Šie trumpi šukuosenos ir šukuosenos vyrams taps jums per sezoną

Anonim

Sunku googlingu vyrų trumpų šukuosenų ir nieko, bet rimtai reikia atnaujinti stilių?

Po to, kai buvo pagaminti iš 10 metų mohawk, pagaminta PVC klijais, nuėjote ilgą kelią. Ar galbūt esate dalinis šiek tiek laikinų plaukų dažų, galbūt Greenday fazės raudonos ir juodos juostelės? Buvo net madingų kepinių ir šoninių kreivų emo era.

Jei dar neseniai atnaujinote savo šukuoseną 2018 m., Jūs negalite vėluoti - vis dar yra laiko gauti naują šukuoseną. Pastaruoju metu vyrų "dos" pasiekė naujus aukščius (kartais tiesiogine prasme). Gerai prižiūrimi moterys eksperimentuoja su gabalais, stiliumi ir gaminiais, kurie yra labiau nei bet kada anksčiau, o trumposios vyrų trumpų šukuosenų idėjų ir nuotraukų ieškojimas gali būti daug laiko reikalaujantis reikalas.

Jei jūsų šukuosena jaučiasi įtrūkusi, peržiūrėkite mūsų trumpametražių šukuosenų ir plaukų išpjovimų galeriją iš garsenybių (trumpi plaukai karaliai - senoji Brad Pitt, Jon Hamm, Adam Levine) ir pramonės lyderiai, tokie kaip American Crew ir Kevin Murphy. Pasitikėk mus, yra daugiau trumpalaikių šukuosenų vyrų nei atitinka akis. (Pastaba: reguliariai atnaujinsime šį straipsnį, todėl kiekvieną mėnesį galėsite patikrinti naujų stilių.)

Vyrų trumpi šukuosena: patarimai ir gudrybės

Anthony Nader - RAW plaukų salonas Sidnėjus

# 1 tekstūros tekstūra ir daugiau tekstūros yra slaptumas, kad jūsų trumpas tikslumas plaukai būtų ilgesnį atrodo fantastinis ir formos. Paprašykite savo kirpyklos, kad galėtumėte iškirpti daugiau tekstūros į kitą kirpimą, tada galite gauti daugiau sverto ir sukurti dar daugiau įdomių plaukų formų.

# 2 Toms dienoms, kada tu nori eiti, kad neapdorotą išdrožtą išvaizdą, pasiimkite vonią liejimo pasta, ir tai padės atrodyti kampanijai verta.

# 3 Toms dienoms, kai norite eiti sklandžiau, eikite sau Kielio šilko girtuoklio butelį.

"Phoenix Thomson" - "American Crew All Star"

# 1 Išlaikyti savo plaukus trumpai dažnai gali būti mažiau nei įdomu, jei jūs neturite šiek tiek ilgio dirbti su. Mano patarimas šiais sezono metais yra laikyti išvaizdą universalus, pridėjus ilgio viršuje.

# 2 Gebėjimas sugrąžinti trumpą išvaizdą į labiau prižiūrimą ir dapper formą gali būti taip pat lengva, kaip naudojant produktą su dideliu spindesiu ir formuojant šukuoseną, kad būtų sukurta lygaus apdaila. Pabandykite išdžiovinti "American Crew Firm Hold Gel" į plaukus, kad suteiktumėte paramą ir užbaigtumėte nedideliu kiekiu "American Crew Pomade", nušluostytų ant paviršiaus, kad išlaikytumėte plaukus vietoje ir sukurtų didelį spindesio rezultatą.

# 3 Trumpi plaukai reiškia daugiau apsilankymų salone, kad būtų išlaikyta formos plaukai ir visi nepageidaujami kaklo plaukai. Jūsų susitikimų vykdymas keturių savaičių tvarkos užtikrins, kad jūsų išvaizda visada bus šviežia.

1/45

2/45

3/45

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas