Ką jūs niekada neturėtumėte padaryti po treniruočių sesijos

Anonim

Išeikite nešvarus skalbinius automobiliu. Popping pimples. Nepriekaištingai aptrauktas apatinis trikotažas, skirtas pilnam laisvalaikio laisvalaikio efektui. Visi laikomi blogais įpročiais bet kokia kalba, tačiau šiandien mes žiūrime į kitokio pobūdžio blogą įprotį - tuos, kurie dažnai praktikuojami po tvirto svorio ar kardio sesijos vietos sporto salėje.

Iš apšvietimo cigarečių ir praleidžiant tempimą, mes išdėstydami blogiausius dalykus, kuriuos galbūt galėtumėme padaryti jūsų kūnui po treniruočių, naudodamiesi "Paramount Recreation Club" vadovo dietologo ir asmeninio trenerio, Jordan Ponder, ekspertine pagalba.

Manote, kad esate nepaklusta treniruoklių salė? Skaityk.

Praleidžiant tempimą

Jūs atėjote, jūs ištempėte, jūs padarėte savo supersets ir dabar atėjo laikas grįžti namo. Klaidinga Pratimai po treniruotės yra viena iš svarbiausių ir dažnai pamirštamų treniruoklių salėje.

Tavo raumenų tempimo motyvai padės atkūrimo etapui. Tiksliau, tempimas leis jūsų raumenims greitai atsigaivinti, taigi išlaikys raumenų augimą, išlaikydamas aukščiausią būklę.

Per daug širdies

Kai ką tik baigėte svorio treniruotės valandos vertę, bloga idėja tai sekti intensyviu širdies susitraukimu.

"Jei jūs mokote tam tikras raumenų sistemas - greitas raumenis ar lėtas traukimas, o jūs dirbate sprogstamųjų judesių modeliais, jūs nesieksite, kad raumenys atsigautų", - sako Jordanas Ponderis.

"Tu juos išmetai".

Ponder paaiškina, kad nors tai nebūtinai yra blogas dalykas, tai yra, jei jūs mokote raumenų hipertrofiją (skeleto raumens dydžio padidėjimas padidėjus jo komponentinių ląstelių dydžiui). Iš tikrųjų, susisteminant kardio sesiją svorio sesijos pabaigoje, negausite norimų rezultatų.

Ekspertai teigia, kad po svorio sesijos kardio yra gerai, kol maksimalus 20-30 minučių regionas. Jei jums reikės atlikti tą pačią dieną, atskirai svorio ir kardio seansus reikia atlikti maždaug per 5 valandas.

"Dažnai treniruojantis, kol jis yra nuoseklus, mažiau yra daugiau", - priduria Ponder.

Rūkymas po sporto salės

Kai mes jį išmetėme į "smegenų šturmo" susitikimą, susitikome su mumis: "Ką elnias treniruoklį jūs einate ?!" Tai nėra svarbu, bet, jei jūs turite žinoti, du žodžiai. Vakarų Sidnėjus. Bet mes nukrypome.

Rūkymas po sporto salės sesijos, ar tai kardio svoris, yra trumpalaikis būdas mirties datai.

Pasak "Ponder", žmonės, kurie tai daro, treniruočių metu plečia plaučius, ištempia juos, tada į jas įleidžia nuodų.

"Tai gali būti blogiau nei įprastas rūkymas".

Jis nėra neteisingas. Remiantis jau atliktais tyrimais, rūkymas po bet kokios formos pratimai suteikia "didžiulį" stresą širdžiai.

Sveikas organai ir augantys raumenys reikalauja, kad širdis tiektų deguonį, kad jie veiktų. Kai užsiimdami sporto salėje užsiimate cigaretę, iš esmės išmetate kūno deguonies tiekimą ir pakeiskite jį kenksmingu anglies dvideginiu.

Ar jūs supylėtumėte pieną į savo automobilio kuro baką ir tikėtumėte, kad jis puikiai veikia? Tiksliai.

Vėlyvas valgymas po treniruotės

Labai svarbu valgyti po didelės treniruotės papildyti maistines medžiagas, kurias reikia jūsų organizmui. Pasak "Ponder", praleiskite tai, o ne skatinate savo ląsteles sintezuoti ar plečiant augimą.

"Kitaip tariant, tu nesiejai raumenų audinio atgaivinimo".

Ponder rekomenduoja užpildyti savo kūną dideliais GI angliavandeniais, pvz., Bananais, kad padėtų remonto procesui, kol nepasieksite aukštos kokybės maisto. Sporto mėgėjų turėtų stengtis valgyti praėjus 15 - 20 minučių po jų paskutinio nustatymo.

O aukštos kokybės maistas nereiškia šeimos sandorio, kurį teikia KFC. Riebūs maisto produktai iš esmės panaikins tvirtą jūsų darbą, sulėtindami virškinimą, apribodami angliavandenių ir amino rūgščių kiekį, kurie gali pasiekti kraujotaką, prieš paskirstant raumens ląsteles.

Nepakanka miegoti

Tai paprasta. Miegas yra svarbiausias ir jo niekada neturėtų būti pamiršta, - aiškina Ponder.

"Raumenys atsinaujina, kai jie yra poilsio būklėje."

Kitaip tariant, jūsų svorio treniruotės yra veiksmingos tik tuo atveju, jei jūs suteiksite organizmui daug laiko poilsiui ir atstatyti pažeistus raumenis.

Pamirškite atvėsti

Tai žmogiška prigimtis specializuotis viename dalyke ir padaryti tai gerai.

"Vykdyk greitai, pakelkite sunkius svorius. Mes nesvarbu apie tai, ką darome mūsų kūnui, kai taip nutinka, ir tai iš tiesų tai pabrėžia ", - aiškina Ponder.

"Raumenys yra vienodi. Jūs negalite pastatyti jų po streso per pratimus ir po jo. Jei nenorite jų švelniai nuleisti, atvėsti, ištempiant, mobilizuojant, šie griežtesni raumenys tampa stipresni, o silpnesni raumenys tampa silpnesni. "

Apmąstymas rodo puikią šio scenarijaus pavyzdį šiuolaikinėje visuomenėje tarp vyrų.

"Kiek vyresnių nei 50 vaikinų gali paliesti pirštus?"

Atvėsinimas nereikalingas procesas. Palaipsniui sumažinkite širdies ritmą, naudodami tokius dalykus kaip:

  • Putų voleliai
  • 10 minučių pėsčiomis nuvažiuojate į bėgimo takelį
  • Tempimas

Tai padarius, bus užtikrinta, kad jūsų kūnas bus gruntuotas kitai treniruotės seanso metu, tuo pačiu sumažinant atkūrimo laiką.

Alkoholio vartojimas po treniruotės

Tikrai? Tai vienas neprotingas. Po treniruotės organizmas turi būti hidratuotas, o alkoholis turi atvirkštinį hidratacijos poveikį. Kai jūsų kūnas praranda skysčius, jūsų raumenys tampa dehidratuoti. Tu vėl prarandau.

Jordan Ponder yra "Paramount Recreation Club" ir "Transform Health" įkūrėjas Sidnėjuje, Australijoje. "Transform Health" sukurta, kad įkveptų įprastą sveikatą ir pagerintų našumą. Susisiekite su Jordanija, kad organizuotumėte konsultacijas dėl mitybos, fitneso ir gyvenimo būdo.

Įdomios Straipsniai

Tai yra geriausi plaukų produktai vyrams

Kaip nusipirkti batai be kojinių, jei norėtumėte atrodyti kaip karališkasis karalius

"Terrace House by Atelier M + A"

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą