Šios programos padės padidinti jūsų psichinę sveikatą

Anonim

Ši istorija iš pradžių buvo paskelbta "Collective Hub"

Esant sparčiai besikeičiančiam 24/7 pasauliui, kuriame mes gyvename, gali būti sudėtinga surasti net penkių minučių, kad kvėpuoti ir sutelkti dėmesį į save.

Persijungia nuotaika ir protas.

Visada yra el. Laiškas arba tekstas arba įspėjimas apie socialinę žiniasklaidą, kad atkreiptų mūsų dėmesį. Laimei, jei jūs galite sužinoti laiko, per kurį svajotumėte, vis daugiau programų, skirtų padėti jums pagerinti nuotaiką, mažinti stresą ir pagerinti psichinę sveikatą.

Nors šios programos neturėtų keisti profesionalios pagalbos tiems, kuriems tai reikalinga, jos gali būti naudojamos kartu su profesionalių palaikymo tarnybomis arba patogia pagalba, kad galėtumėte išsaugoti savo įrankių rinkinį.

MoodKit

"MoodKit" yra išsami programa, apimanti keturis integruotus įrankius, leidžiančius vartotojams prisiimti atsakomybę už jų nuotaikas ir taip sukurti sveiką protinę nuomonę. Pirmasis įrankis remiasi Kognityvinio elgesio terapijos (CBT) metodais, kad vartotojams būtų suteikta daugiau nei 200 pritaikomų veiksmų, kurie padėtų pagerinti nuotaiką.

Kitas įrankis yra minties tikrintojas, kuris moko patarimų, kaip valdyti savo nuotaiką. Nutukimo stebėjimo priemonė parodys modelius ir pažangą, o žurnalas leidžia jums atlikti užrašus. Viskas, jei jums pasirodys poreikis padidinti, "MoodKit" yra viena iš kruopštaus įrankio.

Žibintas

Jei ieškote labai specifinės, vadovaujamos pagalbos, "Žibintai" gali būti jums tinkama programa. Kai prisiregistruosite su "Lantern", pasiimkite viktoriną, kad nustatytumėte, ko norite dirbti savo gyvenime.

Tada jums bus prilygintas profesionalus treneris ir priskiriama daug pratybų. Veikla suprojektuota taip, kad ją būtų galima atlikti kasdien, ir jos yra automatiškai valdomos. Nors dirbate per savo pratimus, jūs taip pat galite atsipalaiduoti, žinodamas, kad jūsų asmeninis treneris yra tik keli tekstai.

Gilus miegas

Ne paslaptis, kad kokybės miego trūkumas gali turėti didžiulį poveikį jūsų nuotaikai ir psichinei gerovei. Programa "Giliai miego" siekia užkirsti kelią miego sutrikimams buduose, nes vartotojams siūloma vadovaujama meditacija. Programos funkcijų nustatymai, kuriuos galite pritaikyti, kad rastumėte tinkamą meditaciją savo asmeniniam miegui.

Pavyzdžiui, galbūt norėsite, kad meditacija būtų žaisti vieną kartą, arba galbūt norėsite, kad ji kartotų visą naktį. Taip pat yra galimybė, leidžianti programai pranešti jums, kad visą dieną turėtumėte atkreipti dėmesį.

Pasigailėk

Džiaugiuosi, kad teorija rodo, kad net jei per dieną pateksite į savo laimę tik keletą minučių per dieną, galėsite pamatyti reikšmingų rezultatų. "Happify" teikia savo vartotojams veiksmus ir žaidimus, kurie remiasi teigiama psichologija, protingumu ir CBT metodais.

Pasak "Happify", 86 proc. Dažniausių vartotojų pastebi, kad jų laimė padidėjo per du mėnesius nuo programos pradžios. Programą galite naudoti bet kuriuo metu ir bet kur, nes ji yra prieinama tiek kompiuteriuose, tiek mobiliuosiuose įrenginiuose.

Paprastas įprotis

Paprasta "Habit" yra puiki meditacija ir protingumo programa tiems, kurie eina į priekį. Nepriklausomai nuo to, kiek laiko turite, nesvarbu, kur esate, yra tikrai meditacija jums. Pvz., Jei važiuojatės autobusu, yra speciali meditacija, kuri padeda jums nepamiršti, nepaisant triukšmo ir chaoso aplink jus.

Jei po ilgos dienos atvykote namo, tai yra tokio scenarijaus meditacija. Ir apledėjimas ant jo viskas? Programa buvo sukurta Harvardo psichologų ir meditacijos ekspertų komandos, todėl žinote, kad esate gerose rankose.

Flowy

Jei kenčiate nuo panikos priepuolių, "Flowy" yra puiki programa, kai reikia ką nors čia, dabar. Programa buvo sukurta Simon Fox, pati patyrusi panikos priepuolius. Simonas žino, kad, kai esate atakos atakoje, jūs neturite laiko detalėms, todėl "Flowy" yra labai paprasta.

Jūs iš esmės žaidžiate žaidimą - jūsų tikslas yra padėti jūros dievui Aegirui, remontuoti jo valtį - bet jūs naudosite kvėpavimo būdus. Pasak Flowy, praėjus vos 90 sekundžių, jūs pajusite daugiau atsipalaidavęs.

Pradėti

Jei kenčia nuo depresijos, gali būti naudinga atsisiųsti pradžią. Ši naudinga programa buvo sukurta "Jodo" steigėjų, tinklalapio, leidžiančio jo naudotojui dalintis patirtimi naudojant įvairius vaistus. Tačiau pradžia yra orientuota tik į depresiją turinčius asmenis.

Tai leidžia vartotojams sekti jų depresijos simptomus ir valdyti visus susijusius vaistus. Kadangi antidepresantai gali veikti šiek tiek laiko, programa padeda stebėti bet kokį šalutinį poveikį ir jausmą, o tai padeda sukurti visą vaizdą. Geriausia, jei pasidalinsite savo rezultatais su gydytojais, kurie jus gydo.

Žodžiai: Bryna Howes
Sekite "Collective Hub" "Facebook" ir "Instagram"

Įdomios Straipsniai

Tai yra geriausi plaukų produktai vyrams

Kaip nusipirkti batai be kojinių, jei norėtumėte atrodyti kaip karališkasis karalius

"Terrace House by Atelier M + A"

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą