"Tom Ford" ir "Jared Leto" įrodo, kad meno ir kino apdovanojimai yra nepriekaištingo stiliaus pavyzdys

Anonim

Kalbant apie įrodytas stiliaus piktogramas, tokias kaip Tomas Fordas ir Jaredas Letas, ten tikrai nėra daug.

Gerai, galbūt pastarąjį galite šiek tiek keletą kartų apmąstyti, bet tai, kas liudija tiesą, yra tai, kad šie meno ir kino apdovanojimai, kaip antai "Gucci" pristatyta 2017 m. LACMA meno ir kino galerija, nuolat išryškina keletą įkvepiančių ir nepriekaištingų išvaizdų vyrų vakariniai drabužiai.

Žinoma, tai yra įprastas juodasis tuksas, kurį išmėgina dauguma, bet tai daugiau apie vykdomą veiklą, kuri nagai taiko privalomas stiliaus Biblijos taisykles. Tai yra pamirštas klasicizmas, kuris dažnai atkurtas iki šiol su papildomu jausmu, kuris atneša tikėjimą atgal į šiuolaikinio žmogaus drabužių spinta - sritį, kuri pastaruoju metu tapo tieleso kostiumo ir "activewear" sritimi.

Paimkite, pavyzdžiui, "Ford" unikalų vakarinių dėvėjimų perdavimą, kurį sukūrė jo vidurnakčio mėlyna auskarų pietų striukė, suporuota su klasikiniu juoduoju "smokingo". Šiame akmenyje nėra jokių akmenų, išsamiai apibūdinančių aplikuotus marškinėlių mygtukus.

Aktorius Jaredas Leto taip pat skrido su vėliava tinkamu būdu su trijų dalių vakarienės įkvėptu ansambliu su garsiais, bet elegantiškais gėlių motyvais ant paltuvės. Jo bendra išvaizda labiau tenkina meninį apdovanojimų aspektą, tačiau ten taip pat yra ir "rockstar" užuominą, kuris pasiruošęs pasidalinti rankomis su pasaulio lyderiu.

Kitur viskas buvo apie "Armie Hammer" ir "Lee Byung-Hun" klasikinėse juodioms smokingui, o Usheras su savo paties tradicinio išvaizda, su seneliu apykaklės marškinėliais, medvilnės lapelės gėlėmis ir "luxe" šlepetėmis, pasisukdavo į išvaizdą, dirbo.

Peržiūrėkite galeriją, kad pamatytumėte geriausią išvaizdą iš nakties.

1/5

Jaredas Letas

2/5

Tomas Fordas

3/5

Lee Byung-Hun

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Ne-Yo, Adrien Brody ir Ryan Phillippe

12 stiliaus sławnaść vyrai savaitę [10.07.15]

Harry stiliai atgaivina šį prieštaringą 80-ųjų aksesuarą

Joelis Edgertonas ir Willasas Smithas pasakoja apie 70-ųjų stilius Bright Premier