Tinder yra didelis pinigų iš jūsų troškimas

Anonim

Na, įrodymas yra pagaliau čia. Milijonai žmonių oficialiai moka už meilę internete anksčiau negirdėto judesio metu.

Nuo pat pradžių populiarios pažinčių programos, tokios kaip "Tinder", pristatė naują kalbą, kurioje atsisakoma naudotojų legionų. Užuot išspręsti paprasčiausiai dempingo metu, dabar vilniečiai singlai turi būti veidingi vaiduokliu, sumuštu ar užblokuojami.

Tinder žino apie šią socialinę neteisybę ir pradėjo apmokestinti savo vartotojus, kad būtų lengviau nustoti veikti - tai yra už kainą. "Tinder" naudotojams pradės rodyti žmones, kuriems jie patiko, kol jie net nuryja.

Vienintelė tarnybos paslauga yra "Tinder Gold", pažadėjimo programos aukščiausios kokybės paslaugų teikimo dalis, kuri taip pat suteikia pasą, pervyniojimą į priekį, neribojamą malonumą, penkerius super mėgstamus per dieną ir vieną pagreitį per mėnesį.

Šis komercinis žingsnis per meilės žaidimą iš esmės sustiprina laisvą naudoti programų tendencijas, įvedantis naudotojams mokesčius už papildomas funkcijas, panašiai kaip strategiją, kurią taiko daugelis esamų mobiliųjų žaidimų.

Taigi, kiek Tinder pagamina iš vartotojų troškimo? Nors "Tinder" yra nemokama, norint gauti papildomų funkcijų, reikia "Tinder Gold", kuris moka maždaug 30 AU mokestį per mėnesį.

Padauginkite tai su 2, 5 milijonais apmokamų "Tinder" vartotojų iš viso pasaulio ir turite 75 milijonus dolerių internetinių prenumeratų pajamų.

Iš to mes galime nurodyti dar vieną ilgai tikėjusią tiesą. Meilė yra brangi.

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą