"Tom Ford" vyrų priežiūros krepšelis išplečiamas naudojant 3 naujus produktus

Anonim
Tomas Ford pradėjo savo vyrų odos priežiūros ir priežiūros pasirinkimą 2013 metais. Šį birželį trys nauji produktai bus įtraukti į prestižinį kolekciją: "Exfoliating Energy Scrub", "Shaving Oil" ir "Brow Gelcomb".

Oranžinės spalvos šveitimas suteikia žvilgsnį ir atgaivina nuobodų, pavargusį odą. Jis gali būti taikomas drėgnai odai sausai arba šlapiai (bet būkite švelnus, jei pasirinksite sausą maršrutą) ir naudosite skirtingo dydžio pūlingus grūdus, kad maksimaliai padidintumėte jų išlyginimo savybes.

Drėkinamasis skutimosi aliejus išsiskiria iš mėgintuvėlio su geliu panašios tekstūros, bet greitai ištirpsta į nevalytą aliejų, kuris raugina sapną. "Tom Ford" grooming produktų gerbėjai pripažins esančių aliejų ir aromatų derinį, naudojamą visoje linijoje. Svarbiausia, kad skutimosi aliejus yra visiškai skaidrus, todėl jūs iš tikrųjų galite pamatyti, ką jūs darote, nes rizikuodamas nuspręsite, kad jūsų gražus veidas pasidarys aštrus ašmenis.

Labiausiai kalbėta apie kolekcijos papildymą yra "Brow Gelcomb". Nors drąsios plytelės jau seniai yra moterų priežiūros, tačiau dabar vyriškos grooming scenos nepasiekė. Tikėtina, kad tai, kad daugybė žmonių su pirštais yra per daug skruzdžių, bet jei jūs natūraliai nepasižymi prabangiais vikšrais ar jums nereikia pasipiktinti, ką gamta jums davė, "Brow Gelcomb" gali padėti.

Lauko tipo įtaisas išskleidžia mažą kiekį (šiek tiek tonuoto) gelio per savo šukos galvutę. Tai ne tik palaiko antakius, pavyzdžiui, klasikinį skaidraus gelio, jis taip pat kaupiasi ir susitraukia. Galutinis rezultatas yra tamsesnės, labiau apibrėžtos pertraukos, kurios išlieka visą dieną.

Įdomios Straipsniai

12 Moterys Jūsų mergina nepatvirtins, kad laikotės Instagram - 7 dalis

Kaip suknelė jūsų kūno tipui, kai turite milžiniškus raumenis

Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

10 paprastų ir stilingų laikrodžių iki 100 USD