Tai, kas atsitinka, kai leidžiate "Dolce & Gabbana" virtuvėje

Anonim

Kas atsitinka, kai mados atitinka maistą? Antrus metus iš eilės "Dolce & Gabbana" kartu su "Smeg" atsakė į klausimą. Jų nauja virtuvės prietaisų linija, pavadinta "Sicilija yra mano meilė", yra gyvybingas spalvų ir vaizdų sprogimas, skirtas tik drabužiams išbandyti.

"Kitchenwares" kapsulių kolekcija yra pagarba Pietų Italijai, kurią ir "Domenico Dolce", ir "Stefano Gabbana" vadina namais. Žaismingi dizainai verčia Sicilijos kultūrą - pagalvokite apie citrina, dygliuotas kriaušes, vyšnius, Etnos kalnus ir acanthus lapus, įrėmusius trikampiais motyvais, vadinamu " crocchi" . Gėlių temos ir dekoratyviniai frieziai užfiksuoja akį traukiančią estetiką.

Praėjusiais metais "Dolce & Gabbana" ir "Smeg" bendradarbiaujant buvo sukurta 100 riboto leidimo, unikaliai dažytų šaldytuvų. Šiemet daugiausia dėmesio skiriama mažesniems jūsų virtuvės produktams, pavyzdžiui, skrudintuvams, sulčiaspaudėms, kavos virimo aparatams, virduliai, maišytuvai ir maišytuvai.

Spalio mėn. Surinkti žemę ieškoti ir tikėtis, kad išlaidos bus proporcingos pridedamoms "haute" prekių ženklų dvigubam rinkimui. Praėjusių metų šaldytuvai užėmė daugiau nei 34 000 JAV dolerių.

Žiuri nusprendžia, ar šie dalykėliai yra menas ar akys, bet visi galime sutikti, kad jie yra pokalbiai. Tikrasis klausimas yra tai, ar jūsų maistas skonis geriau pagamintas dizainerio aparate.

Įdomios Straipsniai

"Edition Designer" atspausdina juodąjį sąrašą

David Jones atskleidžia, kas vyksta vyrų madoje šią žiemą

12 labiausiai stilingų savaitgalio garsenybių vyrų [17.04.15]

Levono Muradano fotografija [NSFW]