Sidnėjaus kostiumų parduotuvės, kurios užtikrins, kad jūs žiūrite akivaizdžiai bet kokiu biudžetu

Anonim

Kiekvienas žmogus nusipelno gražaus kostiumo savo spintoje ir, kad jums reikia tinkamų pavadinimų žaidime. Sidnėjus, tu esi. Mes ištraukėme dalį šio miesto geriausių siuvėjų ir kostiumų parduotuvių, kad atitiktų bet kokį biudžetą ir progą.

Nesvarbu, ar tai yra darbas, ar vestuvės, ar tiesiog norite, kad kiekvieną dieną paniekos stilingos, tai yra geriausi Sidnėjaus kostiumų parduotuvės, kurias reikia įveikti.

MJ Bale

30, 455 George Street, Sidnėjaus biologinės įvairovės konvencija

MJ Bale yra viena iš patraukliausių Australijos kostiumų gamintojų, aiškiai sutelkusi dėmesį į konstrukciją, universalumą ir jausmą. Etiketė pasižymi daugybe parduotuvių visame mieste, todėl neturėtų būti sunku rasti. Dar svarbiau yra tai, kad MJ Bale siūlo keletą puikiausių kostiumų, prieinamų rinkoje, naudojant Australijos merino vilna, kuri siunčiama į Italiją malti ir Japonijoje galutinai statyti.

Kombinezono tipai: išjungta pririšti / pagaminta iki matavimo

Suitsupply Sidnėjus

5 Martin Place, parduotuvė T3, Sidnėjus

Sidnėjaus "Martin Place" neseniai pasveikino naująjį tarptautinį žaidėją vietos mėgėjams. "Suitsupply" jau seniai yra Amsterdamo atsakymas, nes jis siūlo aukštos kokybės kostiumus patraukliausiomis kainomis.

Tai padeda, kad įmonė būtų vertikaliai integruota taip, kad klientams būtų garantuotas geras vertės ir kokybės balansas. Prieš pradėdami statyti Kinijoje, prekės ženklas naudoja Italijos gamyklose, tokiose kaip "Vitale Barberis Canonico" ir "Reda", pagamintas audinys.

Dirvožemio tipai: išjungta

Farage

1 lygis, parduotuvė 79, "Strand Arcade", "Pitt Street" prekybos centras

"Farage", įsteigta 1998 m., Buvo viena iš pirmųjų parduotuvių, kurios tikrai išstumia Australijos stiliaus ir meistriškumo ribas. Jų pasišventimas gaminti kokybišką vyriški drabužiai nuo tada nesumažėjo. "Farage" specializuojasi klasikiniu pritaikytu kostiumu ir apmušalais, todėl kiekvienas, norintis sekti labiau tradicinį stilių ir subtilų šiuolaikinį tvistą, turi būti pasirengęs.

Kombinezono tipai: išjungta pririšti / pagaminta iki matavimo

Brooks Brothers

Parduotuvė 2, 44 Martin Place Sidnėjus

"Brooks Brothers" yra vienas iš pagrindinių "Preppy" kostiumo stiliaus architektų. Jie taip pat yra vienas iš nedaugelio prekių ženklų, kurie vis dar siūlo autentišką "Oxford" mygtuką, kuris nėra sukurtas "sweatshop". Jų kolekcija apima viską, nuo klasikinio kostiumo iki kasdienio drabužio, atspindinčio šiuolaikinę Ameriką. Pagaminta Amerikoje gyvena "Brooks Brothers".

Dirvožemio tipai: išjungta

Kalibras

4024/188 Pitt St, Sidnėjus, Westfield Sidnėjus

Nors vyriški drabužiai yra jų pagrindinis žaidimas, Australijos etiketė "Calibre" vis dar puikiai tinka, kad būtų galima gauti keletą nuostabių rezultatų. Šiuolaikiniai gabalai, šviežios detalės, sezoninis išvaizda ir labai prieinamas kainų taškas leido "Caliber" klestėti vidaus rinkoje. Jų parduotuvės taip pat yra visoje Sidnėjuje, taigi, viena iš jų neturėtų būti problema.

Dirvožemio tipai: išjungta

Henris Baksas

23-25 ​​O'Connell Street, Sydney CBD

Henris Baksas sukūrė kostiumus iš Sidnėjaus išskirtiniams ponams nuo 1999 m. Jų KBT parduotuvė yra vienos stotelės kokybiškų kostiumų, kelnių, marškinių, trikotažo, striukių ir dar daugiau. Nors mes pritariame kostiumo savininkui, Henry Bucks taip pat turi kostiumų nuomos paslaugas kartu su daugybe kitų prekių ženklų, tokių kaip Bogliolo, Canali, Richard James, Kent & Curwen, Isaia ir Eton.

Dirvožemio tipai: išjungta

Reiss

4057/8/500 Oxford St Westfield Bondi Junction

1971 m. Davidas Reissas pirmą kartą pradėjo kurti dizainerių vyriškus drabužius, ir šiandien jis sukūrė pavadinimo pagrindą. Jų kūriniai siūlo naujoves, kokybę, detales ir vertę, o prekės ženklas yra žinomas dėl savo šiuolaikinio vyro klasikinių, atsitiktinių ir formalių dizainų. Jei tai yra bet koks jų darbo ženklas, jų daiktus dažnai galima rasti įžymybėse ir mados įtakoje.

Dirvožemio tipai: išjungta

Topmanas

Queen Victoria Building, CBD

Šiuolaikinis britų siuvimas atitinka "Topman" galutinį prieinamumą. Nors jų kostiumai gali neatitikti tam tikrų kitų siūlomų parduotuvių asortimento, tai yra verta ir išvaizda, kuri laimi čia. "Topman" siūlo įmontuotą pakeitimų paslaugą, kuri užtikrina, kad jūsų "off-the-rack" kostiumai atitiktų kuo patogesnius. Taip pat yra begalinis būdų pritaikyti ir sluoksnuoti savo kostiumą, nes visi kiti "Topman" gaminiai yra viename stoge.

Dirvožemio tipai: išjungta

Zara

Pitt St & Market Street, Westfield CBD

Panašiai kaip "Topman", "Zara" siūlo panašų stilingą įperkamą vyrams tinkantį apsirūpinimą Sidnėjuje. Čia yra neatsitiktinis reikalas, bet šiek tiek daugiau išaugęs su brandesniais tonais ir išsamiau išsamiai aprašant be didelių bilietų kainų. Jie taip pat turi įvairių parduotuvių visoje Sidnėjuje, kad apsipirktų vėjas.

Dirvožemio tipai: išjungta

P. A Taylor

Taylor pagal pavadinimą, pritaikytas pagal pobūdį. Ir su tuo Sidnėjuje yra prieinamas vienas iš naujausių talentų "išmėgintas" scenoje. Ponas A Taylor seka tradicinius nepapolietiško kostiumo būdus, sukurtus Australijoje ir išdidžiai puoštus Italijoje. "A Taylor" audiniai yra pagaminti iš JK ir Europos fabrikų ir apima pavadinimus Holland & Sherry, Dormeuil, Reda ir Ermenegildo Zegna. Tada kiekvienas audinys pjaustomas rankomis, rankomis siuvamas ir montuojamas rankomis. Ponas A Taylor yra mobili tarnyba, įsikūrusi Bondi, tačiau jis taip pat teikia paslaugas didžiuosiuose Australijos miestuose.

Dirvožemio tipai: pagaminti matuoti

GA Zink & Sons

56 Oxford St, Darlinghurst

Viena iš seniausių siuvėjų Sidnėjuje, GA Zink & Sons - tai parduotuvė, gaminanti aukščiausios klasės kostiumus, skirtą labiausiai mėgstantiems kostiumo vikrams. Jie įsikūrę Darlinghurst mieste ir specializuojasi kuriant tobulą kostiumą vyrui, kuris ieško daugiau orumo ar išjungto kostiumo. Tai nėra pigus, bet verta aplankyti, kad pamatytumėte, kokius pinigus galite pirkti.

Dirvožemio tipai: pagaminti matuoti

Oscar Hunt

2/73 York St, Sidnėjaus biologinės įvairovės konvencija

"Oscar Hunt", įsikūrusi Sidnėjaus KDR, apsvaiginimo salone, yra puiki vieta patogiai ir patogiai išspręsti jūsų verslo poreikius.

Draugiški montuotojai čia dirba su klientais, norėdami suprasti jų unikalius reikalavimus, prieš juos nukreipdami įvairiomis stilių, dizaino parinkčių ir apdailos detalėmis. Visa tai vyksta patogiausioje "Oscar Hunt" pirmojo kambario kambaryje per keletą gėrimų iš bare.

Dirvožemio tipai: pagaminti matuoti

Broliai kranai

410/350 George St, Sidnėjaus biologinės įvairovės konvencija

Apsilankymas Naujojoje Zelandijoje namuose "Cranes Brothers" nėra visiškai apsilankymas Sidnėjuje. "Crane Brothers", įkurto buvusio "Zambesi" vyrų drabužių dizainerio "Murray Crane", "Crane Brothers" siūlo puikų rankų darbo megztinių drabužių rinkinį, kuriame daug dėmesio skiriama tinkamiems drabužiams, gataviems drabužiams ir pagamintiems pagal dydį. Papildomai prie kostiumų galite rasti aukštos kokybės naujoviškus marškinius kartu su nepriekaištingu aptarnavimu. Jų rasite Jurgio gatvėje, tačiau tik paskyrimo metu.

Dirvožemio tipai: pagaminti matuoti

"Bespoke" kampelis

Parduotuvė 1, 55 Regent Street, Paddington

Kaip rodo jų vardas, The Bespoke Corner leidžia žmonėms visiškai pritaikyti kostiumus iš nulio. Vadovaujantis Miles Wharton ir jo verslo partneris, stilingas duetas didžiuojasi tuo, kad siūlo išsamiausią siuvimo paslaugą Australijoje, kad galutinis rezultatas būtų daugiau pareiškimų, nei tik kasdieninis kostiumas. Kiekvienas užsakymo paskyrimas yra nemokamas, o jūsų paskirtas siuvėjas užima pakankamai laiko susėsti, kalbėtis ir suprasti jūsų poreikius, prieš pateikdamas kostiumą su savo vardu.

Dirvožemio tipai: pagaminti matuoti

Belance

Parduotuvė 1/3 Sussex Street, Barangaroo

"Belance" siūlo klientams laisvą valdomą dizainą, kai kalbama apie šiuolaikišką "made-to-measure" kostiumą. Žinoma, tai nereiškia, kad čia nepasieksite pagalbos. Jų nauja parduotuvė "Barangaroo" gali patarti vyrams dėl stiliaus ir tinkamų pasirinkimų per visą procesą, tuo pačiu nukreipdami juos per savo estetines nuostatas. Trijų pakopų procesas taip pat yra paprastas, kai konsultuojasi, nustato ir projektuoja, taip pat montuoja prieš galutinį produktą žemyn jūsų rankose.

Dirvožemio tipai: pagaminti matuoti

P. Johnson Tailors

7 Walker Lane, Sidnėjaus biologinės įvairovės konvencija

P. Johnsono pavadinimas yra žinomas visoje Australijos kostiumų scenoje. Kaip vienas iš pirmųjų siuvėjų, kad atneštų šiuolaikinį itališką stilių, P. Johnsonas sugebėjo ugdyti drąsų naują dappered-džentelmenų, kurie žino vieną ar du dalykus apie sprezzatura stilių, judėjimą. Jų pagaminti išmatuojant kostiumus nėra pigūs, bet nuo pradžios iki pabaigos tai yra puiki kokybė, kad jūsų gatavas kostiumas būtų vienintelis mieste.

Dirvožemio tipai: pagaminti matuoti

Kostiumo parduotuvė

412-414 George St, Sidnėjaus biologinės įvairovės konvencija

"Suit Shop" yra sesuo P.Johnson. Jų idėja - pasiūlyti tokį patį kostiumų išsamumą ir stilių be didelės bilieto kainos. Tokiu atveju jų kostiumai gaminami Kinijoje, bet visa kita, nuo audinių atrankos iki žinių prie tarnavimo, yra grynas P. Johnsonas.

"Suit Shop" pagaminti kostiumai - mažesni nei 1000 JAV dolerių. Yra daugybė pasirinkimų, kuriuos galite pasirinkti su atlapais, kišeniniais stiliais ir audiniais.

Dirvožemio tipai: pagaminti matuoti

Džekas Londonas

680 George St, Sidnėjus

Šiuolaikinis britų kostiumas neprivalo nutraukti banko. Australijos etiketė "Jack London" užtikrina prieinamą kainą, kad būtų išvengta neramumų. Pagalvokite apie trumpus kostiumo striukes su siauromis atramomis ir siauromis kelnais, anorakų parkus ir trumpus apykaklės marškinius, dėvėjusius 1960 m. Nors jų parduotuvė yra Sidnėjuje, etiketė taip pat išsiskleidžia parduotuvėse Melbourne, Adelaidėje ir Pertuje.

Dirvožemio tipai: išjungta

Burberry

343 George St, Sidnėjus

Didžiosios Britanijos kostiumo viršūnė gali būti patyrusi Sidnėjaus Burberry pavyzdinėje parduotuvėje. Čia vyrai ras naujausią vaizdą tiesiai iš kilimo ir tūpimo takų kartu su "Burberry" parašo estetika, kokybe ir aukščiausios kokybės kainomis. Drabužiai nėra ne pigūs, bet jūs perkate aukščiausio lygio daiktus čia, kad nebūtų praeiti vaikinai kaip David Beckham.

Dirvožemio tipai: išjungta

Brent Wilson

Parduotuvė RG25, 500 George Street, "Galeries"

"Brent Wilson" yra vienas iš labiausiai žinomų Sidnėjaus vardų. "Brent Wilson", kuris buvo vienas iš pirmųjų "Sydney" biologinės įvairovės konvencijoje atidarytų užsakytų paslaugų, sugebėjo sukaupti didelę patirtį ir nepriekaištingą klientų aptarnavimą savo klientams. Gerai prižiūrėtas verslininkas šiandien pasižymi talentingą komandą už jo ir toliau apsirenka kai kurių didžiausių Australijos garsenybių.

Dirvožemio tipai: pagaminti, kad išmatuotų / išjungtų pegą

Įdomios Straipsniai

"Louis Vuitton" kanalai "Luxe Streetwear" su aukščiausiuoju bendradarbiavimu

Karakojos apartamentų palėpė iš Ofisto

Sneakerologija: "Nike Air Max 95" anatomija

Ellen DeGeneres atsitiktinai atskleidžia savo 175 000 dolerių vertės "Rolex" paskutinėje interviu "Seinfeld"