ŽIŪRĖTI: 40 dalykų, apie kuriuos nežinojo apie snieglenčių čempioną Scotty Jamesą

Anonim

Šis filmas buvo sukurtas bendradarbiaujant su "TAG Heuer"

Širdis tavo burnoje, vėjas jūsų plaukuose, gravitacija pamiršta koncepcija: ar kada nors susimąstėte, kaip atrodyti Olimpinės Halfpipe nuo 12 pėdų aukščio ore?

Norėdami įsivaizduoti, kas gyvena šitomis akimirkomis, pažvelk į šį vaizdo įrašą, kurį padarėme su olimpiniu snieglenčių sporto čempionu Scotty Jamesu. "Double World" snieglenčių "Halfpipe" čempionas ir dabartinis "FIS Crystal Globe" nugalėtojas, sakydamas, kad "Scotty James" yra sensacija, būtų nepakankamas.

Iš geriausios vietos, kur galima gauti kavos pasaulyje, mėgstamiausią olimpinių žaidynių laiką (ir būdus spręsti spaudimą), mes einame per daugybę klausimų, kurie, be abejo, yra "populiariausias Australijos sporto žvaigždė Amerikoje".

Dabar, įsikūrusio Kolorado mieste, JAV, bet vis dar skambindamas Melbourne namuose, Jamesas įrodė, kad jam paplitęs amžius 15 metų amžiaus (kai jis buvo jauniausių visų konkurentų tautybių 2010 m. Vankuverio žiemos olimpinėse žaidynėse) buvo pagrįstas.

Koks pirmas dalykas, kurį jis rekomenduoja savo draugams aplankyti Melbourne daryti? Kvailiausias dalykas, kurį jis kada nors valgė savo kelionėse? Kaip jis traukia, kai nėra sniego? Kas yra jo snieglenčių herojai? O ir geriausias komplimentas, kurį jis kada nors gavo, - galų gale jis tikrai nebuvo tikras, - tai komplimentas. Pasinerkite į atsakymus į visus šiuos klausimus ir dar daugiau.

Įdomios Straipsniai

12 Moterys Jūsų mergina nepatvirtins, kad laikotės Instagram - 7 dalis

Kaip suknelė jūsų kūno tipui, kai turite milžiniškus raumenis

Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

10 paprastų ir stilingų laikrodžių iki 100 USD