Sėkmingi darbo kandidatai visi dalijasi šiais simbolių bruožais

Anonim

Sunkiai dirbantis. Teigiamas. Motyvuotas. Įsitikinęs. Lankstus. Tai gali atrodyti tiesiai į priekį, tačiau, kaip jūs norite turėti unikalų ir patikimą produktą savo bute, bosas nori, kad tas pats būtų ir jo darbo užmokesčio.

Lengvinkite slėgį ruošiant

Aukščiau aprašytos slapuko pjaustytuvo savybės puikios, bet ar jie iš tikrųjų padeda darbuotojui išsiskirti iš savo bendraamžių?

Čia yra šeši savybių bruožai, kuriuos iš tikrųjų ieškojo atitinkami darbuotojai ir kodėl jie svarbūs.

Patikimumas

Patikimumas yra svarbus produktyvumui. Jei bosas negali priklausyti nuo jo darbuotojo, kad galėtų įvykdyti savo pareigas ir įveikti terminus, kaip komanda gali laiku atlikti? Vykdydamas savo poreikius, bosas atsidurs patikimam darbuotojui, išlaikydamas juos ateityje. Tai neįvyks, jei jie negali priklausyti nuo jų.

Laisvai samdomi asmenys nėra išskirti iš šio charakterio bruožo. Nė vienas klientas nepasiūlys ar nepriims jūsų sutarties, jei turite mažiau nei pageidaujamos patirties, nes neturite patikimumo. Būkite atviri ir bendraujate su žmonėmis, su kuriais dirbate. Jei ketinate būti "OOO" per savaitę, įsitikinkite, kad per tą laiką jos nepadarė jokių užduočių.

Malonumas

Jei sekite Jeffą Bezosą ir "Amazon" naujienas, jums gali tekti susidurti su šiuo straipsniu dėl klausimų, kuriuos Jeffas Bezosas klausia apie galimus naujus samdinius. "Įspūdingos" sąvoka viršija pradinį įdarbinimą, kaip jis teigia straipsnyje. Darbas su kažkuo, kurį grožėjate, verčia jus dirbti ir sukuria bendruomenės jausmą tarp komandos.

Taigi, kaip vienas tampa nuostabus? Susipažinkite su savo darbuotojais už patalpų ribų. Išmeskite savo socialinius tinklalapius, pajuskite ką ir ką jie žavisi. Jei kyla susirūpinimas biure, kreipkitės į jį kuo greičiau. Kuo daugiau pagarbos turėsite savo kolegoms, tuo daugiau žaviuosi esate visų akimis.

Sąžiningumas

Jūs negalite išsikraustyti darbo vietoje. Valdytojas gali aptikti melą nuo mylios ir greitai prarasti pagarbą tau, kai sugautas vienoje. Svarbus yra tai, ar klientas susiduria, ar vidinis, autentiškumas ir skaidrumas darbo vietoje. Tai sustiprina santykius ir sukuria atmosferą, kurioje visi yra patogūs ir patenkinti.

Sąmoningumas

Mes žinome, kad esi puikus. Tu žinai, kad tu puikiai. Bet ne visi nori išgirsti apie tai, kaip gerai esi. Palaikykite nuolankumą dėl savo pasiekimų ir toliau vertindami savo darbą, o ne savo žodžius.

Efektyvumas

Atitinkamas darbuotojas ne tik atlieka minimalų minimumą ir eina namo. Dar vienas fragmentas iš Jeffo Bezo kūrinio, jis teigia, kad "baras turi nuolat augti. Aš prašau, kad žmonės vizualizuotų įmonę po 5 metų ".

Vėlgi, tai reiškia pokomoniją. Paspauskite savo įmonės ribas. Pasidalykite savo kūrybine vizija, bendrauju, kur norite pamatyti įmonę, ir augti savo vaidmenyje. Jūsų viršininkas nenori reklamuoti to, kas nėra aistra apie prekės ženklą.

Strategas

Viskas apima planą. Jūs negalite pasiekti tikslo nenurodydami plano, kaip ten pateksite. Strategas nebus bijoti rizikuoti, kad įgytų viziją realybei. Jie galės priimti sprendimus, galvoti savarankiškai ir būti pasiryžę stumti voką.

Galutinė mintis

Tai nėra mokslinis tyrimas dėl raketų, kai apie jį galvojote, bet jei tikrai reikia mokslo, kad paremtų minėtus dalykus, verta paminėti, kad "SkillsSurvey" ištyrė 10 000 nuorodų, siekdama išvardyti penkis labiausiai teigiamus sėkmingų ieškančių darbo bruožus 16 skirtingų pramonės šakų.

Analizėje pabrėžiamas įsipareigojimas, patikimumas, komandos orientacija, dėmesys detalėms ir požiūris, kaip labiausiai ieškoma darbdavių. Nors tai yra panašus į pirmiau minėtą, mes turime pridurti, kad esminis dalykas yra ir sau.

Būkite skaidrus ir patogus savo odoje. Tu esi nuostabus bustardas, kuris tvorē savo palikimą, taigi jį savo darbe, ir pamatysite rezultatus. Išskyrus atvejus, kai jūsų natūralus savęs reiškia, kad yra sklandus smegenys. Tokiu atveju galbūt nebūsite savimi ir mokykitės būti sąžiningumo žmogumi, o ne vairuoti.

Įdomios Straipsniai

2018 m. Gegužės mėn. "Coolest" vyrų šukuosenos feat. David Beckham, Pierce Brosnan & Miguel

Kate Moss gana daug nakos žurnale Lui [NSFW]

"Deus Ex Machina" atskleidžia specialųjį elektrinį motociklą su išstumtuoju atgal

Paprastas gudrybės iki gurkšnojimo paplūdimio plaukų visame pasaulyje