Tai yra visų žinomiausių komedijų filmai iš visų laikų

Anonim

Tamsi, išmintingi ir visiškai netinkami anekdotai daro pasaulį apvalius. Nesvarbu, ar esate biure, ar kabo, intuityvus užuominimas yra būtinas kiekvieno žmogaus išlikimui. Kodėl negalima daryti įtakos iš geriausių komedijos filmų? Iš senosios mokyklos šnipščiojančio ar bukto juodo humoro žiūrėkite mūsų geriausių šūksnių sąrašą, kad galėtumėte pasveikinti ir būtinai atkartoti komediją, kai to labiausiai reikia.

Prekybos vietos

Prekybos vietos yra farsų komentaras 80-ųjų "Dešimtmečio godumo". Kai du milijonieriai (kunigaikštis ir kunigaikštis) pasidaro galąs, kad jie gali sugriauti konminę bučiutę Billy Ray Valentine (Eddie Murphy) į nuostabų bastardą, "Snobby" direktorius Louis Winthrope III (Dan Ackroyd) gauna trumpą lazdos galą. Savo gyvenimą jis sukasi aukštyn kojomis, nes Murphy perima savo darbą, namus ir draugų tinklą. Kai kunigaikščio planas pradeda nykti, du vyrai ir jų kohortai sugalvoja brolius. Tamsi, žiauriai, bet visiškai linksma, "Trading Places" turi pamatyti kiekvieno žmogaus stebimųjų sąraše.

Happy Gilmore

Ludicrous, over-the-top ir juokingai juokingas, Happy Gilmore yra pagrindinis pavyzdys 90-ųjų Adam Sandler flick. Istorija sukasi aplink "Aggro" ledo ritulio žaidėją "Happy" (gana ironiškai), kuris gali pralenkti golfo kamuoliuką toliau už profesionalų. Kai jo mylima močiutė įveikia finansines problemas, "Happy" testuoja savo sėkmę PGA kelionėje. Jo pagrindinis varžovas - "Shooter McGavin", pro, kuris "Happy" žiūri į golfo žaidimą. "Happy" yra garsiai, įžeidžiantis ir, be abejo, golfo žaidėjai pakeis žaidimo būdą.

Dazed & Confused

Jūsų paskutinė vidurinės mokyklos diena tikriausiai nieko panašaus į Randall "Pink" Floyd'ą (Džekas Londonas) 1976 m. Teksase. "Cruisin" aplink 1970 m. "Chevy Chevelle SS 454", be galo rūkydamas žolę ir sukeldamas kaimynystėje ruckus. Jei per 70-ąsias septyniasdešimtmečiu domėjote, koks gyvenimas buvo Amerikoje, štai jūsų nemokamas kelionių laikas. Nuo garso takelio iki spintelės ir retro verbiage - Dazed & Confused yra viskas, kas svarbiausia. Kur Matthew McConaughey sukūrė filmo frazę "Tai, ką aš myliu apie šias vidurines mokyklos mergaites, žmogus. Aš senesni, jie lieka tokio pat amžiaus ".

Inkarmenas: Legenda apie Ron Burgundiją

Inkarmenas nejaučia jo siužeto stiprumo, ne. Ronas Burgundy ir jo žinoma juokinga naujienų komanda yra žinomi dėl savo juokingų antikų ir atsitiktinių komiškų situacijų. Burgundija, seklus ir pretenzingas naujienų inkaras, nustebintas, kai moteris į "naujienų kambarį" įtraukiama į "įvairovę". Iš ten vyksta žingsniai vyrams dominuojančiose žiniasklaidos priemonėse, meilės interesams ir naujienų tinklo konkurencijai. Filmas nesistengia būti protingas ir sąmojingas, o giliau kvailas, nes Will Ferrell veda kelią.

Karštas fuzzas

Tiems, kurie manė, kad Simonas Pegas negali viršyti jo "Shaun of the Dead", dar kartą atspėkite. Kai Londono policininkas Nikolas Angelas (Pegas) persikelia į keistą anglų kaimą, jo kvailas naujas partneris ir jis atskleidžia grėsmingą sąmokslą. Nors skulptūra yra vidutiniška, komedijos patirtis yra filmų įdomus dialogas, greiti anekdotai ir malonūs scenos. Režisierius Edgaras Wrightas atlieka "cop-comedy", kuriame yra kūrybiškumas, "Hot Fuzz" kūrybiškumui, be abejonės, kad būtų galima stebėti nenutrūkstamą adrenalino skubėjimą ir sveiką juoką.

Lėktuvas

Kai lėktuvo įgulos susirgimas, tik vienas žmogus gali nusileisti lėktuvą - buvusio kovotojo pilotas, kuris bijo skristi. Situacija, kuri paprastai vyksta prieš artėjančią bausmę, patenka į pilną satyrą šiame klasikiniame apgaulingame filme. Prieš pradėdami žiūrėti, pamirškite savo 80-ąsias pop kultūrą. Filmai, kurie lieka juokais ir juokais, grįžta į erą ir gali skraidyti virš galvos. lengvai.

Pagirios

Daugybė vaikinų pateko į Vegasą savo bičiulių bernvakario vakarėliui - ryte niekas nieko neužmirš. Stebėkite, kaip šie vaikinai eina per farce pragarą, kad surastų savo dingusį draugą prieš savo vestuves, bandydami sustabdyti apklausos finansavimą. "Bradley Cooper", "Zach Galifianakis" ir "Ed Helms", padedant Mike Tyson & Mr. Chow (Ken Jeong), užtikrindavo tvirtą spąstelėjimą ir atkreipė dėmesį į įspėjimą "Kas vyksta Vegase, lieka Vegase".

amerikietiškas pyragas

Gyvenk savo pirmąsias aukštosios mokyklos dienas kartu su šiais keturiais paaugliais, kurie išdėstė seksualinį užkariavimą, kad prarastų "tai" promenų naktį. Ir prieš tai, kai manote, kad tai dar vienas kitokių aukštosios mokyklos filmas, sustok ten. Amerikos pyragas eina toliau nei stereotipinis paauglių gyvenimas. Kiekvienas personažas turi savo skirtingą istoriją, kuri suteikia jiems gylio lygį, kurio nėra panašiuose filmuose. Vienas įklotai, gėrybės ir kraštutinės situacijos atneša begalinį linksmą originaliam ir visiškai išreikštam siužetui Amerikietiškame Pikke.

Austin Powers: Tarptautinis paslapčių žmogus

Michaelas Myers išleidžia pirmąjį Jameso Bondo parodijinį filmą su stereotipiniu 60-ojo tvistu. Įstrigę su neapdorota seksualine indiendo, siaubingai kvailais anekdotais ir prastas britų odontologijos darbais, "Austin Powers" iki šiol yra viena iš juokingiausių "arch nemesis", perimančio pasaulį "veiksmo-komedijos filmų.

Senoji mokykla

Mitchas (Lukas Vilsonas) gyvenimas baigiasi, kai grįžta iš verslo kelionės, kad surastų savo žmoną tarp grėsmingos tris. Bandydami atgaivinti savo naujai vienintelį partnerį, jo geriausi vaikinai, vadovaujami Beanie (Vince Vaughn), nusprendžia pergyventi savo kolegijos metus, pradėdami broliškumą. Visiškai atspausdinta, rimtai pigūs juokiasi ir laukinės merginos, kovojančios su "KY" želėmis, atgaivina savo neapgalvotą kolegijos nostalgiją šioje didelėje studijų komedijoje.

Kažkas apie Mariją

Mes visi turėjome tą vieną sapnų merginą. Ji buvo nuostabi, charizmatiška ir, galų gale, nepastebėjo, kol ji sužinojo, kad esate turtingas. Ben Stiller vadovavo šiai smalsiai komedijai, nes jam buvo suteikta galimybė atsigaivinti ilgai ieškomą Mariją. "Farrley" broliai komedija padarė tai, kad jis yra bukas kasybomis dėl kiekvienos rasės, demografijos, lyties ir orientacijos. Deja, tai yra linksma, labai juokinga ir neabejotinai jus nusijuos iki pabaigos.

Penktadienis

Penktadienį lengvai galite pasirinkti vieną iš tų charizmatiškų filmų, kuriuos galite žiūrėti kelis kartus per metus. Filmas ne tik lengva juoktis, bet ir lengvesnis pietų LA kultūros vaizdas, kuris kontrastuoja ankstesnius filmus, tokius kaip "Boyz N Hood". Sklypas sukasi aplink dviem draugams: Smokey (Chris Tucker) ir Craig ("Ice Cube"), kurie kvapia savo prekiautojus piktžolėmis ir stengiasi rasti būdą jam grąžinti. Tai filmas, kuris padarė "Chris Tucker" ženklą ir šiandien yra vienas juokingiausių filmų.

Įbroliai

Brennan Huffas (Will Ferrell) ir Dale Dobackas (John C. Reilly) turi viską, kas yra bendra - nuo lunatizmo iki bedarbystės ir be jokios gyvybės pareigos. Du 40 metų vyrai iš esmės yra užaugę vaikai. Kai jų tėvai verčia juos gyventi kartu, jų asmenybės susiduria, kol atsiranda linksmas. Tai tipiškas "Ferrell" filmas, todėl būk pasirengęs absurdiškajai "kvailai" komedijai, kuri kiekvienais metais palieka mus grįžti į Will Ferrell.

Pamiršk Sara Marshallą

Pirmiausia, Kristenas Bellas, kuris vaidina Sara Marshallą, yra labai grazus. Ir kas nors, kas ją praranda, nenorėtų žinoti, kad dabar ji yra "garsus rockstar". Įsivaizduokite, kad yra kraujo buvęs draugas Petras (Jason Segel), kai jis patenka į Hawaii "lovebirds". Per keletą nepatogių sąveikų žiūrėk kaip nešvarų humorą, nepakankamai juokingi ir gerai suplanuoti kastuvai sukuria nepamirštamą atostogą visiems. Leiskite pamiršti, ar Segelis paskutinį kartą pateks į Sara, ar užsikabinęs jį su linksminiu, šaldytuvo Mila Kunis.

"Royal Tenenbaums"

Wes Anderson atneša mums nesveikų Tenebaum šeimos. Kvaila grupė oddball vaikų prodigies, kurie susiburia, kai jų tėvas, Royal, pareiškia, kad jis miršta. Istorija yra nepaprastai emocinga ir padedama enchanted Wes Anderson kinematografijos mes žinome ir myli. Owen Wilson, Bill Murray, Ben Stiller ir kt. Sudaro žavią dalį šiame eklektiškoje tamsoje, tragi-komedijoje.

Blazing Saddles

Paskirtas fandomas vadins Blazing Saddles "juokingiausiu visų laikų filmu", kuris iš dalies yra tiesa, nes tai, be abejo, yra geriausias Melo Brookso darbas. Ši istorija sukasi aplink korumpuotam politikui, kurį vaidino Gene Wilderis, kuris yra pasiryžęs sugadinti savo baltąjį vakarinį miestą. Tai darydamas jis samdo juodą šerifą, nes tuo metu (70-tieji metai) buvo labai šokiruojantis. Mėgaukitės tradiciniais šnipinėjimo scenarijais, gausiais žvilgsniais ir akivaizdžiai seksualine perversija, kuri suteikia Blazing Saddles kaip vieną iš geriausių to meto komedijų.

Crocodile Dundee

"Crocodile Dundee" yra dar vienas požeminis filmas toms dienoms, kai jums reikia gero juoko. Amerikietiška reporterė Linda Kozlowski tyrinėja legendinį Aussie "Crocodile Dundee" ir atkeliavo į Niujorką. Jis yra charizmatiškas, humorus ir vykdo ekscentrišką nuotykių dvasą per Big Apple gatves. Gerai žinomas tropas buvo iš naujo apibrėžtas. Niekada nepajunkite aussie nago kovos.

Dumb & Dumber

Jūs arba mylėsite ar nekenčiu "kvailo-juokingo" komedijos atlikimo, kurį išleido Jimas Carrey ir Jeffas Danielsas šiame kulto klasikoje. Kiekviena pristatyta linija atspindi, kaip tai padaryti

.

gerai, kvailas šių dviejų vaikinų yra. Kai jie keliauja per Jungtines Valstijas grąžinti Pamirštą lagaminą Carrey limuzino keleiviams, jie randa save tarp pagrobimo ir problemų. Dialogas kankina pokštus po pokšto ir tikrai pritraukia keletą taškų už savo IQ įrašų peržiūrą.

Pakeltas

Ben Stone (Seth Rogan) pasibaigia gyvenimo kiekvieno žmogaus košmaras - kai vienos nakties stendas veda prie kūdikio. Ir kur "Knocked Up" atsiskleidžia nuo tipiško "teenybopper" dram-com, tai gerai parašytas scenarijus ir, taip, širdingas scenos. Komedija grįžta į tai, kaip suaugusieji veikia, kai atsiranda netikėtas nėštumas. Moteriška šaka Alison Scott (Katherine Heigl) yra tokia pat gyvybinga, kaip ir jo kolega, gaminanti protingą spąstelį su šypsosiomis snikseriais ir įdomiais skydais.

Vestuvių Crashers

Asmeniškai "Wedding Crashers" yra vienas iš mano mėgstamiausių komedijos filmų iš 2000-ųjų ir iš naujo apibrėžė, kaip vyrai mato "rom-com". Vince Vaughn ir Owen Wilson atlieka du skyrybų tarpininkus, kurie praleidžia savo savaitgalius, rinkdami merginas atsitiktine vestuvėmis. Jų santykiai demonstruoja idealią geriausius draugus, kurie intuityviai kyla vienas kitam ir šaliai. Pateikiamas našumas, supaprastintas netinkamais anekdotais, nuoširdus kasinėjimai ir įsimintini laikai

.

kol kažkas pateks neteisingai mergaitei.

Kingsman: slapta tarnyba

Fondai obligacijų ir senosios mokyklos veiksmo filmus su pasiimti į Kingsman, jei dar to nematėte. Be rimtai pritaikytų kostiumų ir aukštųjų technologijų šnipinėjimo, filmas subtiliai sportuoja tamsiai anglišką humorą tarp jo klijų sklypo. Poilsis viduryje šnipinėjimo filmo parodijos skalėje su rimtesniu tonas, nei pasakyk, "Austin Powers".

Shaun of the Dead


Kai savarankiškai nusodęs pralaimėtojas Shaun (Simonas Pegas) pagaliau suvokia, kad pasaulį perėmė negyvas, jis pasiruošęs išgelbėti savo mamą, savo ex ir gerti, kol zombių apokalipsė eina. Filmas sukūrė "zoo-rom-com" žanrą, nors jo palikuonių, tokių kaip "Warm Bodies" ir "Living Deb" naktis, populiarumas. Tai nukentėjo nuo visų nuostabaus siaubo-komedijos ženklų: "lengvas goras", "neveikiančios" dialogas ir rastas tikrų siaubo filmų metu. Ir ne, tai nėra tiesioginė mirusiųjų aušros parodija.

Baisi bosai

Neapdorotas, seksualinis ir rasinis humoras palaiko juokas ateinantį baisių bosų metu. Sklypas seka tris draugus, kurie galiausiai nori nužudyti jų, kaip rodo titulai, viršininkų. Tai nenuspėjama ir nepaliaujama tamsia puse, kurią menkai pavaizduoja. Pagarbiai Jenniferiui Anistonui už netipišką vaidmenį kaip manipuliuojantis žmogus-odontologas, kurio man asmeniškai neprieštaravo. Ir Charlie'o diena, skirta laikyti jo tikrai erzinantį, bet nerūpestingą personažą. Sklypas pasislenka, sukasi ir paliks jus įdomu, ar darbuotojai iš tikrųjų yra jūsų ar ne.

Bloga santa

Kino teatrui reikėjo tamsios Kalėdų klasikos, kuri buvo būtent tai, ką šis filmas pralenkiamas. Alkoholis, netvarkingas ir gana atbaidantis Santas, kuris kasmet nusiaubia universalines parduotuves prekybos centre. Remiantis Bernie Mac sidekick ir neramus paauglys, personažai be vargo sinchronizuoti su netinkama kalba, blogas požiūris ir žalios, žalios anekdotai. Nereikia nė sakyti, bet jūs atvirai niekinsite ar atvirai mylėsite Bad Santa.

Big Lebowski

Jei jau esate Jo Dudeness pasekėjų, jums nereikia paaiškinti Didžiojo Lebowskio didybės. Kultų klasika, kurią įvaldė Coen broliai, kur "The Dude" Lebowski tiesiog nori, kad jo šlapimo dangus kilimas būtų apmokamas ir nesibaigs tol, kol jo finansinis atlygis nebus. Nėra jokio perforatoriaus, antstato ar šnipinėjimo anekdotų. Tiesiog savotiška, gerai apgalvota pasakojimas apie atmestą moralę, pagrobimą, pornografiją ir viską, kas buvo nuleista, ženklai, turėtų būti.

"Pineapple Express"

Neleiskite kritinių pretenzijų ir paauglių šūksnio už šio puodo priekinės kino juostos iš visų jo šlovės. Siužetas seka dviem juokingais stoneriais, nes jie bando užpulsti serialus "hitmen" po to, kai liudija jų prekybininkų boso nužudymą. Bet tam tikrų demografinių rodiklių nepastebėta, kad kiekvieno simbolio kiekis yra širdis. Žinoma, ji yra pasididžiavusi kvailiu humoru (nieko nebus "Ferrler" gerbėjai), narkotikų nuorodas ir absurdiškus veiksmus, tačiau magija slypi šių žavių atlikėjų gylyje, kurie jus stebina ir juokiasi iki galo.

Nuimkite

Anglijos nusikaltėlių pasaulis niekada nematė tokių paprastų ponai, kaip anksčiau, eklektiškoje lygoje. Kai 84 karatų deimantų trūksta, įvykių seka, kuriuose važiuojamos dviračiai, kartu kaupia neįprastus draugus, siekiančius įsigyti prekes. Bėgantis dialogas, tamsus humoras ir įtikinantis airių čigonai Bradas Pitas susibūrė, kad sugebėtų pavaizduoti protingą, malonų gangsterio-komedijos filmą su įspūdingu kinematografija.

Nacionalinis "Lampoon" gyvūnų namai

Kolegijos komedija, kuri įkvėpė vėliau paauglių sekso komedijas, kurias šiandien visi žinome ir juokiasi. Jei niekada nematėte nacionalinių "Lampoons Animal House" (ar bet kurios nacionalinės "Lampoon serijos"), galite pamatyti savo galimybę pradėti. Sklypas yra paprastas, nesąžiningų vaikų krūva, sukelianti nelaimę miestelio mieste "62. Tačiau istoriškai tai yra tiksli kasyba, klasikinės partijos scenos ir įdomūs scenarijai, kuriuose paruošta komedicinio kino gairė, ir verta žiūrėti tiems, kurie ją vertina.

Darbo erdvė

Jei kada nors nekentėjote savo įmonės darbo vietos, žiūrėkite "Office Space". Visa kompozicija, susijusi su amerikietiško gyvenimo kasdienine mirtimi, palaikanti mus dėkingi už mūsų dabartines darbo vietas

.

nebent, žinoma, esate kubilu. Filmas seka Peterį Gibboną, nes jis ir du draugai maištauja prieš nekompetentingą bosą. Tai garso takelis buvo greito populiarumo "Damn, ji jaučiasi gera būti gangsta" populiarumu, ir yra žinoma dėl ženklios įmonės kopijavimo mašinos naikinimo vietos scenos.

Šlapias karštas amerikiečių vasara

Tie, kurie pasirenka eskizų komediją, pavyzdžiui, Monty Python ir The State, turi būti gydyti. Filmas atspindi tiesioginę 1980-ųjų vasaros stovyklų filmų parodiją ir perkelia žetoną į tai, kaip jis ateina iš amžiaus anekdotų. Stebėkite, kaip šie seksualiniai, narkotikus mylinantys patarėjai ignoruoja jų numatomą charakterio vystymąsi ir tampa priežastimi, dėl kurios jūsų tėvai niekada nesiųsti jus į dienos stovyklą.

Įdomios Straipsniai

"Edition Designer" atspausdina juodąjį sąrašą

David Jones atskleidžia, kas vyksta vyrų madoje šią žiemą

12 labiausiai stilingų savaitgalio garsenybių vyrų [17.04.15]

Levono Muradano fotografija [NSFW]