"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Anonim

Jei esate verslo bukas, tu gyveni ir kviesi vyrų kostiumus. Ir, jei esate šokiruojantis šmukas, tikėtina, kad švelnus kostiumas yra svarbus savaitgalio komplektas, kuriame yra vakarienės dovana ar lengvas gėrimas, nesvarbu, koks jūsų būdas.

Nors individualus vyrų kostiumas yra svajonė, mes neturime laiko ar pinigų šiai specialiai pritaikytam gydymui. Taigi, kaip jūs jūroje važiuojote iš gatavų vyriškių kostiumų, neapsirūpinę pigiu multimedžio ar nuskendusiu laivu, kad jis būtų itin liesas?

Atsižvelgdami į spėliojamą žaidimą iš "off-the-rack" (arba internetu), čia yra geriausių prabangių vyrų kostiumo prekių ženklų, kuriuos galite sužinoti dabar. Šių puikių striukių ir kelnių užkietėjimų lengviau pastebėti, kad atrodo, kad verslo biuras, puikus vakarienės dienos ansamblis ir vyrų vestuvių komplektas.

1/29

Zenga

Ermenegildo Zegna - pavyzdys italų prabangos. "Zegna" kostiumo spalvos paprastai būna klasikinės ir daugiausia neutralios, todėl šiuolaikiški kostiumai - minkštos itališkos vilnos - puikiai tinka verslo drabužiams. Patikrinimai, juostelės ir tekstūrinės dėmės, pasiimkite.

PIRKTI

2/29

Dunhillas

Vyriškumas atitinka Dunhilio eleganciją. Paprastai "britų" prekės ženklas "Dunhill" yra pagamintas kaip automobilių reikmenų gamintojas, įrodantis, kad jis yra Londono vyrų mados grandinės varomoji jėga, su gatavu ir individualiuoju kostiumu už unikalų drabužį, pagamintą konkrečiai tau ir vienam.

PIRKTI

3/29

Aknė

Švelniai švediškas, spuogai pradėjo kaip džinsinio džinsinio prekės ženklo, prieš susiuvant šiuolaikinėse spalvose ir formose kai kuriuos geriausius šiuolaikinius vyrų kostiumus. Spuogai yra paprasti ir patraukli, kaip ir švedai. Ateik čia už drąsius kostiumus.

PIRKTI

Įdomios Straipsniai

Kaip apsirengti kaip "New Yorker"

Vadovas dėvėti juosteles kaip "Sartorial Rockstar"

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Nina Agdal & Hailey Clauson už Beach Bunny maudymosi kostiumėlį