"Versace" paleido "Dylan Blue"

Anonim

Žinai, kai Gigi Hadidas savo kūno grožį skolina kvepalų kampanijai, turi būti bent jau šiek tiek moterų, ar ne? Na, "Versace" naujasis vyrų kvapas, Dylanas Melis, gali tik paslėpti tavo mergaičių iš jūsų svajonių. ar bent kažkas arti.

"Dylan Blue" yra kvepalų kvapas, kuris tiems, kurie nežino, yra prancūziškas žodis, vadinamas "paparčio tipo" ir yra viena iš pagrindinių šeimų, į kurias klasifikuojamos šiuolaikinės kvepalai, ir paprastai yra įvairių citrusinių, žolinių, žalių, gėlių ir gyvūnijos užrašai įtraukti.

"Dylan Blue" kvepiantį, medienos aromatą pasižymi naujomis ir išskirtinėmis natūralių citrusų, bergamočių ir greipfrutų savybėmis, kartu su šiuolaikiniais figų lapų užuominomis Viduržemio jūros šviežumo, paskolų gylio ir kvepalų vaisių skonio apvalinimo.

Violetiniams lapams kelias juodųjų pipirų brūkšnys yra dar vienas puikus dydis. Tačiau Dylan Blue sudėtingos ir novatoriškos medienos ambrokso, papiruso ir organinių pačūlių užrašai tikrai padeda sukurti kvepalų galingą pulsuojančią širdį.

Versace "Dylan Blue" yra intiliška, viliojanti ir puikiai tinka šiuolaikiniam žmogui, nesvarbu, ar darbe ar žaidime.

Įdomios Straipsniai

12 Moterys Jūsų mergina nepatvirtins, kad laikotės Instagram - 7 dalis

Kaip suknelė jūsų kūno tipui, kai turite milžiniškus raumenis

Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

10 paprastų ir stilingų laikrodžių iki 100 USD