Kaimo idioto vadovas Amerikos politiniam žargonui

Anonim

Tai pakankamai sunku, kad bandytų sutapatinti su naujausiu "Trump" faux pas, jau nekalbant apie tai, kas vyksta valstybėse. Antraštė po antraštės, visa tai gali pasirodyti kaip gobbledygook krūva, jei kasdien nenuklysite.

Štai kodėl, mūsų tikslas yra šiek tiek lengviau pritaikyti mūsų Amerikos politinio žargono vadove.

Respublikonų ir demokratinė partija

Respublikinė partija: respublikinė partija, dažnai vadinama GOP, yra viena iš dviejų didžiausių šiuolaikinių politinių partijų JAV. Dabartinė jos ideologija yra Amerikos konservatyvumas, kuris prieštarauja moderniojo demokratinio liberalizmo koncepcijai. Respublikinės partijos platforma apima paramą laisvosios rinkos kapitalizmui, laisvą verslą, verslą, stiprią šalies gynybą, reguliavimo panaikinimą, profesinių sąjungų apribojimus, socialinės-konservatyvios politikos kryptis (ypač prieštaravimą abortui ir tos pačios lyties santuokoms) ir tradicines vertybes, paprastai su Judeo-krikščionių etinis pagrindas.

Demokratinė partija : Demokratinė partija yra viena iš dviejų didžiausių šiuolaikinių politinių partijų JAV. Partijos šiuolaikinio liberalizmo filosofija palaiko socialinę ir ekonominę lygybę kartu su gerovės valstybe. Ji siekia mišrios ekonomikos, teikdama vyriausybei intervenciją ir reguliavimą ekonomikoje. Šios intervencijos, kaip antai socialinių programų įvedimas, parama profesinėms sąjungoms, visuotinės sveikatos priežiūros ir lygių galimybių link, vartotojų apsauga ir aplinkos apsauga yra šalies ekonominės politikos pagrindas.

Caucus

Konferencija yra vietos susitikimas, kuriame susirinkę politinės partijos nariai, kad parodytų kandidato paramą. Kaukaze dalyvauja daug atskirų susitikimų, vykstančių tuo pačiu metu keliose vietose.

Politinė partija nustato savo kandidatus į valstybines ar nacionalines įstaigas, kartu pateikdama savo valstybinių susirinkimų rekomendacijas.

Tiek Demokratinės, tiek respublikinės partijos turi savo taisykles, reglamentuojančias valstybės susivienijimus, ir šios taisyklės skiriasi priklausomai nuo valstybės.

Rinkimų kolegija

Rinkimų kolegija buvo įkurta 1787 m. Kaip kompromisas tarp prezidento rinkimų Kongrese ir žmonių tiesioginių rinkimų.

Rinkėjų skaičius priklauso nuo valstybės. Kiekvienoje valstybėje yra paskiriama keletas rinkėjų, priklausomai nuo to, kiek jų yra JAV atstovų, ir du JAV senatoriai. Apskritai, valstybinių politinių partijų vadovai išvardija rinkėjus pagal savo valstybinių partijų konvencijas arba valstybės partijos centrinis komitetas juos renka.

Po to, kai amerikiečiai balsavo prezidento rinkimuose, rinkėjai 50 valstybių sostinėse ir Vašingtone pasirenka kitą prezidentą. Išrinkti prezidentą ir viceprezidentą reikia 270 balsų dauguma.

Visuotiniai rinkimai

Visuotiniuose rinkimuose rinkėjai pasirenka kandidatus į federalines, valstybines ir vietos įstaigas. Šie kandidatai arba nominuoja jų politinė partija, arba jie dirba kaip nepriklausomi.

Pirminės rinkimai

Pirminiai rinkimai yra konkursas, kuriame politinė partija pasirenka savo kandidatus rinkimuose. Rezultatą nustato registruojami rinkėjai, kurie balsavo savo vietos apklausose.

Tik rinkimuose į rinkimus kandidatai atrenka delegatus balsuoti kandidatu partijos nacionalinėje konvencijoje. Visų kitų pirminių lenktynių metu rinkėjai balsuoja tiesiogiai už kandidatą.

Kai kurie pradiniai darbai yra uždaryti. Tai reiškia, kad jie yra skirti tik rinkėjams, kurie įregistravo savo politinių partijų priklausomybę. Kitais žodžiais tariant, tik registruotos respublikos galės balsuoti kai kuriuose pirminiuose rinkimuose, kad pasirinktų respublikonų kandidatą į prezidentus. Atviruose pirminiuose rinkimuose bet kuris įregistruotas rinkėjas gali balsuoti, nepriklausomai nuo partijos priklausymo.

Kaip ir visuotiniai rinkimai, pirminius tyrimus atlieka valstybės. Skirtingai nuo visuotinių rinkimų, valstybės nustato pradinių dienų tvarkaraštį.

Rašyti kandidatą

Rinkimų biuletenyje nepateikiamas kandidato vardo įrašas. Balsuotojai gali balsuoti už tokį kandidatą, parašydami asmens vardą nurodytoje biuletenio vietoje.

Kitos svarbios sąlygos

Asociacija

Asmens ar organizacijos sujungimo ar susiejimo aktas.

Balsavimas

Oficialus kandidačių kandidatų sąrašas.

Kandidatas

Asmuo, kuris siekia arba yra paskirtas į pareigas.

Delegatas

Asmuo, įgaliotas veikti kaip atstovas.

Superdelegatas

Demokratinės nacionalinės konvencijos delegatas, kuris sėdėjo automatiškai ir pasirenka, už ką jie nori balsuoti. Šios Demokratų partijos superdelegatizai yra išrinktieji partijos lyderiai ir išrinkti pareigūnai, įskaitant visus demokratinius parlamento narius ir senatą, ir posėdžiauja demokratiniais valdytojais.

Nacionalinė konvencija

Kas ketverius metus kiekviena iš pagrindinių politinių partijų surengė susitikimą, skirtą nominuoti partijos oficialų kandidatą į prezidentus.

Nominacija

Kandidato pateikimo vardas.

Apklausa

Vieta, kurioje balsuojama ir registruojama.

Referendumas

Populiarus balsavimas dėl siūlomos viešosios priemonės ar faktinės teisės.

(per IIP skaitmeninį)

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Ne-Yo, Adrien Brody ir Ryan Phillippe

12 stiliaus sławnaść vyrai savaitę [10.07.15]

Harry stiliai atgaivina šį prieštaringą 80-ųjų aksesuarą

Joelis Edgertonas ir Willasas Smithas pasakoja apie 70-ųjų stilius Bright Premier