Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

Anonim

Tai vyrų odos laikai, kūdikis. Dabar, kai mes gerai per metus, mes turime numatyti dar vieną iš geriausių kvapų vyrų. Šių metų atranka grindžiama daugeliu geriausių moterų odos ir vienodų kvapiųjų medžiagų, kurias mes asmeniškai išbandėme.

Rasite "Valentino", "Burberry", "Histoires de Parfums", "Creed", "Comme des Garcons", "Jo Malone", "Maison Martin Margiela", "Le Labo", "Bottega Veneta" ir keletą neaiškių perfumerijų kvepalų visame pasaulyje.

Iš rytietiško, aštraus, medžio ir prabangios odos kvapo vyrų odos, mes turime jums padengti keletą kreivių rutuliai, taip pat kai kurie iš žymiausių vyriškų odos.

Trumpa istorija vyrų Kelne

Kartą maloniai kvepiančios mitybos buvo būtinybe. Vienas iš nosies buvo nuolat užpulsu nemalonių kvapų dūmų, puvinio maisto ir atviros kanalizacijos. Ir tai buvo tik žmonės - įsivaizduokite, kokie buvo tikri kanalizacijos kanalai.

Prieš šiuolaikinę parfumeriją, prasidėjusius XIX a. Pabaigoje, kvepalai jau egzistavo ankstyviausiose žmonių civilizacijose. Kvepalų menas prasidėjo senovėje Mesopotamijoje ir Egipte, vėliau tobulino romėnai ir persai.

Žinios apie parfumeriją Europoje atėjo jau XIV a., Iš dalies dėl Artimųjų Rytų įvykių. Islamiškosios kultūros ištobulino kvepalų išgavimą distiliuojant garais ir pristatė pramonei naujas žaliavas. Dėl to kvepalai buvo pasirengę perkelti į vakarus.

Šiandienos odos neveikia tokio grynai praktinio tikslo, bet jie tarnauja ir įdomiau: padėti jums pasisekti. Suporuokite reikiamą kvapą su tinkamu vyru ir atsiranda kokia nors burtininko rūšis. Jei jūs nežinote, apie ką mes kalbame, jūs tiesiog dar neatitiko "The One" (kvapas, tai yra).

Vyrų Kelno patarimai

Geriausias moteriškas odontologas turi būti apgalvotai suporuotas su konkrečiomis situacijomis ir progomis, kuriose jis bus dėvimas. Švelnus tamsus, tabakas ir medienos kvapai tinka vakaro renginiams, o šviežios ar citrusinės kvapiosios medžiagos gerina kasdienį dėvėjimą ir biurą.

Paskutinis dalykas, kurį norite padaryti, yra vadinamas "per daug vyriškų odontologų" vaikinu darbe, todėl tinkamai pasirenkamas ir taikomas taupiai.

Daugumą geriausių moterų odos ir kvapų galima įsigyti internetu, tačiau pirmiausia rekomenduojame juos išbandyti parduotuvėje. Kai kurie purškiami parduotuvėje, po to vaikščiokite ir pamatysite, kaip jis kvepia po 15 minučių. Dauguma vyriškų odos kvapų skiriasi visiems. Jūsų oda ir feromonai reaguoja su gėrimu, kad pritaikytų kvapą, o tai reiškia, kad nereikėtų išmesti tūkstančių įprasto Kelno, kad gautų kažką unikalaus.

Patarimai iš ekspertų

Briony Wright, OdeLab.com

"Naujo kvepalų pasirinkimas turėtų būti įdomus, tačiau jis turi tendenciją būti nepaprastai svarbiu.

Tuo metu, kai atrinkote savo ketvirtąjį vidutinį kvepalų didelėje universalinėje parduotuvėje, greičiausiai kvepia nuovargis, taigi geriau pradėti kurti yra mažesnė parduotuvė, kuri specializuojasi mažiau linijų, kuri jums padarė tam tikrą darbą.

