyvuoto vertėjo. Ji taip pat atkuria jūsų melodijas "Bluetooth" ryšiu, jei jums reikia nuskęsti pasaulį.

Estetiniu frontu aukščiausio lygio susitikimas primena klasikinį išvaizdą, nes dizaino DNR paveldėta iš Montblanco 1858 m. Kolekcijos. Tai gali būti matoma išgaubto safyro kristalo, kuris pirmą kartą perkelia į pažangųjį laikrodį. Tačiau tai jokiu būdu nėra subtilus. Šis laikrodis yra tvirtas nerūdijančio plieno ir titano dėklas, kuris yra viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurių jo veidas pasidaro geresnis nei mūsų.

Individualizavimo poreikį taip pat patenkina "Montblanc", siūlanti keturis skirtingus atvejus ir aštuoni skirtingi dirželiai kartu su daugybe veidrodžių pasirinkimo galimybių, kad sukurtų daugiau nei 300 stiliaus kombinacijų smulkiems naudotojams.

Nebuvo blogo pasiūlymo prabangos senovinių laikrodžių, norinčių įveikti naujus aukštus skaitmeniniame pasaulyje.

SUŽINOTI DAUGIAU

Įdomios Straipsniai

12 Moterys Jūsų mergina nepatvirtins, kad laikotės Instagram - 7 dalis

Kaip suknelė jūsų kūno tipui, kai turite milžiniškus raumenis

Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

10 paprastų ir stilingų laikrodžių iki 100 USD