Sylvester Stallone tiesiog apdovanotas 983 000 dolerių Richard Mille Watch

Anonim

Panašu, kad jūsų Krisas Kringle turi didelių batų, kuriuos reikia užpildyti. patinka milijonų dolerių batai. Sylvester Stallone gavo vienos iš naujausių Richard Mille kūrinių, kurių vertė 983 000 JAV dolerių.

Įrašyta RM 25-01 Tourbillon Adventure, nesąžiningai brangioji laikrodis yra riboto leidimo versija su tik 20 pavyzdžių visame pasaulyje. Šveicarijos prabangių laikrodžių gamintojas sukūrė RM 25-01 kaip duoklę Stallonei tęsiančiai karjerai kaip Holivudo keršto vaikinui.

Čia kartu su meistru Richard'u MILLE'u. Tai pirmas kartas, kai pasaulyje šis laikrodis buvo matomas puikiu laikrodininku Richardu Mille'u, tai yra BEAST! Oficialus vardas yra RM 25-01. Man neįtikėtinai pagerbtas šis nuostabus dovana

.

. Tai didžiausias "Explorer" laikrodis, kuris perėmė ketverius metus ir visame pasaulyje bus tik 20! Nuostabi technologija. @ Richardmilleamericas

Pranešimas, kurį dalijasiSly Stallone (@officialslystallone), rugpjūčio 7, 2018 m. 13:13 PDT

Dėl akivaizdžių priežasčių, laikrodis visiškai neprilygstamas dėl savo bruško dizaino, kuris sėkmingai sujungia "Stallone" ekranus su Rambo camo palietimu ir jo asmeniniais užsiėmimais už Holivudo ribų.

Techninėje priekyje laikrodžiai turi lengvą turbiljono judesį su titano komponentais, kad būtų galima tiksliai valdyti laiką, neprarandant dėvėjimo. Taip pat yra pakeičiamas "Carbon TPT bezel", kuris "Stallone" leidžia pakeisti laikrodžio išvaizdą, atsižvelgiant į jo vietą.

Vienas beel variantas - tai dvikryptis dienos dangtis su 24 valandų skalė, o antrasis - kardinolas. Pastarasis turi 5 laipsnio titano dangtį su veidrodiniu vidiniu paviršiumi, kad būtų lengviau suplanuoti kompaso įskaitomumą.

Žvėris uždarytas !! @ Richardmilleamericas

Paskelbta "Just Stallone" (@officialslystallone) "Google" rugpjūčio 7 d., 13:32, PDT

Bet koks tikrasis šaulys? Laikrodžiai turi penkis vandens valymo kapsules, paslėptus anglies TPT skyriuje kritiniais atvejais. Kiekviena kapsulė sukuria litrą saugaus geriamojo vandens per 30 minučių iki 2 valandų, priklausomai nuo skysčių teršalų.

Kartu su gaminiu pateikiama natūrali kaučiuko juosta privalomoje kamufliaže.

Nebuvo blogo "Explorer" laikrodžio, kurį sukūrė ketveri metai. Dabar pastebėjome, kad milijonas dolerių pertraukėlių, kuriuos mes neteisingai sukūrėme.

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Will Arnett, Rami Malek ir Justin Bieber

Kaip apsipirkti "Business Casual" ir turėti savo "Smart Office" stilių

Chadwick Boseman pavogs tavo žmoną savo raudonu kilimu drabuziu

Jaredas Letas, Lewisas Hamiltonas ir Jasonas Derulas yra šios savaitės geriausiai apsirengęs vyrai