Nuspręskite, ar esate po to, kai yra kažkas naujo ir lengvo ar sunkesnio kvapo, ir laikykitės tos kategorijos. Tada pradėkite purkšti. Nepamirškite, kad po skutimosi odai kvepia gana skirtingos odos, kaip ji atsiranda ant kartoninės kvapo juostos, todėl įsitikinkite, kad išbandote mėgstamiausius sau.

Malonu, kad galiausiai turėsite rinkinį iš kiekvienos kvapų kategorijos, pvz., Citrusinių vaisių, medžio, gėlių, aštrų ir jūrinių. Tokiu būdu tu padengsi bet kokią nuotaiką ar progą ".

Samantha Taylor "Top Picks", "Miltelių kambarys"

Aštuoni ir Bobas
Už šio kvapo istorija yra beveik taip pat gerai, kaip ir kvapas. Nesvarbu, ar įdomi istorija apie Albertą Fouquet'ą ir JFK tikimybę yra tiesa, ar ne, kvepalai yra nesenstanti Kelno stiliaus klasika.

Serpentinas iš Comme de Garcon
Comme de Garcon puikiai elgiasi. Serpentinas yra ne tik Londono parko, bet ir paties Londono, įskaitant asfalto ir žolės, nuotrauka. Tai sukuria žalią kvapą su tamsia širdimi.

"Colonia Leather" "Eau de Cologne Concentrée"
"Aqua di Parma Colonia" yra kvepalų drabužių spinta, kurią kiekvienas turi turėti. Šis naujausio įsikūnijimo procesas yra sudėtingas Kolonijos šviežumas ir derinamas su odos ir miško šiluma. Skanus. Gerai užklijuoti žiemą.

Dries Van Notten už Frederic Malle
Intymi savarankiško portreto, atspindinčio Drieso dizaino elementus, šis kvapas yra apykaitęs kvapas, kuris lieka šalia odos. Vanilio prispaudas saldo miškus ir prieskonius.

Santos Majuška, Serge Lutensas
"Santal Majuscule" yra pagyrimas sandalmedžio, kreminio ir smokey su kakavos tvist. Tai yra puikus žiemos skutimosi žiemos sezonas, kad apsuptų aplinkui šalto nakties metu.

"Blue Encens" "Comme de Garcon"
Man patinka šis aromatas, aš jį klasifikuoju kaip vyrišką Kelno drabužių spinta. "Blue Encens" yra aštraus smilkalai su vėsine aromatinės artemijos spinduliu, idealiai tinka verslo susitikimui ar pietų dienai.

1/30

"Maison Margiela Replica Jazz Club"

Šio ypatingo kvapo, vadinamo "Replica Jazz Club", prisiklauna paslėpto "Brooklyn" džiazo klubo esmė - rausvą bazę iš muskuso, vanilės, tonka pupelės, vetiverio ir tabako lapų kartu sukuria pažįstamas, bet pamirštas momentas. Jei nusileidžiate į odinę fotelį su kokteiliu, o saksofonų skambesys skirstomas į saksofono skambučius, panašus į jūsų naktį, tai yra jūsų kvapas.
Milane pasiėmę šį kvapą, tai puikus mišinys iš medžio, viskio ir odos su vis mažesniu saldžiu kraštu. Tikėtis tokių pastabų kaip "Pink Pepper", "Primofiore Lemon", "Neroli Oil", "Rum Absolute", "Clary Sage Oil", "Java Vetiver Oil", tabako lapų absolventas, "Vanilla Bean" ir "Styrax Resin".

PIRKTI

2/30

Aštuoni & Bob Original

Šis pavyzdys tapo JFK parašais po skutimosi. Jame yra gintaro ir medžio pastabos. Tiesiog tiesiog nuostabus aromatas.

PIRKTI

3/30

TOM FORD Noir Extreme

Tomas Ford Noir siūlo vyrams būdingą kūno masažo kvapą, kurio sudėtyje yra italų bergamoto, verbenos, kmynų, rožių pipirų, violetinių gėlių, širdies gabalėlių: juodųjų pipirų, muskato, Toskanos raudonos drobės, Egipto geranijos, bulgarų rožių ir "Clary Sage" tarp keleto kitų.

PIRKTI

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės