Neišvengiami ženklai, jūs esate pasirengę pailsėti ir dirbti sau

Anonim

Visi fantazuojame apie tai, kad rytojaus bosas puošia rožes, apsistojantis iki 11 val. Priešpiečiai vienam, tada atsitiktinai spustelėję atidarius "Macbook" apie 1 val. Jūs atliekate kietą darbo valandą, vilkėkite žemyn UberEats, tada sutriuškite vėlą arvo siesta. Prieš žinodamas, kad jūs viskis slypiate, atsitiktinai įsivaizduokite, kam norėtumėte suteikti malonę savo paslaugoms, nes įdomiausi brangūs klientai talpinami į jūsų pašto dėžutę.

Deja, tai ne kaip verslumas. Paprasčiausiai pasakyk: nėra vietos kiekvienam žaidimo ūkyje. Taigi mes kalbėjome su "Lonely Hunter" (dar žinomas kaip "Richard Johnston"), buvęs santechniko, kuris tiesiog sukūrė savo fotografijos verslą, neseniai laimėjo "Canon Light Awards", kad gautų teleskopinį (objektyvo) vaizdą į tai, kas iš tikrųjų nori prekiauti savo dienos darbu už hobis.

Tai simptomai, kuriuos turite parodyti prieš sakydami adios į savo 9-5.

Jūs įrodėte savo pašaukimą

Visi žino, kaip svarbu, kad jūsų auklėjamas projektas taptų jūsų pradžios pagrindu. Tačiau, ką žmonės pamiršta, tai, kad jūs, kaip jūs naudosite savo hobį (ar tai bus medžio kirtimas ar teismo medicininė socialinė žiniasklaidos priežiūra), dažnai tampa labiau susieta su savimi ir mažai apie "švaresnius" aspektus, dėl kurių jūs įsimylėjote su tuo. Nors Richardas išlaikė savo jaudulį, jis pripažįsta, kad jo požiūris į fotografiją pasikeitė, nes visą dieną užtrunka.

"Pradedant fotografiją prasidėjo kaip kažkas, man patinka darydamas mano laisvalaikiu, bet praėjo, aš pradėjau jį vis labiau ir rimčiau".

Jūs esate pasiekę svarbiausius įvykius

"Manau, kad bet kokio fotografo kelionėje atsiranda taškas, kai jūs pradedate stebėtis, ar jūsų darbas yra vertingas ir kaip jis gali susitvarkyti su kitais", - sakė Richardas. "Atlikęs tam tikrų skirtingų konkursų rūšių tyrimus, maniau, kad" Canon "šviesos apdovanojimai (kita - rugsėjo 1-2 d. Brisbane) buvo puiki platforma, kad galėčiau susipažinti su grįžtamojo ryšio tipu. dėl."

"Tai gali būti gana nelengvas, kad jūsų darbu būtų galima vertinti kitiems, tačiau norint išaugti kaip fotografą, visa tai yra proceso dalis."

Prieš tai niekada neįvykęs fotografijos konkursas, Richardas sakė: "Niekada negalėjome tikėtis iš tikrųjų laimėti".

"Aš atsimenu, kad negalėjau ištrinti šypsenos nuo mano veido".

"Prieš įvažiuojant aš visada domėjosi, ar aš turėjau tai, ko reikėjo fotografuoti kaip karjerą, tačiau laimėdamas" Canon Light Awards "man padėjo man patikėti, kad reikia visą fotografiją fotografuoti, ir nuo to laiko aš nežiūrėjau atgal", - sakė jis. . Jis taip pat davė jam, jis pabrėžė: "Galimybė susitikti su kai kuriais neįtikėtinai talentingais žmonėmis .. ir pasirodė, kad tai yra akmuo mano karjeroje".

Richardo darbo pavyzdys.

Jūs turite tikėjimą savimi

Kai jis ateina iš savipagalbos guru, tai skamba lame. Kai jis ateina iš savarankiškai užsiimančio verslininko, jūs turite bent pamėginti supainioti amerikietišką frazę.

"Manau, kad aš vis tiek būtų priėmęs perėjimą, tik tai gali užtrukti šiek tiek ilgiau. Visa patirtis tikrai suteikė man galimybes, kurias priešingu atveju nebūčiau turėjęs ".

Kai mes paklausėme, kas atsitiko, jei nebūtų laimėjęs konkurso, Richardas atsakė: "Konkurso laimėjimas reiškia, kad galėjau sužinoti daugiau apie kitų profesionalių fotografų gyvenimą ir suvokti, ko reikia norint gauti ten Kelionėje man buvo suteikta galimybė pakelti rankas aukščiausios klasės įrangai, kurios toje savo karjeros stadijoje aš niekada anksčiau nebuvo naudojęs ".

Ir tai buvo ne tik įranga, bet ir kelionei. Richard'ui taip pat buvo suteikta "Patarimai iš" Canon "meistrų apie fotoaparato nustatymus ir įvairių scenarijų pritaikymus, kurie žymiai patobulino (jo) fotografiją ir mokė (kaip) geriausiai papasakoti istoriją per vaizdus. "

Jūs nustatėte savo silpnybes

Jei ketinate pradėti verslą, svarbu žinoti savo ribas. Richard'ui vienas iššūkis buvo: "Gauti galvą aplink fotografavimo verslo pusę".

"Galite eiti ir fotografuoti, kol karvės grįš į namus, tačiau jei jūs nesate tinkamai prekiaujate ir efektyviai naudosite verslo padėtį, deja, žmonės nežinos, kas jūs ar jūsų paslaugos".

Jis užima daug laiko ir sunkaus darbo, tačiau, atvirkščiai, jis atskleidė: "Gali būti labai naudingas, kai pradėsite sėkmingai. Aš taip pat myliu eiti dirbti dabar, ir tai nėra jausmas, kuris paprastai būdavo naudojamas, kai buvau vandentiekio. "

Nori improvizuoti

"Manau, kad yra tiek daug skirtingų būdų, kad galėtumėte nukristi, kai kalbate apie konkrečią darbo liniją", - sakė Richardas. "Tai gali būti ne tai, ką jūs turėjote galvoje, bet gali būti glaudžiai susiję ir suteikti tiek patį įvykdymą, jei ne daugiau".

"Manau, kad kiekvienas turėtų kažkada sekti savo svajones!"

Dalis priežasties, dėl kurios Ričardas save patyrė fotografijai, jis mums pasakė: "Buvo todėl, kad nenorėjau grįžti po dešimties ar net metų ir galvoti sau: kodėl aš to nepadariau? Net jei jis ilgai neišsivysčius, bent jau tokiu būdu aš niekada nesigailėsiu nesistengiu ".

Tu esi kovotojas

"Kaip jūs žinote, jei turite tai, ko reikia? Manau, kad šis klausimas priklauso nuo to, kiek jūs turite išspręsti. Jei norite, kad tai blogai, tuomet taip ar kitaip rasite būdą tai padaryti. "

Tai sakydamas Richardas pasiūlė besimokančius verslininkus: "Saugok savo (jų) pagrindinį darbą ir svajokitės darbo pusėje (savo) valandomis, kol pradės trenkti. "Tik jūs sužinosite, kada laikas tinkamai leisti pagrindinį darbą", - pridūrė jis.

Tu nori išmokti naujų įgūdžių

"Pradėdama savo kelionę aš nesuvokiau, kaip svarbu turėti gerą aplinkinių žmonių tinklą, ir greitai suvokiau, kad tie žmonės, su kuriais turite gerų ryšių, gali atlikti labai svarbų vaidmenį jūsų verslo sėkme., "Paaiškino Richardas.

Kitas plotas, kurį turėjo greitai pagerinti, jis mums pasakė, buvo laiko valdymas. "Aš dažnai manau, kad reikia atlikti du ar tris skirtingus uždavinius tuo pačiu metu, todėl jums reikia dirbti kuo efektyviau, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti kiekvieną dieną".

Įdomios Straipsniai

"B House" yra puikus modernus namų biuras

Šios nuotraukos pateikia vaizdinių objektų dydį į perspektyvą

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Aleksandras Skarsgård, Sunnery James ir Ansel Elgort

Rendezvous su Blair Sinnott už šimtus