Tai yra paprasčiausias būdas išvengti senėjimo

Anonim

Jei planuojate netrukus atrasti jaunimo fontaną, tikėtina, kad jūs pradėsite rodyti senėjimo požymius.

Anksčiau ar vėliau mūsų kūnai susilpnina "Tėvo Laiko" ir "Tėvo Bodo" ​​griuvėsius. Bet tik todėl, kad jūs senesni, tai nereiškia, kad tu turi jį parodyti.

Yra keletas paprastų priemonių, kurias dabar galite imtis, kad atsirastų jaunesnė ir tuo pačiu metu sulėtėtų odos senėjimo procesas. Daugelis šių priemonių tinka jūsų įprastam odos priežiūros būdui, o kiti nebus jums kainuojantys.

Taigi, mes graudiškai senėjame kalbame pragare. Naudokite šiuos paprastus patarimus, kad užtikrintumėte ryškią, jaunatvišką išvaizdą gerai į savo patyrusius metus.

Rezultatas "Pause on the beard"

Mes esame geros barzdos gerbėjai čia, bet reikia pasakyti, kad jei po jaunesnio išvaizdos, tikriausiai gera idėja reguliariai įtrinti skustuvą. Tyrėjai iš Didžiosios Britanijos plaukų persodinimo centro "Crown Clinic" mano, kad auganti barbė gali pagražinti vyresnes nei dešimties metų moteris. Tiksliau tariant, tyrimas parodė, kad net šviesios kiškės gali pridėti trejus metus jūsų suvokiamam amžiui, o ūsai gali būti iki penkerių metų.

Taigi klausimas, kurį turėtumėte užduoti sau, yra tas, ar norite atrodyti kaip patikimas džentelmenas ar nemirtingas Keanu Reevesas? Atsakymas: kodėl ne abu. Pakaitinė išvaizda, kad žmonės galėtų atspėti. O jei to vis dar nepakanka, kad galėtumėte patikrinti barzdą, turėtumėte tikriausiai atkreipti dėmesį į veido plaukus, kuriuos moterys nekenčia.

Moisturise, jūs, puikus bastardis

Įrodyta, kad tie, kurie kenčia nuo sausos odos, labiau linkę į raukšles ir senėjimo požymius, o riebi oda turi mažiau raukšles ir yra mažiau linkusi. Dabar mes nesakome, kad jūs išeitumėte ir atsipalaiduosite vazelinoje (nebent esate tokioje medžiagoje); Čia pagrindinis dalykas, kurį norime paimti, yra reguliariai išlaikyti jūsų odą drėgnus.

Geras drėkinamasis kremas su anti-senėjimo savybėmis išlaikys jūsų odą nuolat hidratuotą, kuri sumažina išvaizdą smulkias linijas ir raukšles, taip pat suteikia gyvybingumą nuobodu ir negyvos odos. Kiehl Veido kuro didelio kėlimo drėkiklis padarys sunkų kovos su senėjimu požymius.

Oda bus drėkinama, tuo pačiu metu padidinant odos elastingumą ir tvirtumą, naudojant tokius ingredientus kaip kofeinas, sėmenų ekstraktas ir vitaminas C. Salicilo rūgšties įtraukimas padeda sklandžiai trikdyti odą ir pagilina odą.

Šveisti šiais metais

Negyvų odos ląstelių susidarymas laikui bėgant suteikia odai nuobodų, negyvų išvaizdą. Kaip jums senesni, negyvos odos ląstelės dauginasi ir neišgando natūraliai ar taip greitai, kaip ir anksčiau. Svarbu rankiniu būdu išnaikinti šias negyvas odos ląsteles, kad naujos, jaunesnės ląstelės galėtų pasiekti paviršių ir suteikti ryškesnę ir jaunesnę išvaizdą.

Pirkdami veido šveitimą ar net nusivilkdami veido valikliu, ieškokite sudedamosios dalies hidroksidinės rūgšties - šis ingredientas išlygina smulkias linijas ir prisideda prie negyvos odos išstumimo. Padovanokite "Lab Series" šveičiamąjį veido šveitimo priemonę, kad pašalintumėte negyvas odos ląsteles, taip pat pašalindami poras.

Šis šveitimas apima mentolį, kuris, kai jo dengiamas ant odos, stimuliuoja kraujo tekėjimą, pagerina jo išvaizdą ir pagreitina odos natūralų nutekėjimą.

Fokusuoti aplink akis

Anti-senėjimo tikslais akys nėra sielos langas - jie akivaizdžiai rodo, kad senesni metai tampa senesni. Atsižvelgiant į subtilią odos pobūdį aplink akis, jie visada yra pirmieji, kurie rodo senėjimo požymius.

Varnų kojos, raukšlės, tamsios dėmės ir maišeliai po akimis - tai visi veiksniai, kurie padės jums atrodyti senesni. "Shiseido" vyrų giliųjų raukšlių korektorius padės tiems, kurie yra senesni.

Sudėtyje yra stebuklingo anti-senėjimo ingrediento Retinolio, šis produktas yra skirtas visam veido paviršiui, bet yra ypač efektyvus akių srityje. Tai užtikrina stipresnį jaunesnį rezultatą, tuo pat metu išlygindamas raukšles ir puikius vingiuotų kojų linijas.

Paspauskite "Snooze" mygtuką

Laikydamiesi pavargusių akių, mes negalime pabrėžti, kad svarbu pakankamai miegoti, kad padėtų kovoti su senėjimo požymiais. Anti senėjimo tikslais terminas "grožio miegas" yra pernelyg realus ir idealu jums turėtų būti 7-9 valandų poilsio naktį, kad gautumėte naudos.

Kūne ir dar svarbiau, kad jūsų oda pataisytų save, kol jūs atsilaisvinsite, todėl būtinai įstumkite pagalvę, kad išlaikytumėte jaunatvišką išvaizdą.

Slip, Slop, Slap

Pernelyg didelė saulės spinduliuotės įtaka ankstyvam senėjimui sukelia, todėl raukšles ir amžiaus dėmeles. Saulės spindulių ekranas turėtų būti įprastas jūsų kasdienės dienos dalis, siekiant išvengti saulės nudegimo ir galimo odos vėžio, SPF 30 ar aukštesnis padės išvengti tokių nasties, taip pat išlaikyti odą išdžiūti ir anksti senėti.

Prieš pamainą lauke uždėkite saulės spindulių ekraną ir, jei reikia nuolatinei apsaugai, vėl pritaikykite. Būtinai dėvėkite porą puikiai įrengtų akinių nuo saulės, kai jūs išeinate, nes pernelyg kramtyti raukšles sukurs aplink akių sritį.

Įdomios Straipsniai

12 Moterys Jūsų mergina nepatvirtins, kad laikotės Instagram - 7 dalis

Kaip suknelė jūsų kūno tipui, kai turite milžiniškus raumenis

Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

10 paprastų ir stilingų laikrodžių iki 100 USD