Šie Sidnėjaus bokso treniruokliai bus jums kinkuoti Mayweather's Ass

Anonim

Kiekvienas žmogus, kuris įsivaizduoja save žmogus, turi giliai įsišaknijusių bokso šlovės fantazijas. Testosteronas? Patvirtinimas? Rocky Balboa kompleksas? Kas žino, yra tik kažkas apie senosios mokyklos "Everlast" pirštines, kurios pagreitina širdį.

Tai ne 1970-ųjų Filadelfija. Boksas - tai kitas sportas, ir tai, ko reikia 2018 m. Fiziniam persekiojimui, reikalauja laiko, atsidavimo ir pinigų ne tik tam, kad įveikti, bet ir įveikti pirmąją vietą.

SUSIJĘS: Mokslas atskleidžia vyrų kumščius, skirtus kovai

Taigi, jei ketinate duoti boksui geriausią fotografiją, jūs taip pat galite kuo geriau išnaudoti savo pinigus, pasirinkdami vieną iš Sidnėjaus geriausių bokso sporto salių. Nuo spąstų studijų iki erdvių, aukštųjų technologijų sporto salių - šis sąrašas jums padengtas.

"Gairy St Clair" bokso fitnesas

Nesvarbu, ar jūs nesinaudojote, nes jūsų narystės treniruoklių salėje nustojo galioti '05 m., Ar jūs esate siekiantis pro, "Gairy St Clair" garantuoja, kad patobulins savo pirštinių žaidimą ir padidins jūsų širdies ritmą. Įsikūrę "Sutherland Shire", jie siūlo bokso kardio pamokas, taip pat specialius mokymus kitai legiono kovotojų bangai.

Nepamirškime: nariai turi prieigą prie svorio kambario, todėl "Gary St Clair" yra "vieno langelio" principas visiems jūsų fitneso poreikiams. Sporto salė buvo atidaryta (ir ją valdo) "Sieros menas" St Clair, buvęs IBF pasaulio lengvas svoris ir "IBF" pasaulio lengvas svorio čempionas. Tu negali ginčytis su tuo.

60 Gymea Bay Road, 2232 Kirrawee

Bokso darbai

Kalbant apie bendruosius sportinius sporto centrus, "Boxing Works" jau kurį laiką yra Sidnėjaus judrių miesto vietovių pagrindas. "Boxing Works" taip pat sukūrė tvirtą atstovą mokymui "MMA", "BJJ" ir "Ju Jitsu", siūlantiems tiek pietų užsiėmimus, tiek tinkamus bokso mokymus tiems, kurie nori patekti į amateur / pro kovą. Šie vaikinai taip pat turi vietas "Kings Cross", "Surry Hills" ir "Glebe". Svarstyklių salė taip pat gali būti per.

74 - 84 Foveaux gatvė, Surry Hills

Firmos fitneso centras

"Corporate Fitness Center" yra geriausias būdas, kad "smartfon" laikrodžio žmogui būtų lengviau susipažinti.

Pagal bendrą programą "Corporate Fighter" programa padės jums vykdyti intensyvų 12 savaičių bokso režimą, kurio tikslas - suteikti visiems, kurie pasirašo tinkamą kovą, viename iš jų kas mėnesį rengiamų "Corporate Fighter" renginių.

Visą dalyką valdo profesionalūs treneriai, ir jūs turite galimybę tęsti treniruotes, kai programa bus baigta.

36-38 Wentworth ave, Surry Hills

"Ultimate" fitneso centras

Su vienu kompleksu CBD ir kitoje šiaurinių paplūdimių vietoje galima sakyti, kad "The Ultimate Fitness Center" yra Sidnėjaus boksininkai iš abiejų pusių, kurie yra gerai ir tikrai uždengti. Nepriklausomai nuo jūsų tikslų, "Ultimate" sveikatingumo centro modernios treniruočių galimybės, ekspertų instruktoriai ir neprilygstamas fitneso klasių derinys užtikrins, kad aukščiausios kainos ženklas ateis su epicentiniais rezultatais.

305 Kent Street, Sydney, NSW, 2000 (CBD)

7/505 Pitwater Rd, Brookvale, NSW, 2100 (Šiauriniai paplūdimiai)

Baltos apykaklės

Dar viena "Sidnėjaus" verslininkų skirta sporto treniruotė "White Collar Boxing" naudoja panašų mokymo ir mokymo metodą korporatyviniam treniruoklių centrui.

Visi mokymai atliekami siekiant patekti į vieną iš "White Collar" bokso reguliarių kovos naktų, kuriuos prižiūri įsteigtas bokso treneris ir kapitono asmeninis treneris Simonas Mitchellas.

Švinas iki kovos su naktimis vyksta populiarios "zero-2 hero" schemos forma - tavo paties "Eye Of The Tiger" patirtis per 8 savaites.

14 Carter Road, Brookvale

Bodypunch

Dabar daugiau kaip dešimtmetį Bodypunch yra pirmaujanti bokso treniruoklis Sidnėjaus ne pernelyg vidiniame Vakarų regione. Baigęs "Jeff Fenech" komandos "Fenech" sporto klubą įsteigęs Billy Husseinas, "Bodypunch" nuo pat jo atidarymo treniruoja tris pasaulio čempionus. Pati Husseinas taip pat išmokė Danny Green ir Vic Darchinyan. Gana atnaujinti.

3 lygio 71/75 Wangee kelias, Lakemba

PCYC

Sąžiningai, taip kvailai, kaip skamba, įtraukiant PCYC į šį sąrašą, jo reputacija jauniems boksininkams kurti yra beveik neprilygstama.

Nuo pat savo įkūrimo prieš 80 metų buvo sukurta pagal "PCYC" programą daugybė valstybinių ir nacionalinių čempių, ir jie neturi jokių lėtėjimo požymių. Labai ekonomiškai efektyviausias būdas rimtai patekti į sportą, be to, jūs padėsite su visais jaunimo klubo donorystės daiktais, kurie bent duos jums kriminalinius taškus teisėjo rezultatų kortelėje.

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės