Piniginės prekių ženklai, leidžianti pasauliui žinoti, kad jūs praplaukite ir mėgaukitės gyvenimu

Anonim

Tinkama piniginė yra geriausias žmogaus draugas. Jei jūs tikrai galvojat apie tai, jis turi visus pinigus, kuriuos jums reikės nusipirkti, kad velnias šuo pirmiausia. Žinoma, yra bendros taisyklės ir gairės kokybiško piniginės pirkimui, o nė vienas iš jų netaikomas velcro ar nailono.

Jei jums reikia vietos, kurioje galite uždirbti pinigus už pinigus, tada jums sekasi. Mes išmetėme pasaulį, kad paskatintume 2017 m. Geriausius vyrų piniginės, kurios ne tik atitiktų skirtingą skonį, bet taip pat turėtų išlaikyti savo tėvą.

Kas daro gerą piniginę

Ieškant kokybiškų piniginių vyrams, reikia ieškoti penkių pagrindinių sričių: odos laipsnio, konstrukcijos, apyvartos, plyšių kampų ir klostės. Kiekvienas iš jų atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį ne tik siekdamas savo tikslo, bet ir užtikrinti, kad jo priedas būtų vientisumas ir ilgaamžiškumas.

Oda

Kalbant apie odos tipą, pabandykite išvengti "aukščiausio riebumo" odos, nes tai yra odos, kurios turi nelygumus ir kurios padengtos derva, kad susidarytų lygus paviršius. Vidinė jėga yra, tačiau ji palieka piniginės jausmą kaip plastiką, nei nieko. Visiškai nelygios odos, kurios nebuvo ištaisytos, yra būdas eiti, o taip pat prideda savybių, nes jis natūraliai senėja.

Statyba

Paprastai neatsižvelgiama į tai, kaip piniginė yra padaryta, bet tokia pat svarbi kaip ir odos kategorija. Piniginės yra pagamintos dviem būdais: iškirpti iškirpti kraštai. "Cut Edge" - tai greitkelis, kuriame pjaustoma oda, susiuvama kartu, o derva padengta derva. Kai ši derva nusidėvi, ji atskleis nualintą odą. Sukurta ta vieta, kur oda yra nutirpusi prieš susiuvant, kad būtų sukurta daugiau besiūlių ryšių. Tai ilgesnis gamybos procesas, tačiau jis truks ilgiau nei pastarasis.

Apyvarta

Piniginės vientisumo tikrinimas yra privalomas, jei ketinate išleisti gerą pinigų sumą vienam. Vienas iš būdų tai padaryti - išbandyti apyvartos plotį (lenkimą) ir susiuvimo vietą. Siauras apyvarta yra tai, ką turėtumėte ieškoti kokybiškoje piniginėje, taip pat susiuvimas, kuris išlieka centrinis ir tiesus.

Plėtiniai kampai

Kitas svarbus gerai parengto piniginės indikatorius - jo kampai. Pliušti kampai yra krašto odos surišimo sritys, kurios buvo nuvalytos iki apvalios į sustiprintą kampą - tai nereiškia, kad šios srities pjovimas. Jei kampas yra tinkamo kampo, jis buvo prastai pagamintas. Venkite bet kokia kaina.

Kruša

Gera piniginė turi išlaikyti kasdienio naudojimo ir nusidėvėjimo stipriumus. Jei norite nustatyti, ar tai yra atvejis, ieškokite bet kokių odos raukšlių, kurias pagamino karštas geležis ant vertikalios briaunos ir kortelių lizdų.

"Trend stiliai"

Piniginės tendencijos ateina ir eina panašiai kaip mados, tačiau viena pagrindinė priežastis 2017 m. Yra nuolatinis vyrų piniginės lieknėjimas. Naudodamiesi "pay-bang" technologija gana nenuostabu, kad turi būti nešiojami grynieji pinigai, piniginės pradeda plėsti, kad tilptų tik tokius pagrindus kaip kortelės. Tai nebūtinai yra blogas dalykas, nes didelės apimties piniginės, užpildytos kvitomis nuo 1999 m., Nebeturėtų būti šiuolaikinio džentelmeno drabužių spintos dalis.

Ieškodami naujausio vyrų stiliaus piniginės, eik su spalvomis, tekstūrais ar modeliais, kurie geriausiai atspindi jūsų asmeninį stilių. Jei esate konservatyvus, pasirinkite tamsesnes spalvas minimalistiniu dizainu. Jei norite daugiau kūrybinio tipo vaikino, pažiūrėkite į ryškesnes spalvas, grafikos nuotraukas ar išsamiai apibūdinkite apdailos darbus ir grandinės priedus, kad pademonstruotumėte savo unikalų stilių.

Nors turėkite omenyje, kad ši piniginė bus su jumis iš lentos su baru, taigi tai, ką pasirinksite, atspindi jūsų asmenybę tarp bendraamžių.

1/20

Thom Browne

Labai gerai pritaikytas Thom Browne stilius ne tik tinka jūsų kostiumai. Šis švelnus dryžuotas piniginės krepšys Italijoje buvo kruopščiai pagamintas iš akmenukų grūdų odos, o vėliau baigė ženklo raudonos, baltos ir mėlynos spalvos juostelėmis. Viduje rasite aštuonias kortelių lizdus, ​​dvi sąskaitų rankoves, dvi atsiskaitymo kišenes ir atitinkamą dryžuotą grosgrain kortelę.

PIRKTI

2/20

Christian Louboutin

"Christian Louboutin" raudonojo šoko parašas yra visiškai, unapologetically rodomas "Kaspero" piniginėje, o išorėje puošia kietų metalinių šuolių, vertų sekso pistoleto, sluoksnis. Pasakykime, kad tai puikus piniginis pakabintam pankui. Arba pabandykite "Kios" kortelės turėtojui, jei jums patinka išvaizda, bet norėtumėte dar smulkesnio profilio.

PIRKTI

3/20

Valentino

Kaip dygsta estetika, bet nori kažko daugiau suvaržytos? Išbandyk šią "tonined-down" parinktį iš "Valentino". Populiaruosios bifoldinės piniginės su blauzdikuotais pinigais yra piramidės stulpeliai, išdėstyti priekiniame ir galiniame veidams, logotipai, įspausti ant nugaros ir vidinės pusės. Tai šiek tiek "rokenrolas", bet pakankamai skoningas, kad roko biure be piešimo.

PIRKTI

Įdomios Straipsniai

12 Moterys Jūsų mergina nepatvirtins, kad laikotės Instagram - 7 dalis

Kaip suknelė jūsų kūno tipui, kai turite milžiniškus raumenis

Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

10 paprastų ir stilingų laikrodžių iki 100 USD