Paimkite paslėptą peeką prie "Lebron James" "Epic New Mansion"

Anonim

Praėjusią savaitę krepšinio "King ~" LeBron James pasirašė ketverių metų sutartį su Los Andželo "Lakers" už 153 mln. Dolerių, pranešdama apie išvykimą iš "Cleveland Cavaliers" ir jo gimtajame mieste Ohio.

"Jamesas" išleido kasdienį 23 milijonų JAV dolerių į Los Andželo "Brentwood" kaimynystėje esančią "Epas" dvarą, pridėdamas dar vieną namą savo nekilnojamojo turto portfeliui, į kurį įeina dar viena LA dvaras ir jo Akrono (Ohio) namai.

Dabar jūs galite patenkinti bet kurį giliai sėdintį dvarą / "Lebron" smalsumą, kurį galėtumėte gerti iš šio aštuonių miegamųjų, 11-vonia vyrų dvaro estetikos, "Marmurinių stalviršių ir sienų, natūralių prancūziškų ąžuolo grindų, pagamintų iš Ispanijos, ir neutrali spalva paletė visų baltų "( Mano Domaine ).

Dabar LA turi Dievą ir karalių!
Zlatanas sveikina @KingJames pic.twitter.com/4gYooOpURD

- Zlatanas Ibrahimovičius (@Ibra_official) 2018 m. Liepos 2 d

"Pastatytas 2017 m., Pastatytas pastatas su važiuotu keliu, individualizuotos viryklės virtuvė, salonų lygio gultai, privatus vidinis kiemelis pagrindiniame miegamajame, terasa ant stogo, teatro kambarys, vyno rūsys, cigaro poilsio vieta, onyx baras, uždaras / lauko treniruoklių salė, SPA (su garų pirtimi, sauna, dušu ir masažo kambariu), didelės apimties baseinas ir SPA, lauko virtuvė, svečių kvartalai ir garažas. ( Mano Domaine ). "

1/13

2/13

3/13

Įdomios Straipsniai

Aussie Doctor atskleidžia tai, ko jūs tikriausiai nežinojo apie savo vyriškumą

Charlotte McKinney yra GQ mergaičių vasara

Joe Jonas, "Conor McGregor" ir "Ludacris" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

35 stilingas atrodo, kad Ryan Gosling'io 35-asis gimtadienis