Šie vyriški kvapai puikiai tinka Kelno naujokams

Anonim

Kartą pirmasis kvepalų pasirinkimas buvo lengvas: jūs aplankėte parduotuvę, pasiėmėte "Aqua Di Gio" buteliuką ir grįžote. Šiomis dienomis, norint pasirinkti pradedantysis kvapas, reikia šiek tiek daugiau minties.

Tai turėtų būti jūsų kvapas, kvapas, kurį norės ponios, ir kvapas, kuris nepadarys pernelyg didelės įtakos jūsų banko sąskaitai. Tai neturėtų būti kažkoks, apie kurį kvėpėte kiekvienam kitam jūsų socialinio rato vaikinui, tačiau jis taip pat neturėtų būti toks ryškus stiprus, kad jis pralenkia jus.

Tai yra mūsų geriausi odontologijos būdai jauniems vyrams, kurie tiesiog patenka į kvapo žaidimą:

"Christian Dior" "Dior Homme Sport"


"Dior Homme Sport", 2008 m. "Christian Dior" sukurtas ir atnaujintas 2012 m., Yra vyriškas, medis aromatas, sukurtas kaip pagarba lenktynėms. "François Demachy" suprojektuotas tualetinis vanduo surenka Tanzanijos imbierą ir Virginijos kedrą su Sicilijos citrinu ir Toskanos vainiku. Rezultatas yra nepakankamas kvapas su senovine prabanga.

PIRKTI 102 USD

Tik Givenchy džentelmenai


"Gentlemen Only" - naujas "Kelvin", kurį "Givenchy" pristatė 2013 m. Naujausias "Givenchy" kvepalų asortimento papildymas yra šiuolaikiška pagarba namo žymiausiam kvepalui: "Givenchy" ponai iš 1974 m. Žaliosios mandarino, rožinės paprikos, muskato, beržo lapų, kedro medis, patchouli širdis, vetiveris ir smilkalai, skirti rafinuotai ir šiuolaikiškai atnaujinti klasikai.

PIRKTI 76 USD

Dolce & Gabbana The One Gentleman


Pradedantysis negali blogai elgtis su šiuo iš "Dolce & Gabbana". "The One Gentleman" prasideda ryškiausiomis greipfrutų, koriandro ir baziliko pastabomis, tada išnyksta į aštrų kardamono, imbiero ir oranžinės spalvos širdį. Galutinis susitarimas - vyriškas mišinys iš kedro medienos, ambergio ir tabako. Iš viso tai suteikia kvapą, skirtą pasitikėjimui ir rafinuotam žmogui.

PIRKTI 32 USD

Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme


"La Nuit De L'Homme" "Yves Saint Laurent" yra viliojanti rytietiška odelė su kardamono, kedro ir kumarino užrašais. Po skutimosi losjonas naudoja tą patį giliai, jausmingą kvepalą, kuris stimuliuoja ir drėkina, suteikia raminančią, minkština ir kondicionuojamas (ir tik kvapo užuominą) šviežiai išplautą odą. (Kaina: $ 66.00 PIRKTI)

PIRKTI 60 USD

David Beckham Beyond Forever

Jūs galite juoktis su mumis, bet praėjusiais metais Davidas Beckhamas išleido "David Beckham Beyond". Tai klasikinis ir ne įžeidžiantis vyrų kvapas, kuris tikrai nustebins. Neleiskite kainuoti ir jūsų kvailio. Tai yra pigi, kuri yra dar geresnė jauniems vyrams, kuriems reikia visų nuolaidų, kurias jie gali gauti.

PIRKTI 35 USD

Pro Patarimas: renkantis odontologinius preparatus jauniems vyrams, išbandykite visas kvepalų parduotuvėje ir palaukite bent 15 minučių, prieš pasirinkdami tą, kuri jums labiausiai patinka. Jūsų sprendimas turėtų būti grindžiamas tuo, kaip Kelnas kvepia tau, o ne butelyje.

Įdomios Straipsniai

"Louis Vuitton" kanalai "Luxe Streetwear" su aukščiausiuoju bendradarbiavimu

Karakojos apartamentų palėpė iš Ofisto

Sneakerologija: "Nike Air Max 95" anatomija

Ellen DeGeneres atsitiktinai atskleidžia savo 175 000 dolerių vertės "Rolex" paskutinėje interviu "Seinfeld"