"Tudor" GMT "Black Bay" yra "Rolex" tinklaraščio kaina už prieinamą kainą

Anonim

Paklausk ir gausite. Nors "Rolex" pristatė tai, kas be abejonės labiausiai kalbėta apie šių metų "Baselworld" laikrodį, jos penkių skaitmenų kainos ženklas vis dar yra atgrasantis kai kuriems "Pepsi" dizaino gerbėjams.

Įveskite seserinę įmonę Tudor. Šveicarijos laikrodžių gamintojas pristatė savo "Black Black" įlanka "GMT" kartu su Rolex "GMT-Master II", ir rezultatas yra gana apsvaiginimo.

Trys ryškūs apyrankiai, iš kurių galima pasirinkti prabangią nerūdijančio plieno korpusą iš nerūdijančio plieno ir 41 mm nerūdijančio plieno korpusą, o "Rolex" - mažiau nei pusę kainos. Svarbiausia tai, kad jis vis dar atrodo iš dalies dėl gerai apgalvoto mėlynojo spausdinimo.

Tikslus "Tudor Caliber" MT5652 automatiškai prižiūri judesį su valandomis, minutėmis, sekundėmis, data ir GMT funkcija. Tiems, kurie nežino, funkcija "GMT" iš esmės nustato vietinį laiką, neprarandant laiko dviejose kitose laiko zonose.

Tuo tarpu juodasis skambutis rodo "Black Bay" parašą, pavyzdžiui, "snowflake" rankas ir punktyrinius indeksus.

Visa tai susiejama su gabalu, kuriame yra 70 valandų galios rezervas ir 200 metrų atsparumas vandeniui.

Galima rinktis iš trijų juostų, įskaitant plieninę apyrankę, "terra di siena" rudos odos dirželį ir raudoną dryžuotą audinio diržą.

Vietos kainodara dar turi būti patvirtinta, tačiau yra Šveicarijos kainos, pagal kurią "Tudor Black Bay" GMT skaičiuojama nuo 3400 CHF.

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas