"Underrated Films Of 2017": geriausi filmai, kuriuos praleidote šiais metais

Anonim

Kodėl kai kurie filmai yra "blokbusters" ir kiti "flops"? Ar tai trumpa prekyba? Ar tai prastai atlikta premjera? Ar tai nepatyrusi priekaba? Arba tai tik nelaimė?

2017 m., Kaip ir daugelį metų prieš tai, pamačiau didžiausius lentynose grosses eiti į didelio biudžeto superherojus, tęsinius ir franšizę iš naujo paleisti, o kritiniai pasirinkimai paslydo per įtrūkimus, kad juos matytų tik patys įžvalgūs kino teatrai.

Vis daugiau Holivudo a-listers pasirodo nepriklausomuose filmuose ir mažesniuose projektuose, kurie prieštarautų kinams, kurių priešingu atveju nebūtų pamirštama. Šie paslėpti brangakmeniai sukuria labai reikalingą originalumą prisotintoje pramogų industrijoje, o kai mes einame į apdovanojimų sezoną, atėjo laikas persvarstyti labiausiai prisiminamą kino patirtį.

Kitą kartą, kai naktį turėsite, išbandykite vieną iš šių nepakankamų filmų 2017 m.

Colossal


Oficiali apžvalga: Gloria (Anne Hathaway) yra neveikianti mergaitė, kuri po to, kai jos vaikinas išmeta savo butą, yra priversta palikti savo gyvenimą Niujorke ir grįžti į savo gimtąja miesta. Kai naujienos praneša apie pavojų, kad milžiniškas tvarinys sunaikina Pietų Korėjoje esantį Seulą, Glorija palaipsniui supranta, kad ji kažkaip yra susijusi su jo tolimu reiškiniu. Kadangi įvykiai pradeda nulemti kontrolę, Gloria turi išsiaiškinti, kodėl jos akivaizdžiai nereikšmingas egzistavimas turi tokį milžinišką poveikį pasaulio likimui.

Puviniai pomidorai Rezultatas: 80%

Kritikai pasakė: "Sukūrus biudžetą, kuris būtų tik apie Kongo kairę bicepą, " ​​Colossal "yra kietas, protingas kino filmas, kuriame bus aptariami skulptūros kūriniai, apie kuriuos bus kalbama ilgą laiką" (Empire).

Ghost istorija


Oficiali apžvalga: apdovanotas režisierius Davidas Lowery (" Ar ne Theodies Bodies", " Pete's Dragon" ) grįžta su išskirtiniu tyrimu apie palikimą, praradimą ir esminį žmonių ilgesį dėl prasmės ir ryšio. Neseniai miręs baltos spalvos vaiduoklis (Casey Affleckas) grįžta į savo priemiesčio namus, kad paslėptų savo išnykusią žmoną (Rooney Mara), tik tuo, kad jo spektrinėje būsenoje jis atsidūrė laiku, priverstas pasyviai žiūrėti kaip į gyvenimą, kurį jis žinojo ir moteris, kurią jis myli, lėtai nuslysti. Vis labiau neįsivaizduojama, vaiduoklis praleidžia kosminę kelionę per atminimą ir istoriją, susiduria su neaiškiais gyvenimo klausimais ir egzistencijos egzistencija. Nepamirštama meditacija apie meilę ir sielvartą, "Ghost Story" pasirodo ekstatiškas ir siurrealistinis - visiškai unikali patirtis, kuri ilgai išlieka po kreditų.

Rotten pomidorai Rezultatas: 90%

Kritikai pasakė: "Šis labai ypatingas filmas atskleidžia puikų, subtilų rašybą; daugelis gali priešintis, tačiau tie, kurie eina kartu su jais, gali būti iš esmės judėti, perkelti į sielos maišantį, poetišką kosminį vietą "(" Common Sense Media ").

Logan Lucky


Oficialus apžvalga: "Logans" yra nepakeliama šeima iš Vakarų Virdžinijos kalvų, o jų klanas garsėjo savo nesėkme beveik 90 metų. Tačiau linksmasis Jimmy Loganas nusprendžia, kad laikas pasukti šeimos sėkmę ir, kai jo draugai, Redneck Robbers, gauna šiek tiek pagalbos, ketina pavogti 14 milijonų JAV dolerių iš "Charlotte Motor Speedway". "Logan Lucky " režisavo Stevenas Soderbergh ir žvaigždės Channing Tatum, Adam Vairuotojas, Daniel Craig, Katie Holmes, Seth MacFarlane, Riley Keough, Sebastian Stan, Katherine Waterson ir Hillary Swank.

Rotten pomidorai Rezultatas: 93%

Kritikai pasakė: "" Logan Lucky " - tai linksmas sceninis menas, stiprus pasirodymas visame lange ir puiki kryptis" (Screen Rant).

Stipresnis


Oficiali apžvalga: stipresnė yra įkvepianti tiesa Jeffo Baumano, įprasto žmogaus, kuris užfiksavo jo miesto ir pasaulio širdis, tapyba vilties simboliu po baisus 2013 m. Bostono maratono bombardavimo. Jake Gyllenhaal žvaigždės kaip Jeffas, 27 metų darbo klasės Bostono vyras, kuris buvo maratone, norėdamas sugrąžinti savo buvusios merginos Eriną (Tatiana Maslany). Pasibaigus sprogimui laukia jos finišo linijos, jis atakuose praranda abu savo kojas. Gavęs sąmonę ligoninėje, Jeffas gali padėti teisėtvarkai nustatyti vieną iš sprogdintojų, tačiau jo paties mūšis jau prasidėjo.

Rotten pomidorai Rezultatas: 94%

Kritikai pasakė: ". filmas neturėtų būti atleistas kaip tik dar viena tikra gyvenimo drama, kurią kada nors gaudyti kabelinę televiziją; Stipresnis yra gilus, jautriai padarytas perlas. "(Atlanto vandenynas)

Ingrid Goes West


Oficiali apžvalga: po jos motinos mirties ir daugybės savaiminių nesėkmių, jauni Ingrid Thorburn (Aubrey Plaza) išsiskleidžia neryškiu egzistavimu, judėdama iš Vakarų, kad susipažintų su Instagram manija ir LA socialite Taylor Sloane (Elizabeth Olsen). Pasibaigus gretimam ryšiui tarp šių neįtikėtinų draugų, fasadai pradeda įtrūkti abiejų moterų gyvenimuose - su komiškais kenksmingais rezultatais.

Rotten pomidorai Rezultatas: 86%

Kritikai pasakė: "Labai protingai paimkite" stalkerio "filmą, kuris pasipriešina lengvam juokdymui dėl sunkesnių tiesų ir gali paskatinti jus galvoti dvigubai, kai kitą kartą sukursite nuotrauką socialinei žiniasklaidai." (Empire)

Geras laikas


Oficiali apžvalga: Po to, kai bankrotas apiplėšė žemę savo jaunesnį brolį kalėjime, Konstantinas "Connie" Nikas (Robertas Pattinsonas) išgyvena išpūstą odisėją per miesto žemyną vis labiau beviltiškais ir pavojingais bandymais gauti savo brolį Nicką (Benny Safdie ) iš kalėjimo. Per vieną adrenaliną naktį Connie pasireiškia proto nusivylimu į smurtą ir chaosą, nes jis rungasi prieš laikrodį, kad išgelbėtų savo brolį ir save, žinant, kad jų gyvenimas pakyla į pusiausvyrą.

Puviniai pomidorai Rezultatas: 91%

Kritikai pasakė: "" Geras laikas " yra toks pat baisus, kaip ir įdomus" (Wall Street Journal)

Sacred Deer žudymas


Oficiali apžvalga: žinomas kardiotoracinis chirurgas Stevenas (Colin Farrell) yra vedęs su gerbiamu oftalmologu Anna (Nicole Kidman). Jie yra geri ir gyvena laimingą ir sveiką šeimos gyvenimą su savo dviem vaikais. Stevenas suformavo draugystę su Martinu, 16 metų berniuku, kurį jis paėmė savo sparnu. Viskas prasiskverbia, kai Stevenas įveda Martiną į savo šeimą, palaipsniui mesti savo pasaulį į neramumus ir verčia Steveną šokinuotis aukoti arba rizikuoti prarasti viską.

Puviniai pomidorai Rezultatas: 79%

Kritikai sakė: "Dirbdamas kaip gilus meditacijos dėl karmos, nusistatymo ir kaltės bei tinkamo baisaus filmo, tai yra beveik visų pirma dalyvaujančių karjeros geriausias darbas. Būkite įspėti: tai yra sunku stuff "(Empire)

Patti pyragas $


Oficiali apžvalga: neseniai pasakojusi istorija tiesiai iš Džersio, mažai tikėtina, kad reperis pasakoja savo balsą kaip vienintelią hip-hop legendą " Patti Cake", kuri yra pirmasis filmas iš pripažintų komercinių ir muzikos ir vaizdo režisierius Geremy Jasper. " Patti Cake", įsikūrusio priemiestyje " Pitch Cake", užrašo nepakartojamą šlovės ieškojimą dėl humoro, žalios energijos ir kai kurių nepamirštamų ritmų.

Puviniai pomidorai Rezultatas: 82%

Kritikai pasakė: "Geremio Jasperio dinamiškas debiutas susižavėjo energijos ir paprastų autentiškumu" (Holivudo reporteris).

Floridos projektas


Oficiali apžvalga: "Florida" projektas, įsikūręs greitkelio dalyje, esančiame už įsivaizduojamos "Disney World" utopijos, seka šešerių metų Moonee ir jos maištinga motina Halley vienos vasaros metu. Dvi savaitės savaitės "The Magic Castle", biudžetinės motelis, valdomas Bobby (Willem Dafoe), kurio laivagalio išorė slepia gilų garsumo ir gailestingumo rezervuarą. Nepaisant jos atšiaurių aplinkybių, ankstyvas ir įkyręs Moonee neturi problemų, kad kiekvieną dieną švęsti gyvenimą - jai nežinomas, tačiau jai trapią fantaziją palaiko Halley, kuri verčia ieškoti vis labiau pavojingų galimybių, siekdama numatyti savo dukrą. Floridos projektas suteikia gyvybę ir balsą bendruomenei, kuriai retai matoma ekrane, sukuriant įtikinamą portretą šiuolaikinio gyvenimo, gyvenančio laukuose.

Rotten pomidorai Rezultatas: 95%

Kritikai pasakė: "Tai beveik tobulas filmas ir visokeriopai sustiprėjęs viskas, kas buvo puikus apie paskutinį Bakero filmą" (Vulture)

Brigsby Bear


Oficiali apžvalga: " Superfan James" yra apsėstas protingais, jei nuostabiai baisus vaikų pasirodymas " Brigsby Bear Adventures " religinio pobūdžio . Ryškus, jautrus jaunasis suaugęs žmogus, kuris vis dar gyvena namuose, jis išaugo su šia fantazijos serija, ir su juo taip pat augo programa, kuri per daug sudėtingesnė. Kai pasirodymas staiga baigiasi, Jokio gyvenimas keičiasi amžinai. Jis tampa Brigsby Bear naujo kūrėju, o ne tiesiog žiūrovu tamsoje, ir nusprendžia užbaigti istoriją. Be to, jis pagaliau pasiekia prasmingus ryšius, kurių jo gyvenime trūko, ir sukuria išradingai atsipalaidavusią ir gilų įkvepiantį meilės laišką kūrybiškumo išlaisvintai galiai.

Puviniai pomidorai Rezultatas: 79%

Kritikai pasakė: "" Brigsby Bear "- tai be galo stebina, mažai žavėjęs filmas, kuris dar kartą padaro nuoširdumą ir saldumą į kino pranašumą" (The Verge)

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės