Treniruokite kaip "Jedi" su šia "Žvaigždžių karų" temine įranga

Anonim

Pamirškite rūsyje gyvenamą nerdą, kurio vienintelis pratimas mesti 10 pusių kauliukus. Geeks susidaro peraugę, nes neseniai bėgimas į fitneso įrangą ir vietas, skirtas dorkių temperamentui.

Naujausia kompanija, į kurią įkuriama trauka, yra "Onnit", kuri sukūrė " Star Wars" temos treniruoklių liniją. "Onnit" apibūdinta kaip "nauja fitneso jėga", kolekcijoje yra "slam ball", jogo kilimėlis ir trys kettlebells, kurių formos garsios " Žvaigždžių karų" visatos piktogramos.

Keturkampiai yra pagaminti iš lustų atsparios geležies 50, 60 ir 70 svarų veislėse, ir yra formos kaip Darth Vader šalmai, Boba Fett ir Stormtrooper. 20 svarų slam kamuoliukas pagamintas iš tankios poliuretano gumos, todėl jis atsparesnis treniruotėms, o dėl savo "Death Star" išorinio apdangalo, kuris yra ant griovio, jis taip pat yra itin grippy. Paskutinis kolekcijos kūrinys yra grįžtamasis, neslidus poliuretano jogo kilimėlis, pasižymintis aukšto atspalvio "Han Solo" įvaizdžiu, užšaldytu karbonitu.

Tai nėra pirmas kartas, kai "Onnit" įsitraukė į nerdy fitneso įrangą. Praėjusiais metais prekės ženklas pradėjo "Marvel" tematikos įrangos liniją, kurioje yra "Captain America" ​​skydo sijos stebulės plokštės ir "Iron Man" kettlebell.

Kalbant apie naują " Žvaigždžių karų" liniją, "Onnit" tikisi iš anksto užsakyti laivą iki lapkričio pabaigos. Čia pasiimkite, jei nerandate treniruotės. Ir prisiminkite, kada kitą kartą bandysite treniruotis: Do. Arba ne. Nebandykite.

Įdomios Straipsniai

"Edition Designer" atspausdina juodąjį sąrašą

David Jones atskleidžia, kas vyksta vyrų madoje šią žiemą

12 labiausiai stilingų savaitgalio garsenybių vyrų [17.04.15]

Levono Muradano fotografija [NSFW]