Timas Robardasas kalba apie gyvenimą viešajame akivaizdoje ir paslaptyje

Anonim

Timas Robardasas yra tabloidų pėsčiųjų tikslas. Niekas iš to kada nors jo daro. "Aš turėjau kainą savo galvą atgal tą dieną, kai aš pirmą kartą išėjo iš parodos. Kiti tinklai mokėjo didelius dolerius, jei jie gavo mano ir kitos merginos nuotrauką ".

Sveiki atvykę į chaotišką Australijos pirmojo titulinio televizijos laidos, vadinamos "Bachelor", absolventu. Praėjus trejiems metams, Robardsas paliko ambicingą rungtynių seriją savo ekrano nugalėtoju ir mergina Anna Heinrich in-tow. Vis dėlto gyvenimas realiame pasaulyje, atrodo, yra šios 33 metų Sidnėjaus chiropraktoriaus muilo operos pratęsimas.

"Robards" neatrodo pernelyg laipsniškas, nes jis, atrodo, išmoko valdyti menką reklamą su malonumu išsiųsti iš rankų ir stumti į viršų - su kryžiaus šypsena ir vos prailginti prakaito.

Kadangi tabloidiniai rykliai dar kartą apibūdina akivaizdžią jo santykių su Heinrichu nugriovimą, mes atsisėdo su Robards kalbėtis apie gyvenimą visuomenėje, šiandieninę egocentrinę vyrų kultūrizmo kultūrą ir kodėl jis nenori leisti savo dukteriui eiti parodyti kaip bakalauro laipsnį .

"Mes žinome, kad turime kažką kieto, nesvarbu, jie gali rašyti viską, ką jie nori parašyti".

Timas Robardasas yra profesionalus "Photoshopper" blogiausias košmaras. Leiskite susidurti su juo, be asimetriško pilvo raumens, ten tikrai nėra daug retušavimo liko spręsti. Vis dėlto iškaskite už visą bakalauro fasadą ir viešą raumenų parodymą, ir jūs būsite pasveikinti su žmogumi, turinčiu tvirtą gebėjimų laipsnį ir malonų ausinių pasimatymą.

"Robards" užaugo mažame pramoniniame Niukaslio miestelyje, į šiaurę nuo Sidnėjus. Jis sugrįžta į savo mokymosi dienas, kai praleidžia laiką tarp žaismingumo pojūčio su didesniais vaikais, pralaimėjimo sporto salėje kaip septintojo laipsnio ir palaikydamas ryšius su savo negeria pusė pasiekdamas viršutinius rankos žaidimo ešelius.

"Aš nuėjau į valstybinę mokyklą, kuri kainavo man šimtą dolerių per metus už parašiutinį vienodą treniruotę", - juokiasi jis. "Labai gerai mokiausi mokykloje. Aš turėjau namą su kieme, šoktelėjau į autobusą į paplūdimį. Tai buvo gerai."

Jei jo auklėjimui buvo akivaizdžiai akivaizdus faktas, Robards visada buvo aktyvus. "Niekada nevaisingas vaikas, " jis jį iškelia. Jo trajektorija link fizinės būklės buvo ne tik savarankiškai varoma, nors. "Robards" motina pirmąsias dienas patiria lėtinį nuovargį dėl pernelyg didelio darbo krūvio, ir jis turėjo liudyti apie epilepsijos priepuolių atvejus, kai jis buvo miegamasis.

"Matydamas, kad ji eina per tai, man atrodo, kad" aš, aš turiu rūpintis savimi ".

Atsižvelgiant į tai, kad Robards praleido daugiau nei pusę savo gyvenimo, važiuojančių ir kėlusių svorį, jis mano, kad keista, juokinga, kad žmonės anksčiau apkaltino jį steroidus. Jis išlieka nepakenčiamas, kad neteisėta medžiaga niekada nesikreipė į savo kelią ir kad tie, kurie pasiduoda jo naudojimui šiandienos baisioje kultūrizmo kultūroje, paprastai yra tie, kurie yra mažiau saugūs savo kūnuose.

"Jie turi kūno dysmorfiją. Yra tiek daug kitų variantų, kurie apima sunkų mokymą ir disciplinavimą prieš tai taikant. Tai kaip botoksas moterims, steroidai vyrams. Aš iš tikrųjų daug nepritariu. "

Laukiniai kaltinimai ne tik kyla iš "Robards" tinkamumo pasaulio. Pastaraisiais laikais menas bandė imituoti gyvenimą, nes tabloidai padaro nepastovų apetitą neekraninei dramai, grindžiamai bakalauro santykiais su jo ilgalaikiu partneriu.

"Robards" yra galų gale pirmasis ir paskutinis žmogus, stovintis serijose "nepakankamai" santykiuose, kad išėjo iš šou nuo jo pasirodymo. Tai nenuostabu, kad bet kokios naujienos apie jį dažnai sutelktos į jo santykių statusą.

Timas vaikšto gatve su anapus antakiais šalia Anos? Jis nekalbu, nes saulė yra jo akyse. Ne. Jis tiesiog nepatenkintas ir nori jį pavadinti.

Tai yra nedidelis viešojo džiaugsmo pavyzdys, kurį Robards susidūrė su tabloidine grandine. Visai neseniai jis turėjo taikyti rekordą tiesiai į savo "Instagram" per žurnalo pagilintus teiginius apie poros vadinamą sumaištį.

Ar visa šita šlovė ką nors įkalbėjo?

"Yra daug teigiamų, bet ir daugybė neigiamų", - sako jis.

"Tai vis dar natūra subalansuoja save tam tikru laipsniu. Kitą dieną mes gavome žurnalą, ir jie buvo tokie: "Mes turime nuotraukų, kad kovojote kavinėje". Jie privalo turėti Anos fotografiją, pasakojančią man apie istoriją, ir ji traukia poilsio kalėnų veidą. Jūs visada turite būti. Jūs visada turite būti sąmoningas. "

Savo pasauliu, nutolusiu nuo žvalusių kamerų ir hedonistinių antraščių, Robardsas mano, kad jo sveikų santykių paslaptis priklauso nuo to, kad jis išlaikytų realų pasaulį, kuriame auditorija reikalauja teatro.

"Jūs einate per tokį nerealią televizijos procesą ir tris mėnesius. Jūs išeinate iš to, ir jūs ką tik turėjote įsitikinti, kad laiko, kad būtum mums. Tiek, kiek yra spaudimo ir šios medžiagos išorėje žiniasklaidoje, jūs tiesiog turite išjungti ir pasakyti "žinote ką?" tai ne žiniasklaida. Tai taip pat mums. "

"Mes žinome, kad turime kažką kieto, nesvarbu, jie gali rašyti viską, ką jie nori parašyti".

Tai gana aišku, kad Robardsas nėra tas, kuris bijo būti savaitinio pašaro kūrėjų viešuoju nukryžiavimu.

Vienas dalykas, kad dauguma jo amžiaus vyrų turi antrą mintis, yra tėvystė. Robards atrodo visiškai nelengvas, kai pripažįsta, kad jis myli vaikus, ir jis nori išbandyti savąjį per keletą metų.

"Aš augau su mama sergantiems, kai buvau jaunas, ir ji tiesiog turėjo mano mažąjį brolią. Man buvo trylika, ir jis buvo vienas. Taigi tai yra amžius, kai aš pusę pakėliau savo brolį. Dabar jis nėra blogas vaikas, mano brolis ", - jis juokiasi.

Robards yra gana įdomu, kad jis jau nustatė pagrindines taisykles savo pačių vaikams. Viena taisyklė yra tai, kad jo vaikas pradės futbolą, kai tik jis gali išsikovoti (tai yra jo sprendimo atsisakyti savo pačių futbolo svajonė) ir du, kad jis nebus pernelyg linkęs leisti savo dukterį eiti kaip "Bachelor" .

"Aš nežinau, ar norėčiau leisti jai eiti į " Bachelor "parodą, - sako jis. "Aš turiu duoti jai vadovus prieš ranką".

"Jei norėsite įspūdį išmėginti, tada turėsite dirbti pinigų raumenį, kuris yra viršutinės spąstai".

Mažai žinotų, kad Robertas prieš savo televizijos debiutą atliko gana intriguojančią karjerą. Jo pirmasis darbas kaip vaikas užsiima savo tėčiui vejapjovės 40 dolerių pora. Tada jis pradėjo tapti "Sumuštinių menininku" "Metro", kol jis surado savo tikrąjį pašaukimą asmeniniu treneriu. Tai buvo padedamas kartu su modeliavimo stiliaus, kurį jis juokingai apibūdina kaip įtraukdamas ryto šou pasirodymus apatinėje dalyje, kurioje fotoaparatas paėmė begalę jo paketą arti.

Kaip profesionalus chiropractor šiandien, mes norėjome atmesti kažką, kad kiekvienas žmogus turėtų žinoti: Tim Robards "slapta chiropractic juda įspūdį lady.

"O, aš žinau, ką tu stengiasi pasiekti", Robards juokiasi.

"Jei tai klinikoje, geras alkūnės į glutes visada gera. Jei norite įtikinti mešką, tuomet turėsi dirbti pinigų raumenį, kuris yra viršutinės spąstai. Gaukite keturias herbas ir suduokite juos šiek tiek į apykstį judant per viršutines spąstus. "

"Mate, tai tave, kur tu nori eiti!"

Misija įvykdyta.

Fotografija, sukurta tik "D'Marge" autoriui Peter Van Alphen - Neleidžiama atkurti be leidimo.

Daugiau šioje serijoje

2017 m. Vasario 14 d

"Alesandro Ljubicic" pasisako už meno kūrinius ir kaip tai padaryti pelningai

2016 m. Balandžio 12 d

Angusas McDonaldas kalba apie elektromatiką ir paprastumo svarbą

Kovo 15 d., 2016 m

"Grant Smillie" pasisako už Holivudo užkariavimą ir Sidnėjaus naktinį gyvenimą

Kovo 8 d., 2016 m

Richard Unsworth kalba apie dizainerių sodininkystę ir kodėl realūs vyrai augina augalus

2016 m. Kovo 1 d

Timas Robardasas kalba apie gyvenimą viešajame akivaizdoje ir paslaptyje

2015 m. Gruodžio 30 d

"Shane Delia" kalba apie hip-hop'o virtuvę ir šeimą

2015 m. Gruodžio 9 d

Jimas Chapmanas kalba apie "YouTube" pavojų ir vyrų mados užkariavimą

2015 m. Gruodžio 1 d

Darreno Kennedy'o pokalbiai "Showbiz", "Vyriški puošmena" ir "Variety gyvenimas"

2015 m. Lapkričio 24 d

"Giles English" kalba apie prarastą britų laikrodžių meną

2015 m. Lapkričio 17 d

Maurice Terzini kalba apie paveldą ir gyvenimo būdą per maistą

2015 m. Spalio 27 d

Nick Rusijos pokalbiai Stilius, šeima ir mesti The Coolest Šalys

2015 m. Spalio 13 d

Melvin Tanaya derybas dėl netinkamų temų, kultūrinių kliūčių ir naujos mada

2015 m. Spalio 6 d

Dionas Horstmanas kalba apie šiuolaikinio meno kūrimą, išauginantį grubius kaulus

Rugsėjo 29 d. 2015 m

Roger Shamoun pasakoja apie meno siuvimo ir statybos prabangus Emporium

2015 m. Rugsėjo 15 d

Davido Caono pokalbių dizainas, italų kūrybiškumas ir klasikiniai automobiliai

2015 m. Rugsėjo 8 d

Anthony Puharich kalba apie šeimą, prabangaus dizaino ir mėsos imperijos kūrimą

2015 m. Rugsėjo 1 d

Chrisas Kvyetos pasakoja sneakers, yra savaime suplanuotas ir apsirengęs Kanye West

2015 m. Rugpjūčio 25 d

Jamesas Spithillas vedė burlaivį, kelia grėsmę gyvybei jūroje ir laimėjo

2015 m. Rugpjūčio 18 d

Nick Fordham derybas išgyventi Rodyti verslo, šeimos ir mados

2015 m. Rugpjūčio 4 d

Steve'o Cordony'o pokalbiai "Dizaino įkvėpimas ir gyvenimas keičia akimirkas"

2015 m. Liepos 28 d

Herbertas Applerothas pasakoja apie "Ferrari", "šeimą" ir apie tai, ką jis laimėjo prie "Helm"

2015 m. Liepos 14 d

Darrenas Robertsonas kalba apie nekilnojamąjį maistą, čili pipirai ir gyvybę ūkyje

2015 m. Birželio 30 d

Tobie Puttock kalba apie maistą, sportinius sportinius šoklius ir kaulus ant riedlentės

2015 m. Birželio 17 d

"Brent Wilson" pasisako už dviračius, "Verslo" ir "Conquering" stiliaus vyrų drabužius

2015 m. Birželio 9 d

Gary Mehiganas kalba apie stilių ir gyvenimą už virtuvės

2015 m. Birželio 2 d

Steven Greene pasakoja apie gyvenimą po futbolo ir patarimų, kaip išlaikyti maistą

2015 m. Gegužės 19 d

Jonathanas Barthelmessas kalba apie gyvenimą už virtuvės ir patarimų trokštantiems virėjams

2015 m. Gegužės 12 d

Jasonas Grantas kalba apie dizainerio erdvę ir paslaptį į puikų namus

2015 m. Balandžio 28 d

Arturas Galanas kalbėjo apie ilgaamžiškumą madingoje aplinkoje ir gyvenime

2015 m. Balandžio 23 d

Vincentas Fantauzas pasakoja apie gyvenimą už drobės ir patarimų trokštantiems dailininkams

2015 m. Kovo 26 d

"Joe Snell" pasisako už apdovanojimus namo dizaino puikus bastard

2015 m. Sausio 22 d

Neale Whitaker - Dėl dizaino, svajonių vietų ir gyvenimo patarimų

2014 m. Rugsėjo 1 d

Matt Moran - kalbama apie maistą, žaislus ir gyvenimą

Rugpjūčio 26 d., 2013 m

Man About Town: Bradley Cocks, vienas iš įkūrėjų - Hotelinsider.com

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Ne-Yo, Adrien Brody ir Ryan Phillippe

12 stiliaus sławnaść vyrai savaitę [10.07.15]

Harry stiliai atgaivina šį prieštaringą 80-ųjų aksesuarą

Joelis Edgertonas ir Willasas Smithas pasakoja apie 70-ųjų stilius Bright Premier