Apie naudojimąsi peptidais ir jų įtaką sveikatai

Anonim

Apie peptidų vartojimą žiniasklaidoje buvo daug diskusijų ir ginčų.

Mano klinikose pacientai kelis kartus per parą klausia, ar jie gali juos turėti ir ar jie netgi teisėti (manau, kad daugelis žmonių iš dalies tikisi, kad jie neteisėti).

Įdomus dalykas yra tai, kad dauguma žmonių, kurie prašo, kad jie galvoja apie juos kaip paprasčiausiai naujausią besitęsiančią greito fiksuoto malonumo šunų rinką.

Kai pacientai ir draugai klausia peptidų ir kitų svorio papildų arba svorio netekimo vaistų, visada klausiu (ir jūs taip pat turėtumėte užduoti sau): ko norite pasiekti? Ar tai teisėta (iš tikrųjų peptidai yra visiškai teisėti, jei juos nustato gydytojas)? Kurie yra tinkami man?

Kas yra peptidai

Pasaulyje sveikatos ir fitneso peptidai yra naudojami ir rekomenduojami padidėjusiam energijos kiekiui, riebalų deginimui, raumenų augimui ir sporto sugebėjimų gerinimui.

Jei manote, kad hormonas yra medis, sudarytas iš daugelio baltymų šakų ir dar daugiau peptidinių šakelių, lengva suprasti, kaip hormonas gali turėti daug šalutinių poveikių, jei jis netinkamai vartojamas.

Kita vertus, peptidai yra daug mažesni ir yra skirti tam, kad stimuliuotų specifinius augimo hormono receptorius, kad galėtumėte pritaikyti savo rezultatus.

Iš esmės jie gali būti naudojami raumenų augimui arba svorio netekimui, regeneravimui, susilpnėjusiam uždegimui, taip pat yra daugybės naujų specifinių įvairių ligų gydymo būdų.

Pirmiausia turime suprasti, kaip veikia mūsų kūnai. Mūsų smegenų bazėje stovi maža liauka vadinama hipofizio liauka. Nepaisant to, kad hipofiziozė yra maža, tai kontrolinis vienetas yra kitų hormoninių liaukų, pavyzdžiui, adrenalių ir skydliaukės, kurios yra gyvybiškai svarbios norint kontroliuoti jūsų kūną ir bendrą gerovę.

Siekiant išlaikyti subalansuotą organizmo pusiausvyrą, hipofiziozė į kraujotaką siunčia signalus (hormonus) į kitus organus ir organų liaukus, kad prireikus galėtų kontroliuoti ar kurti savo hormonus.

"Šie hormonai palaiko tavo kūną stiprus ir sveikas. Deja, kaip mes amžiaus jie pradės mažėti. "

Vienas iš hormonų, kuriuos gamina smegenų hipofiziozė, yra žmogaus augimo hormonas (GH arba HGH). Žmogaus augimo hormonas išlaiko kūno reguliavimą, virškinimo sistemą ir insulino lygį.

Bet kas signalizuoja hipofizę? Augimo hormono atpalaiduojantis hormonas (GHRH), kilęs iš hipotalamio.

Kaip tai veikia

Yra daug rūšių peptidų, kurie veikia skirtingose ​​kūno srityse. Konkrečiai, yra peptidų, kurie gali padidinti savo kūno GHRH gamybą iš Hypothalamus, kad natūraliai išlaisvintų daugiau žmogaus augimo hormono.

Šios aminorūgštys stimuliuoja mūsų hipofizę, kad kraujyje gamintų ir išskirtų daugiau žmogaus augimo hormono. Gamybos didinimas padės išvengti senėjimo poveikio.

Norėdami suprasti anti-senėjimo naudą, svarbu suprasti padidėjusio žmogaus augimo hormono pranašumus organizme. HGH veikia daugelyje audinių visame kūne. Vaikams ir paaugliams jis stimuliuoja kaulų ir kremzlių augimą.

Visų amžių žmonės skatina baltymų gamybą, skatina riebalų panaudojimą, trukdo insulino veikimui ir padidina cukraus kiekį kraujyje.

GH taip pat padidina insulino tipo augimo faktoriaus-1 (IGF-1) lygį, kuris yra svarbus raumenų raumenų vystymuisi ir yra pagrindinis neigiamo grįžtamojo ryšio ciklo veiksnys, dėl kurio sumažėja gamtinė gamyba ir HGH išsiskyrimas iš hipofizio, kai hipotalamas sužino HGH lygį organizme.

Tai reiškia, kad esant žemam HGH lygiui, hipotalamas išskiria HGH stimuliatorius, vadinamus augimo hormono atpalaiduojančiais hormonais (GHRH), o kai jo lygis yra aukštas, jis sumažins gamybą.

Tai yra viena iš priežasčių, kodėl gydytojas turi vartoti tik hormonus, kad galėtumėte padėti išvengti lovų, kai hormonai sustoja.

Kadangi peptidai veikia GHRH receptoriams, jis apeina neigiamą grįžtamojo ryšio kilpą.

Kas yra "Inside" peptidai

Prieš žiūrėdami, ar peptidai jums tinka, pažiūrėkime, kas jose yra.

Paprasčiau tariant, jie yra maži baltymai, pagaminti iš mažiau nei 50 aminorūgščių. Nedaug aminorūgščių buvo demonizuojamos vėlyviau nei peptidai, nes tai gali sukelti nesąžiningą sporto pranašumą.

Tačiau, kaip sakė vienas peptidų specialistas, "norint pažymėti visus peptidus, blogis būtų kaip ekskomuokuojantis aguonas dėl augalo sąsajos su narkotikais. Tiesą sakant, mažomis dozėmis ir vaistiniais preparatais patvirtintose ir paskirtuose produktuose peptidai gali būti švelnus veido, kūno ir gyvenimo geriausias draugas ".

Kaip vartojate peptidus

Daugelis peptidų yra injekuojami į kūną, bet specialistai šiuo metu kuria kitus metodus, kuriais peptidai gali patekti į organizmą.

Tai apima kremus, kurie lokaliai (už odos) arba per odą (panašūs į pleistrus) yra odai. Jie taip pat gali būti naudojami ant burnos burnoje esančios odos arba vartojami ten, kur jie įsisavinami į kūną.

Jei naudojate peptidus

Kreipdamiesi į tai, ko norite įdėti į savo kūną, visada turite paklausti, ar nauda yra didesnė už šalutinį poveikį.

Kaip ir bet kuri medžiaga, apie kurią nieko nežinote, jos nereikėtų pirkti internetu iš neregistruotų tiekėjų arba pasiskolinti iš draugės, o tada įšvirkščiamos arba suvartojamos.

Argumentas už peptidus

Yra daug ir patikimų įrodymų, patvirtinančių padidėjusį žmogaus augimo hormono poveikį.

Kaip aptarė "Harvardo vyrų sveikatos stebėjimas", kai kurios naudos apima: apsaugą nuo lūžių, padidėjusią raumenų masę, sumažėjusį kūno riebalų kiekį, padidėjusį fizinį krūvį ir mažesnę būsimos širdies ligos riziką.

Kai kurie tyrimai taip pat parodė pagerėjusią psichologinę gerovę, o su konkrečiais energijos pagerinimais pagerėjo miego kokybė (mažiau pabudimų, padidėjęs gilaus miego trukmė). Be to, sveikatos priežiūros vartojimas ir ligos dienos sumažėja kartu su padidėjusia psichine gerove.

"Kiekvienas žmogus nori ilgai gyventi", - rašė Jonathanas Swiftas, - bet niekas nebus senas. Jis buvo teisus, o jaunimo fontanas neturėtų būti iliuzija.

Yra keletas peptidų, kurie buvo sukurti, kad padėtų hipofiziozei išlaisvinti augimo hormonų kiekius.

Palyginti su steroidais ir testosteronu, kurių didelis potencialas yra greitas naudingas poveikis ir galimas šalutinis poveikis, tai nėra magija pupelės, kurios per naktį pavers jus super sportininku. Peptidai yra daugiau nei vidutiniški riebalai tiems iš mūsų, kurie žino, kad kūnas, kurio norime, yra vienas iš gyvenimo būdo didinimo ir kad valandos sporto salėje yra būtinos.

Dauguma žmonių, kai klausia, ką jie laiko peptidu, tiesiog nesvarbu. Jie yra orientuoti į rezultatus, ir jiems nesvarbu, ar jų metodas gali būti beprotybė. Peptidai yra magija, kuri pasiruošusi ir laukia jūsų širdies troškimo.

Kaip ir daugelis gyvenimo dalykų, sėkmė trunka šiek tiek darbo ir yra vertinama bet kokia pagalba. Tinkamas planas ir tinkami peptidai gali padėti jūsų kūnui daryti tai, ką jau daro norint pasiekti pageidaujamus rezultatus.

Aš pats jau daugelį metų naudojau daugybę peptidų ir gyvena sparčiai besivystančiose šalyse, keliauja, dirbu ir rengia pripildytą gyvenimą. Man reikia atrodyti natūraliai, atrodo tinkamai ir sveiki, o svarbiausia - energingi ir ne pavargę. Visi šie peptidai man padeda pasiekti. .

Argumentas prieš peptidus

Jie gali turėti didelį, bet potencialiai rimtą šalutinį poveikį, ir jūs turėtumėte pasikalbėti su gydytoju, net dar nesvarbu, kaip jie vartojami.

Naudojami netinkamai, peptidai gali sukelti skirtingus laipsnius, priklausomai nuo jo vartojimo.

Tai gali būti:

 • Niežėjimas injekcijos srityje
 • Padidėjęs vandens susilaikymas (bendras perdozavimo ženklas)
 • Padidėjęs badas
 • Sausa burna
 • Tinglingas ar tirpimas
 • Aukštas kraujo spaudimas
 • Labai dažni inkstų skausmai
 • Sąnarių skausmas
 • Kriaušių tamsėjimas ir strazdanų augimas
 • Svorio padidėjimas / praradimas
 • Sumažėjęs vaisingumas

Tai nėra magiškas vaistas

Daugelis žmonių uždirba daug pinigų, parduodančių tai, ko nori, todėl visada nepamirškite paklausti, ką jis daro, kiek laiko jis pasiims, kaip jį paimti ir kokius šalutinius poveikius jis turi, kad turėtumėte realių lūkesčių, ką gali padaryti tau.

Nors peptidai gali padėti jums deginti riebalus dirbdami, valgydami, kalbėdami ir net miegodami, jie turi būti derinami su kitais gyvenimo būdo veiksniais per kelis mėnesius, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai.

Įdomios Straipsniai

"Louis Vuitton" kanalai "Luxe Streetwear" su aukščiausiuoju bendradarbiavimu

Karakojos apartamentų palėpė iš Ofisto

Sneakerologija: "Nike Air Max 95" anatomija

Ellen DeGeneres atsitiktinai atskleidžia savo 175 000 dolerių vertės "Rolex" paskutinėje interviu "Seinfeld"