Šie Snappy treniruotes paspartins jūsų svorio kritimas greičiau nei bėgimas

Anonim

Bėgimas yra pigus būdas naudotis, leidžiantis jums mėgautis puikiu lauke, bet būk sąžiningas: tai varginanti (visais žodžio prasme). Jei ieškote kažko tokio įdomumo, tai įkvepia jus stumti save (būk tai bokso ar greito maitinimo Messina ant sofos), patikrinkite šias švelnus treniruotes.

Boksas turėtų būti pirmasis jūsų radaras (ir ne tik dėl "Conor McGregor" ir tokio kostiumo). Remiantis "Forza" papildomos prekės "Forza" atliktu tyrimu, boksas viršija treniruočių, kuriose deginama daugiausia kalorijų, sąrašą. Vieną valandą žiede gali sudeginti 800 kilogardų.

Kas daro boksą toks veiksmingas būdas naudotis? Tai treniruotė, įdarbinanti visą kūną, tai reiškia, kad tuo pačiu metu užsiima kelias raumenų grupes. Tai taip pat apima pakartotines intensyvaus veikimo spragas, kurios iš tikrųjų daro itin intensyvų treniruočių formą.

Antrasis skvošas sukėlė 748 kalorijas, sudegintas per valandą, užmušė kitus racketinius sporto šakos, nes jos renginiai paprastai trunka ilgiau ir tarp taškų yra mažiau tarpų. Žaidėjai praleidžia didžiulę savo laiko dalį, sprinkdami, nustebinančiame, lungingą ir sukimąsi, kuris sukuria raumenų jėgą, padidina ištvermę ir padidina lankstumą.

Plūduriuojantis kaip drugelis, jis kaip ir labai tinkama bičių varpelė

10 geriausių treniruočių, kuriose deginama daugiausia kalorijų, yra šios:

  1. Boksas (800 / hr)
  2. Skvošas (748 / hr)
  3. Irklavimas ant ežero ar upės (740 / val.)
  4. Kelias greitu arba vidutiniu tempu (700 / val.)
  5. Plaukimas - priekinis nuskaitymas arba drugelis (680 / val.)
  6. Regbis (614 / val.)
  7. Futbolas (612 / hr)
  8. Greitas greitis važiuojant keliu (604 / val.)
  9. Sporto treniruotės - svoriai arba kardio (590 / val.)
  10. Veikia ant bėgimo tako (580 / hr)

Taip pat yra keletas, mes turime pasakyti, kūrybinę veiklą, kurią galbūt niekada negalėjote apsvarstyti, įtraukdami į savo fitneso režimą. Pianino žaismas degina 100 kalorijų per valandą ir paukščių stebėjimas (arba, tariamai, nuolatinis kvėpavimas) dega 101 kaloriją per valandą. Tuo tarpu sekso metu bus 200 kalorijų per valandą.

Per lytines valandas jūs sunaudote tiek daug kalorijų kaip ir 8 km. Kas šūdas eina per 8 kilometrus per 30 sekundžių?

- Bob Kostic (@ causticbob) 2018 m. Liepos 10 d


Tiems iš mūsų, kurie visada vėluoja: geros naujienos. Įveikę laiptus galite sušlifuoti beveik 300 kalorijų daugiau negu važiuodami plokščiuoju paviršiumi ( medicina ir mokslas sportuojant ir sportuojant ), o tai reiškia 852 kalorijas per valandą.

Daugiau atšilimo veiklos, kurią reikia apsvarstyti, turi vonią: 35 kalorijos per valandą ir televizoriaus žiūrėjimas stovint: 20 kalorijų per valandą. Deja, daugumai iš mūsų, nors žiūrėdami televizorių ant sofos, prarasite 0 kalorijų per valandą.

Jei norite kuo efektyviau išmesti ir supjaustyti, apsilankykite didžiausių bokso treniruoklių salėse Melbourne ir Sidnėjuje.

Įdomios Straipsniai

Kaip apsirengti kaip "New Yorker"

Vadovas dėvėti juosteles kaip "Sartorial Rockstar"

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Nina Agdal & Hailey Clauson už Beach Bunny maudymosi kostiumėlį