Tai yra labiausiai tikėtina priežastis, kodėl šis pasaulinis taurė kelia chaosą

Anonim

Ispanija buvo mėgstamiausia laimėti 2014 m. Pasaulio čempionatą ir nepadarė jos per grupę. Tais pačiais metais Vokietija sušaudė Braziliją 7-1, įvykis, dėl kurio lažybų pasiūla pasiekė 1 iš 4500 tikimybių. Nors nė viena iš šių komandų nebuvo prieštaringa, jie abu iliustruoja amžinąjį pasakojimą: futbolas gali būti kažkas.

Nepamirškite: čia yra mūsų mėgstamiausi 2018 m. Pasaulio čempionatai.

Australija

Šių metų Pasaulio čempionato jauniausias žaidėjas Danielas Arzani yra puolėjęs saugas / nugalėtojas.

"Soccero" niekada nebuvo pakankamai geras, kad būtų nusivylimas. Be kvalifikacijos, viskas, kas atėjo į mūsų kelią - Tim Cahill Stunner, trumpai laikydamasis savo priešais Nyderlandus ir tt, buvo širdies atšilimo premija.

Ne tik tai, bet ir po to, kai buvo pašalintas galvos treneris Postecoglou, kuris optimistiniu būdu bandė įgyvendinti daugiau "tiki-takos" stiliaus stiliaus, Australijos futbolas grįžo į verslą kaip įprasta. Kaip sako ABC apibūdinantis Richard Hinds:

"Išgalvotas" python-in-the-sky "sąvokas kaip vieną dieną" laimėjo Pasaulio čempionatą "(arba tuo atveju, finansuojant vystymosi kelius, kurie galėtų sukurti realią galimybę) ha (ve) buvo stumiami į plokštės šoną "

Tai reiškia, kad Rusijoje "Soccero" galės laisvai žaisti tvirtą nepaklusnumą ir bandyti išsiaiškinti, kokius rezultatus jie gali "išeiti iš savo grupės". Tai visiškai trūksta lūkesčių (ir tai, kad penkis dolerius bet Australija laimėjo 1250 JAV dolerių), dėl kurios Australija gali būti vertinga.

Ir tiems, kurie nepatinka pinigų išsikraustymo: turime 42% tikimybę išstumti iš savo grupės (analitikai mano, kad tai geriausia, ką mes turėjome nuo 2006 m.), Jei norėtumėte pasisakyti už tai. Be to, jei mes atliksime ketvirčius, 10 dolerių statymas suteiks jums 200 dolerių grąžą. Su netgi Mourinho, vienas iš labiausiai apgailėtinų (tačiau dar veiksmingų) vadybininkų pasaulyje, kuris remia mus, kaip jūs negalite turėti vilties?

Islandija

Net jei jie nepasieks progreso, Islandija laimės gerbėjus su savo "Vikingų pomirtiniu" šventėmis.

Islandija, mažiausia tautybė, kuri iki šiol turi teisę į pasaulio čempionatą, yra kita komanda, kuri pasižymi rizikuojančia linkme. Gerai sugebėję perforuoti virš jų svorio, jie žemino Angliją 16 eurų, taip pat laikė Portugaliją 1-1 atkovimu ir puolė Austriją.

Jie taip pat nustebino futbolo gerbėjų pasaulį, papildydami savo Pasaulio taurės kvalifikacinę grupę. Kalbant apie tai perspektyviai, šiame procese jie nugalėjo Kroatiją - komandą, kurioje, be kita ko, gali pasigirti Luca Modric (vienas iš geriausių pasaulio vidurio saugų), nors Islandijos komanda neužpildyta daugelio milijonų dolerių žvaigždžių, pusė aiškiai žaidžia kaip vienetas, turintis pakankamai aistros ir ryžto pavers juos pergalėmis.

Jie taip pat turi vokalo palaikymo bazę, galinčią paskubinti stadioną savo giedais, paversdami Islandiją skaniu sub-sklypu itin sunkioje D grupėje. Net jei jie nepasieks progreso, jie laimės gerbėjus su savo Vikingų pomirtiniais svyravimais ir energinga ekranai.

Egiptas

Salas atlieka savo šalies lūkesčius dėl jo (sužeista) peties.

Visas Egiptas stebėjo siaubą, nes raudonų kortų laukimas (ir "Real Madrid" herojus), Sergio Ramos, netyčia nukentėjo dėl savo karaliaus Mohamed Salah per Kijevo čempionų lygos finalą.

"The Liverpool" nugalėtojas šį sezoną nuvyko į "Anfield", įmušdamas 44 taškų visose "The Reds" varžybose. "Suarez", "Salah", "Salah", kuris turi mažiau nei paslaptingą, švelnų variantą, gali praleisti Egipto atidarymo žaidimą prieš Urugvają (dėl jo pečių sužalojimo), tačiau, jei jis grįš į formą, tikimasi fejerverkų.

Ir Salah nėra vienintelė priežastis, kodėl Egiptas gali būti jūsų tamsūs arkliams pasirinkti Rusiją. Šiais metais jie turi tvirtą pusę, įskaitant "Arsenal" Mohamed Elneny ir "West Brom" Ahmedą Hegazį, aukščiausios kokybės žaidimų lyderius.

Jie vargu ar sužlugdys Urugvają, tačiau jei Egiptas per rungtynių dieną 2 laimės pergalę, tai beveik neabejotinai žengs iki paskutinių 16-osios, kur jie (greičiausiai) susidurs su Ispanija ar Portugalija.

Urugvajus

Pietų Amerikos mirtiniausias duetas?

Jei Suarez pasiliks sau, o Cavani gali prisiminti, kaip nuobauda, ​​Urugvajus yra nepakankamas, kad galėtum stebėti šį Pasaulio čempionatą. Aukštasis pasitikėjimas (po to, kai kvalifikacija suteikiama su atsarginiu žaidimu) Urugvajus turėtų lengvai išsikraustyti iš savo grupės, o tai gali sukelti nusivylimą vėlesniuose etapuose.

Nors jie neturi Messi, jie (be abejonės) griežtesnė gynyba, nei jų argentiniečiai, kūrybingi saugiai ir mirtini pasaulio klasių puolėjai: Cavani ir Suárez. Taip pat verta paminėti, kad Urugvajus yra vienintelė šiame sąraše esanti komanda, kuri kada nors sukūrė pusę, kur jie, be abejonės, norės pasiekti dar kartą.

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės