Unsung herojai iš džentelmeno vonios kabineto

Anonim

Naudodami veido šveitimus, veido plauti ir drėkinančias medžiagas, dominuojančias vyriškos lyties priežiūros rinkoje, lengva pamiršti kitus vyriškos lyties priežiūros pagrindus, kurie mums padeda atrodyti geriausiai. Skutimosi šepečiai, nagų kirpimo mašinėlės, lopšiai ir pincetai gali nepastebėti tokio pat dėmesio, kaip jų kolegos grooming produktai, tačiau yra svarbūs visam procesui.

Kiekvienas kasdienis dalykas padeda šiek tiek išspręsti mūsų įpročius. Būtent šiuo straipsniu mes apšviečiame tuos vonios spintelės neginčijamus herojus ir švęskime jų vaidmenį mūsų grooming routine.

Nagų žirklės

Rūkant kažkieno ranka, jūs linkite pastebėti du dalykus; jų rankos suvokimas ir jų nagų būklė. Ilgi ir blogai prižiūrimi nagai niekada nėra gero išvaizdos, o ilgai nagai pritraukia ir gaudo purvą, tai yra fiziškai nepatraukli ir jūsų sveikatai problema. Investuokite į gerą porą nerūdijančio plieno nagų kirpimo mašinų, kad ilgai laikytų nagus patikrintumėte. Žirklės užtikrins sklandų, netgi iškirptą nagų susidarymą ir išvengs dantyto ir netinkamo išvaizdos.

Laivų nagų klipai

Pinti peiliai

Tūzinimas plaukus nuo nosies, veido ar antakių gali atrodyti nepakartojamas daugeliui vyrų, tačiau tai yra tiksliausias ir efektyvesnis plaukų šalinimo būdas. Pincetai yra efektyviausias įrankis tiksliai pašalintiems plaukams, nes plaukai yra pašalinami iš šaknų, todėl daugiau laiko dar kartą atsiranda plaukai. Pavyzdžiui, antsnuočių pertekliaus skutimosi yra nereikalingas ir rizikingas. Plaukai bus ne tik dažniau skutimosi, bet ir bus storesni. Taigi nuneškite tą negražų monobrową ir, jei jaučiatės pakankamai drąsiai, pašalinkite, kad plaukai išsikišę iš jūsų šnervių.

Parduotuvė pinti

Nešiojami nosies ir ausų plaukų žoliapjovės

Jei nesijaučiuojate pakankamai drąsių, kad pataikytumėte pėdsakų šnypščius, galite pasukti į nosies plaukų kirpimo mašiną. Nosies ir ausų plaukų žirklės leidžia išvengti nemalonių pojūčių, kylančių iš plaukų išsiplėtimo, o greičiau ir patogiau pašalina plaukus. Maži peiliai taip pat užtikrina, kad neatsisakysite tikslumo patogumui. Plaukų peršalimas yra tik kita grooming proceso dalis, su nosies ir ausų plaukų kirpimo įrankiu. Ši rutinos dalis tikrai bus greita, neskausminga ir patogi.

Parduotuvių žirklės

Dantų siūlas

Jūs galite tai žinoti ar net nežinote, bet blogas kvėpavimas dažnai yra ne siūlelis. Tada pasikalbėkite su savo vietiniu stomatologu, ir jie jums pasakys, kad siūlelis padeda sumažinti plyšius, kurie galiausiai padės jums sutaupyti daug pinigų. Patikėkite, aš žinau, nes pastaruoju metu dantų gydytojui išleidau 5000 dolerių. Gaukite save dantų siūlelį ir užtikrinkite, kad pridedate šią 30 sekundžių praktiką į savo kasdienę veiklą.

Parduotuvė dantų siūlas

Lūpdažio kempinė

Loofah yra svarbi vyriškos lyties priežiūros priemonė, kuri dažnai naudojama dėl jos suvokimo tik moterims. Lufos kempinė suteikia neįtikėtiną pūlingos savybės visam kūnui. Reguliariai nuplaukite savo veidą, yra svarbi jūsų įpročiai, taigi kodėl negalima to išplėsti iki likusio kūno? Pašalinkite susidariusį negyvą odą ir purvą nuo savo rankų, kojų, krūtinės ir padėti išvengti baimės atsiradimo.

Parduotuvė Loofah

Nors šie daiktai gali ne gauti tokio paties lygio fanfarų, kaip ir kiti grooming produktai, jie yra būtini mūsų kasdieniam įpročiai. Investuokite į kai kuriuos iš šių nepatvirtintų didvyrių ir leiskite jiems atvykti, kad galėtumėte išgelbėti ligas.

Įdomios Straipsniai

12 Moterys Jūsų mergina nepatvirtins, kad laikotės Instagram - 7 dalis

Kaip suknelė jūsų kūno tipui, kai turite milžiniškus raumenis

Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

10 paprastų ir stilingų laikrodžių iki 100 USD