Šio žmogaus modelio transformacija yra įrodymas, kad banda yra galutinis žiemos aksesuaras

Anonim

Kaip žiemą antklodės ant pločio pirštų aplink pietinį pusrutulį, merginos visur neišvengiamai pradės piktnaudžiauti savo ilgai kenčiančiais vaikininkais - šiltos ledinės kojos ant nieko neįtaria asilų, kojos nugaros ir veršelių.

Be to, kad pritraukti kažką mažiau negrįžtamą, barbas pagerins jūsų gyvenimą įvairiais būdais. Kaip įrodė Gwilym Pugh, anksčiau turėdamas 127kg draudimo pardavėją, dabar tai "gilus" tarptautinis modelis, skirtumas gali būti dramatiškas.

Visų pirma, barzdos keitimas jūsų išvaizdą. Mes visi pasiekiame savo gyvenimo etapą, kai tik žinau, kad kažkas turi pasikeisti. Ir barzda yra kur kas labiau kūrybingas (ir pigesnis) sprendimas nei atnaujinimas savo drabužių spinta (taip pat: daug lengviau nei treniruotis). Taip: jums reikia jį išlaikyti, tačiau iš esmės jūs leiskite savo kūnui padaryti savo natūralų dalyką.

Tuo pačiu būdu, kad įvairūs akiniai nuo saulės stiliai tinka skirtingiems žmonėms, barzda gali sukurti kitokio veido formos iliuziją. Tai reiškia, kad su barzda galėtumėte iš naujo sukurti visą savo išvaizdą, jei norėtumėte. Čia nėra daug daugiau ryškių pavyzdžių nei Gwilimas Pughas.

Akivaizdu, kad didžiulė jo transformacijos dalis buvo svorio netekimas. Bet barzda tikrai padeda. Ir nesvarbu, ar jūs galų gale susitiksite su David'u Beckhamu ir atstovausite Gillette'iui, tai tikrai būdas pridėti tam tikrą je sais quoi į jūsų dabartinį stilių.

Auganti banda gali sulėtinti senėjimą. Mokslininkai atrado, kad barzdos gali užblokuoti apie 95% saulės UV spindulių iš uždengto ploto, todėl, nepaisant to, kad atsparumas yra stipresnis, odos apačia turėtų būti kūdikiams lygus, kai nusiskusite.

Bezdys taip pat užkerta kelią dėmėms. Iš tiesų žinoma, kad skutimosi sukelia sausos odos protrūkius ir spuogų išsiveržimus. Tai taip pat atskleidžia jūsų poras purvui ir prakaitui. Tačiau, jei leisite, kad barzda augs, ji apsaugo ir stiprina jūsų odą. Ir, žinoma, ji išlaiko vėją ir šalčio, paliekant tavo veidą gaiviu ir drėkintu ištisus metus, o tai padeda išlaikyti raukšles.

Nekalbant; gerai prižiūrima barzda gali būti didžiulė pasitikėjimo stiprinimo priemonė. Pavyzdžiui (nors jis buvo pervertintas siekiant eiti viruso) dauguma Gwilym Pugh sėkmės priskirta jo veido plaukams. Kaip pranešė " The Sun":

"Dėl savo imbiero barzdos ir urbanistinio stiliaus, Gwilimas visame pasaulyje gerbia gerbėjų".

Taigi turėtumėte tai: galbūt negalėsite išeiti iš savo darbo stalo ir praleisti visą dieną dirbti, bet greičiausiai augsite barzdą. Ir tol, kol išvengsite baisaus "neckbeard", negalėsite nerimauti.

Įdomios Straipsniai

2018 m. Gegužės mėn. "Coolest" vyrų šukuosenos feat. David Beckham, Pierce Brosnan & Miguel

Kate Moss gana daug nakos žurnale Lui [NSFW]

"Deus Ex Machina" atskleidžia specialųjį elektrinį motociklą su išstumtuoju atgal

Paprastas gudrybės iki gurkšnojimo paplūdimio plaukų visame pasaulyje