Tomas Cruiseas pirmą kartą išpiltą vaizdą iš Top Gun 2 set

Anonim

Ištraukite audinių dėžutes. "Maverick" oficialiai yra atgal kabinos. Tomas Cruisas tweeted pirmą vaizdą iš Top Gun 2 per naktį ir gerbėjai vyksta visiškai baisi tuo, kas ateina iš tęsinys, kuris ateina daugiau nei trisdešimt metų po originalo.

# Day1 pic.twitter.com/7jjPL277Es

- Tom Cruise (@TomCruise) 2018 m. Gegužės 31 d

"Cruise" kvapas atskleidžia 55 metų piktadaryvę atgal į piktogramą primenantį kovotojo pilotų kostiumą, kuriame yra "Maverick" šalmas su apkarpytu kirpimu. Jo nugara yra nukreipta į kamerą, bet fone yra vyresnioji kartos F-18 naikintuvų lenta, kurią leitenantas Pete "Maverick" Mitchell greičiausiai išbandys šiame filme. Ir kad mes pamirštume kartu su vienodai simboline linija: "jaustis poreikis".

Pasak naujienų šaltinių, filmas, pavadintas " Top Gun: Maverick", "Cruise" charakterį kaip skrydžio instruktorių vertins jaunesniems pilotai šiuolaikinių dūmų karo fone.

Kruizas praėjusiais metais " Access" Holivudui parodė, kad tęsinys bus toks pats adrenalino ir stilistikos šunų kovos lygis, kuris padarė originalą klasikine.

"Aviatoriai yra atgal, greičio poreikis. Mes ketiname turėti didelę, greitą mašiną ", - sakė jis.

"Tai bus konkurso filmas, kaip ir pirmasis. bet "Maverick" progresija. "

Kol nebuvo patvirtinta, kad originalaus filmo bendros žvaigždės jau grįžta, Val Kilmer atvirai išreiškė norą praeityje išreikšti ledo vyro vaidmenį, o 2014 m. Kelly McGillis pasakė apie "Cruise" meilės įdomumą. ji bus malonu, kad tęsinyje atliksime pasirodymą.

"Top Gun": "Maverick" režisierius - Joseph Kosinski, žmogus, atsakingas už "Cruise" 2013 m. " Oblivion". Jis perimtas iš originalaus režisieriaus Tony Scott, kuris, deja, savo gyvenimą 2012 m. Išleido po to, kai buvo paskelbta tęsinys.

Filmas bus paleistas 2019 m. Birželio 12 d. Laikas išjungti Kenny Logins melodijas.

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens