Ši spalva dominavo Paryžiaus mados savaitės geriausiai apsirengusioms vyrams

Anonim

Tai gali pasirodyti akivaizdu kai kuriems, bet juoda ir toliau yra pagrindinis spalvų būdas 2017 m. Tarp Paryžiaus mados elito - vyrų imtinai.

Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad šiomis dienomis juoda spalva yra žymiai progresyvesnė, nes mažiau dėmesio skiriama kietoms medžiagoms, o daugiau - susieti jas su drąsiais piešiniais, geometrinėmis linijomis ir dizainerių modeliais. Tai nereiškia, kad klasikinis juodas išvaizdas buvo visiškai apleistas.

Sebastienas Jondeau sukrėtė iki renginio klasikiniame juodajame kostiume, o Shota Matsuda nuėjo dar vieną juodą spalvotą kailį, kad galėtų eiti su juodu džinsu, marškinėliai ir kaklaraiščiais. Atidžiai už tai atsidūrė Haideras Ackermannas, kuris panaudojo skirtingų tekstūrų toną ir blizgesį, kad jis atrodytų daugiau.

Čia viskas buvo apie spalvų susidūrimą su juodaisiais elementais, naudojamais viskuo nuo šortų iki trikotažo prie odos ir šaligatvių. Be to, tai nebūtų Paryžiaus šukuosena. Nugalėtojas mūsų knygose? Japonijos futbolo žvaigždė, kuri ištraukė visus tinkamus judesius ir tonines permainas, kad padarytų juodą teisingumą.

Peržiūrėkite galeriją ir pažiūrėkite į geriausius apsirengusius Paryžiaus mados savaitės vyrus.

1/16

Sebastienas Jondeau

2/16

Remo Ruffini

3/16

Jumius Wong

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą